II Liga

Stal Rzeszów wróciła na fotel lidera po meczach 9. kolejki rozgrywek drugiej ligi. Cztery wyjazdowe gole wbiły rywalowi rezerwy Lecha Poznań, GKS Katowice znów wygrał u siebie, z kolei w starciu byłych mistrzów Polski Widzew Łódź podzielił się punktami z Garbarnią Kraków. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 9. kolejki.

PKO Ekstraklasa

Był jednym z wielu. Nie wyróżniał się na tle rówieśników, jednak zaszedł najdalej z nich, bo do młodzieżowej reprezentacji Polski. Z kadrą Czesława Michniewicza wystąpił na EURO U-21. Wszystko, co osiągnął, zawdzięcza solidności, sile i ambicji. Ta ostatnia cecha charakteryzowała Kamila Pestkę na boisku, jak i w szkole, gdzie należał do prymusów. – Typowy chłopak z osiedla, tyle że ciężko pracujący – słyszymy od jednego z byłych trenerów 21-latka.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W swoim kolejnym domowym meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2021 w kategorii U-21 prowadzona przez Czesława Michniewicza reprezentacja Polski zagra z Serbią (15.10, godz. 18). Miejscem tego wydarzenia będzie stadion miejski przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego 138 w Łodzi. Znane są już ceny biletów na to spotkanie.

Europejskie puchary

Kapitalny spektakl zafundowali kibicom piłkarze Napoli i Liverpoolu. Można jedynie żałować, że padły tylko dwie bramki, chociaż długo utrzymał się wynik 0:0. Przedstawiciel włoskiej Serie A wygrał 2:0, odprawiając z kwitkiem obrońców trofeum. Swój udział w zwycięstwie miał Piotr Zieliński, który w drugiej połowie wszedł z ławki rezerwowych.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Udany debiut w roli selekcjonera zaliczył Dariusz Gęsior, którego kadra do lat 16 pokonała w Szczecinku Turcję po golu George’a Chmiela. Drugie spotkanie z tymi rywalami już w czwartek, o godz. 16, również do obejrzenia na kanale „Łączy Nas Piłka”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności