Reprezentacja kobieca A

Kilka dni temu VfL Wolfsburg ogłosił, że trzyletni kontrakt z drużyną mistrza Niemiec podpisała kapitan reprezentacji Polski Katarzyna Kiedrzynek. Z tej okazji przygotowaliśmy quiz, składający się z dziesięciu pytań na temat naszej bramkarski. Sprawdźcie, co o niej wiecie!

Totolotek Puchar Polski

Trzej pierwszoligowcy mieli szansę awansu do półfinału tegorocznej edycji Totolotek Pucharu Polski. GKS Tychy już okazał się jednak słabszy od Cracovii. We wtorek i środę przed wielką próbą staną natomiast Miedź Legnica i Stal Mielec. Czy pójdą śladami Ruchu Chorzów, czy chociażby Rakowa Częstochowa, którzy w roli pierwszoligowców z kwitkiem odprawiali faworytów do mistrzostwa? Wracamy do gry!

Wywiady

48-letni Arkadiusz Kubik rozegrał ponad sto meczów w polskiej ekstraklasie i ponad 160 w belgijskiej. Dwa razy wystąpił też w reprezentacji Polski. Teraz jest grającym trenerem A-klasowej Cedronki Wola Radziszowska. – Zadebiutowałem w reprezentacji w meczu, który rozegrano w Krakowie. To był dla mnie wielki honor i nogi mi się trochę trzęsły. Mnóstwo znajomych i rodziny było na tym spotkaniu. Nawet babcia przyszła. Wygraliśmy z Węgrami 3:2 – wspomina wychowanek Cracovii.

Federacja

Zespół Medyczny PZPN informuje, że w drużynach Miedzi Legnica i Legii Warszawa wykonano testy przesiewowe na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, a dla osób z wynikiem nieujemnym badania wymazu z dróg oddechowych w kierunku SARS-CoV-2 met. Real Time RT-PCR.

Reprezentacja A

Podczas dzisiejszej retransmisji przeniesiemy się do 8 października 2016 roku na PGE Narodowy w Warszawie. Polacy byli dopiero na początku drogi do mistrzostw świata w Rosji, a po wrześniowym remisie z Kazachstanem zespół prowadzony wówczas przez Adama Nawałkę gościł silnych Duńczyków. Biało-czerwoni prowadzili już różnicą trzech goli, ale obudzili się rywale i o wynik kibice musieli obawiać się do samego końca. Na retransmisję tego spotkania zapraszamy na nasze kanały od godziny 20:30.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności