Reprezentacja A

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że reprezentacja Polski 1 czerwca 2021 roku o godzinie 20:45 zmierzy się w meczu towarzyskim z Rosją. Lokalizacja spotkania nie jest jeszcze potwierdzona. Podopieczni Stanisława Czerczesowa będą pierwszym bezpośrednim rywalem biało-czerwonych przed mistrzostwami Europy. 8 czerwca Polacy zagrają jeszcze towarzysko na Stadionie Miejskim w Poznaniu (godz. 18:00) z Islandią, a następnie udadzą się na turniej finałowy. EURO rozpocznie się 11 czerwca.

PKO Ekstraklasa

Wisła Płock prowadziła już różnicą dwóch goli w meczu wyjazdowym ze Stalą Mielec. Najpierw na listę strzelców wpisał się Patryk Tuszyński, a potem podwyższył Damian Michalski. Beniaminek uratował jednak jeden punkt w zaległym meczu 16. kolejki PKO Ekstraklasy. Kontaktowego gola strzelił Maciej Jankowski a wyrównał w końcówce Mateusz Matras. Poniżej przedstawiamy skrót spotkania.

FORTUNA Puchar Polski

Jak wygląda komunikacja w wielojęzykowej drużynie? Dlaczego zdecydował się na transfer do Cracovii? Co zmieniło się u niego po mistrzostwach świata do lat 20 w 2019 roku? Karol Niemczycki na młodzieżowych mistrzostwach świata był trzecim wyborem Jacka Magiery. Teraz jest jednym z najlepszych bramkarzy w PKO BP Ekstraklasie i razem z Cracovią kroczy po obronę tytułu zdobywcy Pucharu Polski. Przed Wami starcie drużyny Michała Probierza z Chojniczanką Chojnice w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności