Aktualności

Sześć zmian w sobotnim meczu o Superpuchar Polski z Lechią Gdańsk dokonał trener Waldemar Fornalik w porównaniu do rywalizacji z BATE Borysów. Jednym ze zmienników był Jakub Szmatuła, który trzykrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. – Ten mecz nam zupełnie nie wyszedł. Szybko straciliśmy bramkę, później kolejne gole strzelała Lechia. To nas podłamało – powiedział po końcowym gwizdku golkiper Piasta.

Aktualności

Mimo że Artur Sobiech w sobotnim meczu o Superpuchar Polski nie zdołał wpisać się na listę strzelców i na boisku pojawił się w drugiej połowie, to przyczynił się do zwycięstwa Lechii Gdańsk nad Piastem Gliwice. – Jesteśmy mocniejsi, dokonano dobrych transferów i jakość kadry podniosła się. Zdobycie trofeum Superpucharu Polski tylko to potwierdza – powiedział Artur Sobiech.

Aktualności

Piotr Parzyszek był jednym z tych nielicznych graczy, który zarówno środowy mecz z BATE, jak i spotkanie o Superpuchar Polski z Lechią Gdańsk rozpoczął w wyjściowym składzie. Tym razem jednak nie wpisał się na listę strzelców. – Rywale po uzyskaniu korzystnego rezultatu cofnęli się i wyczekiwali na nasze błędy. Gra ułożyła się na ich korzyść – powiedział po spotkaniu Piotr Parzyszek.

Aktualności

Emocji w meczu o Superpuchar Polski nie brakowało. Lechia zadała trzy ciosy, po których skapitulował golkiper Jakub Szmatuła. Skończyło się rezultatem 3:1 dla gości i gdańska drużyna drugi raz w historii sięgnęła po to trofeum. – Nadal chcemy solidnie pracować. Na pewno poszliśmy w dyscyplinę, organizację gry i cieszę się, że przyniosło to oczekiwany efekt – powiedział po meczu szkoleniowiec Lechii Piotr Stokowiec.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności