FORTUNA I Liga

Takich piłkarzy w obecnych czasach można już szukać ze świeczką. 29-letni Kamil Jadach w pierwszej drużynie GKS Jastrzębie spędził dziesięć lat. Pierwszy mecz w barwach „swojego” GKS zagrał 5 sierpnia 2009 roku w spotkaniu II ligi przeciwko Przebojowi Wolbrom.

Reprezentacja A

Krzysztof Piątek robi co może, aby przełamać klątwę numeru dziewięć w AC Milan. Kilku jego poprzedników nie poradziło sobie z tą odpowiedzialnością, a „Pjona” zamierza być ich przeciwieństwem. Ma już pierwszego gola w tym sezonie, przez co przestano mu wypominać brak bramek. Nie zmienia to jednak faktu, że to wokół jego nazwiska włoskie media nakręcają atmosferę przed derbami Mediolanu. Mecz AC Milan – Inter Mediolan w sobotę o godz. 20:45 (transmisja w Eleven Sports 1).

Wywiady

Niektórzy to zauważyli, a część osób dopiero się o tym dowie. W trakcie ostatniej przerwy na mecze reprezentacji uwaga kibiców była skupiona głównie na pierwszej kadrze, częściowo może na tej do lat 21, która również rywalizowała w swoich eliminacjach mistrzostw Europy. Jednak młodsze roczniki, które rozpoczęły kolejny cykl pracy miały precyzyjne zadanie: jako drużyny przystosować się do gry trójką z tyłu.

Reprezentacja A

Strzelanie w sobotę rozpoczął Robert Lewandowski, który dwa razy pokonał bramkarza 1. FC Koeln. Do siatki po raz kolejny trafił również Kamil Grosicki. W niedzielę piękną asystą popisał się Grzegorz Krychowiak. Celne ostatnie podanie zaliczył również Sebastian Szymański. Czyste konto z Manchesterem United zachował zaś Łukasz Fabiański. Sprawdź nasz raport kadrowicza!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności