Tylko u nas

W reprezentacji Polski zagrał tylko raz i właściwie tylko po to, by „spalić” go dla kadry Niemiec. Ocierał się wówczas o pierwszą drużynę Borussii Dortmund i selekcjoner Leo Beenhakker „zaklepał” go dla biało-czerwonych. Czas pokazał, że Sebastian Tyrała – bo o nim mowa – więcej z orłem na piersi już nie wystąpił, a nawet nie był tego blisko.

Reprezentacja A

We wtorkowy wieczór przenosimy się do września 2000 roku, gdy w Kijowie reprezentacja Polski pod dowództwem Jerzego Engela nie dała Ukraińcom złudzeń i wygrała 3:1. Biało-czerwoni rozpoczęli w znakomity sposób drogę do mistrzostw świata w Korei i Japonii. Jak potoczyła się dalsza walka w meczach eliminacji – to doskonale pamiętamy wszyscy. Zapraszamy od godziny 20:30 na nasze kanały społecznościowe.

Reprezentacja A

Kiedy trwa sezon, Paweł i Piotr Zielińscy nie mają dla siebie zbyt dużo czasu, bo obowiązki zawodowe przeszkadzają im w regularnym kontakcie. Szalejący w Europie koronawirus i związana z nim kwarantanna sprawiła, że bracia są teraz znacznie bliżej siebie. – Piotrek jest w gorszej sytuacji, bo siedzi zabunkrowany. Ma jednak dom z ogrodem, więc tym zyskuje nade mną – mówi Paweł Zieliński.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności