Reprezentacja młodzieżowa U-20

Tymoteusz Puchacz miał duży wkład w zwycięstwo reprezentacji Polski U-20 ze Szwajcarią w ramach Turnieju Ośmiu Narodów: zaliczył dwie asysty przy golach na 3:0 i 4:1. – Dostawałem mnóstwo piłek, a że miałem dużo miejsca na lewej stronie mogłem zrobić z tego użytek – powiedział skrzydłowy polskiej kadry.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Wynik 5:1 na poziomie międzynarodowym to duża sprawa. Chciałbym pogratulować moim piłkarzom konsekwencji i gry do przodu. Wykorzystaliśmy atuty, o których rozmawialiśmy w przerwie – powiedział trener reprezentacji Polski do lat 20 Jacek Magiera po meczu ze Szwajcarią.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Efektowna gra reprezentacji Polski U-20 w drugiej połowie meczu ze Szwajcarią w ramach rozgrywek Turnieju Ośmiu Narodów przyniosła drużynie Jacka Magiery cztery gole po składnych, efektownych akcjach. Przed przerwą Polacy zdobyli jedną bramkę i ostatecznie wysoko pokonali swoich rówieśników ze Szwajcarii. Ozdobą spotkania było trafienie Jakuba Bednarczyk, pieczętujące efektowną wygraną biało-czerwonych (5:1).

Puchar Polski kobiet

W dniu 14 listopada 2019 roku w siedzibie PZPN odbyło się losowanie par V etapu rozgrywek o Puchar Polski kobiet w sezonie 2019/2020. Ceremonię losowania przeprowadzili prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej i szef piłki kobiecej Zbigniew Bartnik oraz prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Wojtala.

Reprezentacja A

19 listopada o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz na PGE Narodowym w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Słowenia. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności