Wolontariat

Trzy dni, sześć lokalizacji i w sumie 30 godzin intensywnej pracy – tak wyglądały szkolenia Liderów Wolontariuszy Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które odbyły się w ubiegłym tygodniu. To właśnie Liderzy poprowadzą rozmowy z wolontariuszami, będące kolejnym etapem rekrutacji. Pierwsze z nich odbędą się już w najbliższy poniedziałek 21 stycznia.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłka nożna, dobra zabawa i szczytny cel – na tych trzech filarach opierał się zorganizowany w Radomsku Puchar Niezdobywców Pucharów. Wystąpiło osiem zespołów, a pierwsze miejsce zajęli gospodarze – AKP forBET Pogrom Radomsko. – Wychodzi na to, że skoro zdobyliśmy puchar, to za rok już nie będziemy mogli wystąpić – śmieje się Marcin Półrola, jeden z pomysłodawców i organizatorów imprezy.

Reprezentacja A

Bardzo udane są ostatnie tygodnie dla Arkadiusza Milika. Trener Carlo Ancelotti daje mu coraz więcej szans, a reprezentant Polski odwdzięcza mu się solidnymi występami i zdobytymi bramkami. Kolejne trafienie Milik dopisał w niedzielny wieczór w meczu Pucharu Włoch z Sassuolo. Zapraszamy na przegląd najważniejszych liczb minionego weekendu.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski w drugiej połowie marca przystąpi do kwalifikacji EURO 2020. Pierwszym przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Jerzego Brzęczka będzie Austria, z którą biało-czerwoni zagrają w Wiedniu. Informujemy, że sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 22 stycznia i potrwa do 8 lutego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności