Wolontariat

Gdy kilka lat temu zakładał sportowego bloga zapewne nie spodziewał się, iż będzie on tak dużym sukcesem, że w przyszłości pomoże mu uczestniczyć w największych wydarzeniach sportowych na całym świecie. Dziś ma na koncie niemal wszystkie istotne imprezy siatkarskie i piłkarskie, dlatego powoli myśli o innych sportach. Poznajcie Kacpra Gardziałę – 26-latka z miejscowości Nisko pod Rzeszowem. Niech jego historia będzie inspiracją dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają myśleć o udziale w dużych, międzynarodowych wolontariatach.

Europejskie puchary

Do pierwszego meczu mistrza Polski w ramach eliminacji Ligi Mistrzów pozostało już niewiele czasu. Rywalem Piasta Gliwice będzie najlepsza drużyna Białorusi – BATE Borysów. Przed środowym starciem na Górnym Śląsku są wielkie oczekiwania, ale także niepewność, bo dla wielu zawodników rywalizacja na szczeblu międzynarodowym będzie czymś zupełnie nowym.

Aktualności

Ekipa Lady Grembach Łódź w wielkim finale Pucharu Polski kobiet w sezonie 2019 pokonała w Gdańsku 7:2 ISD-UJD Częstochowa i sięgnęła po cenne trofeum. Ostatnie miejsce na podium przypadło BPAP Marcus Gdynia. Najlepszą zawodniczką turnieju została Justyna Wójcik (ISD-UJD Częstochowa), a królową strzelczyń, z dorobkiem 21 goli, Federica Dall’Ara (UKS Sparta Daleszyce). Wyróżnienie dla najlepszej bramkarki powędrowało zaś w ręce Karoliny Palacios (Red Devils Ladies Chojnice).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności