Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Dla zawodnika to normalna sytuacja, że może czasem usiąść na ławce rezerwowych i nie wejść na boisko. Mnie to również spotykało, nie jest to coś obcego. Teraz na każdym treningu staram się udowadniać, że zasługuję na miejsce w składzie – powiedział Adrian Łyszczarz, który nie wystąpił w meczu z Kolumbią, inaugurującym Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Od meczu z Kolumbią musieliśmy zdecydowanie bardziej skupiać się nad stroną mentalną, niż fizyczną. Regeneracja jest bardzo istotna, ale kluczowe staje się to, co siedzi w głowie młodych zawodników. Przed nami nowe rozdanie, oczekuję od drużyny zwycięstwa w meczu z Tahiti – powiedział trener reprezentacji Polski do lat 20 Jacek Magiera.

Aktualności

W trakcie trzydniowej konferencji w ramach programu „Study Group Scheme”, która odbyła się w Gdańsku, przedstawiciele sześciu federacji UEFA rozmawiali i wymieniali się swoimi spostrzeżeniami na temat przygotowania motorycznego piłkarzy. – Nasi trenerzy dostaną feedback, dzięki czemu poprawią jakość swojej pracy – mówił dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Stefan Majewski.

II Liga

To nie PGE GKS Bełchatów wymieniano w gronie faworytów do awansu na zaplecze ekstraklasy. Tymczasem zespół Artura Derbina zajął trzecie, ostatnie miejsce, oznaczające promocję. – Zadanie nie było łatwe, ale poprzez pracę, dzięki umiejętnościom chłopaków okazało się, że można osiągnąć spory sukces. Rozbiliśmy bank – mówi szkoleniowiec bełchatowian w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności