Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Wizyta monitorująca to nowe pojęcie, które do rzeczywistości treningów piłkarskich weszło wraz z Programem Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Mało kto lubi być kontrolowany – to oczywiste. Ale to właśnie kontrola znakomicie motywuje do coraz lepszej pracy. I taki jest jej cel. Nie wytykanie błędów osobie kontrolowanej, ale wskazywanie jej obszarów, w których może być jeszcze lepsza.

Reprezentacja kobieca A

Jak zaczęła się twoja przygoda z piłką – to jedno z najczęściej zadawanych pytań piłkarkom i jednocześnie jedno z najbardziej przez nie nielubianych. Dlatego też… postanowiliśmy je o to zapytać! Zrobiliśmy to jednak w nieco inny sposób, dzięki czemu dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawych historii. Zapraszamy na nasz nowy cykl o tym, co z początków swojej gry w piłkę pamiętają nasze kadrowiczki. Zaczynamy od bramkarek!

Reprezentacja A

W minioną sobotę zaprezentowaliśmy wam pierwszy odcinek serialu Łączy Nas Piłka pt. „Niekochani”. Opowiada o reprezentacji, która nie miała łatwego początku. Proces przebudowy kadry po nieudanych mistrzostwach świata musiał potrwać. Pytanie – jak długo? Niepowodzenia przeżywali mocno kibice, ale to przede wszystkim piłkarze byli źli na niepowodzenia i dotknięci tym, co dzieje się wokół kadry. Biało-czerwonym udało się przezwyciężyć trudny moment. Reprezentacja Polski zaczęła robić postępy, stawiała kolejne kroki, co finalnie zaprowadziło ją do awansu na mistrzostwa Europy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności