Centralna Liga Juniorów

W sobotę na kanale Łączy Nas Piłka TV zainaugurowaliśmy wiosenną część rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. W centrum treninowym Legii Warszawa gospodarze podjęli Pogoń Szczecin, lecz nie zaliczą tego meczu do specjalnie udanych: przegrali bowiem aż 1:3, a dla przyjezdnych dwa gole strzelił Michał Samborski. Zobacz powtórkę tego spotkania!

Reprezentacja A

Kacper Kozłowski nie miał 16 lat, kiedy zadebiutował w PKO Ekstraklasie. Jednak na kolejne występy w najwyższej klasie rozgrywkowej musiał czekać prawie rok. Gdy już doszedł do siebie po rehabilitacji po wypadku samochodowym, przypomniał wszystkim, skąd te wszystkie głosy na temat jego wielkiego talentu. A dziś dostał kolejny bodziec do pracy, bo znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski. I jest najmłodszym z powołanych zawodników do pierwszej kadry.

Reprezentacja A

Witamy z powrotem, to były długie cztery lata. Dziś wspomnienie ekscytacji, jaka towarzyszyła pierwszym przebojowym występom Bartosza Kapustki w reprezentacji Polski może nie jest tak wyraźne, jakby tego kibice chcieli, lecz 24-latek ostatnimi miesiącami ciężko pracował, by je odświeżyć. Od Paulo Sousy może dostać szansę, by znów odnaleźć się na najwyższym poziomie.

Reprezentacja A

Michał Helik świetnie odnalazł się w angielskiej Championship. Jest podporą defensywy Barnsley, a do tego strzelił w tym sezonie już pięć bramek. Według statystyk Whoscored.com jest nie tylko najlepszym zawodnikiem drużyny, a także siódmym piłkarzem w całej lidze. Dobra postawa 26-letniego stopera nie umknęła też Paulo Sousie, nowemu selekcjonerowi reprezentacji Polski, który powołał Helika do szerokiej kadry na marcowe mecze eliminacji mistrzostw świata.

Reprezentacja A

Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa ogłosił szeroką kadrę zawodników, spośród których 15 marca wybierze ostateczną grupę piłkarzy na marcowe zgrupowanie drużyny narodowej oraz mecze eliminacji mistrzostw świata 2022 z Węgrami (Budapeszt, 25.03.2021, godz. 20:45), Andorą (Warszawa, 28.03.2021, godz. 20:45) i Anglią (Londyn, 31.03.2021, godz. 20:45).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności