Reprezentacja A

Z jedenastoma punktami Izraelczycy zajmują przedostatnie miejsce w grupie G. Nasi najbliżsi rywale zanotowali dobry start w kwalifikacjach, ale w czerwcu doznali bolesnej porażki z biało-czerwonymi, która mocno skomplikowała szansę awansu na EURO 2020. – W Warszawie rozgrywaliśmy dobre spotkanie, ale do czasu. Popełniliśmy błędy, za które musieliśmy zapłacić. Pragniemy rewanżu i zrobimy wszystko, żeby trzy punkty zostały u nas – powiedział przed meczem kapitan Bibras Natcho.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Milena – wicemistrzyni Polski na 300 metrów, wielokrotna mistrzyni Śląska w biegach i pływaniu. Michalina – utalentowana piłkarka, zwyciężczyni XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Najmłodsza Malwina też zwyciężała w tych rozgrywkach. W domu Państwa Thamm sport jest jak powietrze.

Ekstraliga kobiet

To będzie ostatnia jesienna kolejka Ekstraligi kobiet, ale najbardziej emocjonująca. W hicie sezonu Medyk Konin podejmie obrońcę mistrzowskiego tytułu i lidera z Łęcznej. Dla drużyny Romana Jaszczaka to może być ostatnia szansa, by zachować nadzieje na mistrzostwo Polski. Transmisja meczu w sobotę od godz. 11:50 na kanale Łączy nas piłka!

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Dwóch reprezentantów Polski U-21 z rocznika 2001 – Bartosz Bida i Mateusz Bogusz, zmierzyło się z przedmiotami z lat 90.. Kaseta VHS, Tamagotchi, karty telefoniczne czy gry na Pegasusa – młodzi zawodnicy próbowali zgadnąć, jakie rzeczy pojawiły się w ich rękach oraz opowiadali czy mieli z nimi styczność w dzieciństwie. Zapraszamy do oglądania!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności