Aktualności

Sport ma jeden atrybut, który jest kluczowy zarówno dla jego fanów, jak i organizatorów oraz  sponsorów. Są to szczere i silne emocje łączące ludzi i tworzące więzi pomiędzy kibicami, a ich idolami, drużynami czy też dyscyplinami. To szansa dla sponsorów, którzy chcąc pogłębić relację z klientami, docierają do nich w ich naturalnym środowisku, wchodzą w ich pasje, zainteresowania i towarzyszą stylowi życia, który reprezentują.

III Liga

W czasach świetności w klubie z Nowej Huty działało aż 18 sekcji. Piłkarze przez siedem sezonów grali w pierwszej lidze, a w 1996 roku zajęli nawet trzecie miejsce. Dzięki temu zagrali w europejskich pucharach, w których odnieśli największą wygraną (9:0 z Chazri Baku) w historii występów polskich drużyn w europejskich pucharach, a na Suchych Stawach gościło też AS Monaco. Wychowankami Hutnika są m. in. Marek Koźmiński, Michał Pazdan, Marcin Wasilewski, Mirosław Waligóra czy Jan Karaś.

Aktualności

Obecna przerwa w rozgrywkach to niemal dla wszystkich sportowców okres zupełnego przestoju, który wypełniony jest jedynie treningami indywidualnymi. „Zwycięzcami” w tej sytuacji są piłkarze kontuzjowani, którzy właśnie teraz mogą odrabiać stracony na skutek urazów czas. Wiosną z problemami zdrowotnymi zmagało się przecież kilku czołowych piłkarzy reprezentacji Polski, z Robertem Lewandowskim na czele.

Aktualności

Jak zagospodarować sobie czas, gdy w stanie epidemicznym należy pozostać w domu? Jednym z rozwiązań może być czytanie książek. Z ciekawą inicjatywą wyszło wydawnictwo SQN – nasz partner konkursowy. Codziennie w najbliższych tygodniach udostępnia jedną książkę w wersji elektronicznej i to za złotówkę! Oferta dostępna jest w księgarniach internetowych SQNStore.pl oraz LaBotiga.pl.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności