Federacja

Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przeanalizowała dosłane przez Klub Warta Poznań dokumenty w ramach kryterium F.09, tym samym kończąc procedurę weryfikacji przedmiotowego kryterium oraz rozpatrzyła wniosek Klubu Stomil Olsztyn o wydłużenie terminu spłaty zobowiązań wynikających z kryterium F.09 do dnia 21 stycznia 2019 roku.

100 lat PZPN

Stojący obecnie u sterów reprezentacji Polski selekcjoner Jerzy Brzęczek jest 66. w historii szkoleniowcem, który poprowadził drużynę narodową. Wcześniej tego zaszczytu dostąpiło 65 innych trenerów, a także członków związkowego kapitanatu. Zerkamy do historii, by przedstawić najciekawsze z wydarzeń związanych ze sternikami reprezentacji Polski.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

W każdą środę macie okazję poznawać historie ludzi, z którymi niejednokrotnie możecie się utożsamiać. Przedstawiamy Wam sylwetki kobiet, mężczyzn, dzieci, seniorów, osób z niepełnosprawnościami i prawdziwych okazów zdrowia. Ich wspólnym mianownikiem zawsze jest futbol, pojawiający się w różnych formach i sytuacjach. Dzisiejszy „Bohater z boiska” w piłkę gra od początku życia. Drugiego życia, które po koszmarnym wypadku rozpoczęło się kilkanaście lat temu.

Wolontariat

W ubiegłym tygodniu w sześciu Miastach Gospodarzach Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 zorganizowaliśmy szkolenia Liderów w zakresie prowadzenia rozmów rekrutacyjnych z wolontariuszami, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu rekrutacji na młodzieżowy mundial. Jeśli jesteś jedną z osób, którą czeka taka rozmowa, dla Ciebie również mamy garść praktycznych porad.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności