PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Jedna z nich na sport skazana była od urodzenia. U drugiej zamiłowanie do aktywności fizycznej pojawiło się w czasach szkolnych. Pierwsza w dzieciństwie tylko interesowała się piłką nożną, uprawiając wówczas inną dyscyplinę. Druga miała talent do każdego sportu, ale to właśnie futbol stał się dla niej najważniejszy. Dzisiaj łączy je pasja do sędziowania, którą dzielą dodatkowo ze swoimi życiowymi partnerami.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 48. część cyklu, wciąż pod wpływem koronawirusa.

Reprezentacja A

Oglądaliście pierwszy odcinek „Niekochanych”? Jeśli tak, powinniście wiedzieć do czego nawiązuje tytuł naszej dzisiejszej retransmisji. W poniedziałek wieczorem na Łączy Nas Piłka wspólnie obejrzymy wyjazdowe spotkanie z Portugalią w ramach Ligi Narodów. Kamil Grosicki określił ten mecz jako „pierwszy krok do przodu” reprezentacji dowodzonej przez trenera Jerzego Brzęczka, a wywalczony punkt oznaczał pierwszy koszyk przed losowaniem grup eliminacji EURO 2020. Zapraszamy na nasze kanały od godziny 20:30.

Wolontariat

Wielokrotnie zadając sobie to pytanie, nie potrafimy znaleźć odpowiedzi. Zwłaszcza na początku, kiedy nie mamy takich doświadczeń… Czy wolontariat jest dla każdego? Odpowiedź jest banalnie prosta: Tak! Postanowiliśmy jednak poszukać kilku cech, które wolontariuszowi mogą pomóc i na pewno nie zaszkodzą.

Aktualności

Jeden z najbardziej emocjonujących meczów reprezentacji Polski na drodze do EURO 2016? Zdecydowanie. Ale czy jeden z najlepszych? Wbrew temu, że biało-czerwoni musieli gonić wynik do ostatnich sekund, to faktycznie pokazali przez większość spotkania ze Szkocją w Glasgow po prostu dobry futbol. W sercu drużyny jak zwykle był Grzegorz Krychowiak.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności