Reprezentacja A

Dwa ostatnie spotkania zostały biało-czerwonym do rozegrania w kwalifikacjach EURO 2020. Zawodnicy prowadzeni przez Jerzego Brzęczka zmierzą się z Izraelem i Słowenią. – To dla nas bardzo ważne spotkania, wyjdziemy z myślą o zwycięstwie. Sytuacja w Izraelu nie zmienia naszych treningów. Przygotowujemy się tak, jak wcześniej sobie założyliśmy – powiedział trener reprezentacji Polski.

Reprezentacja A

– Wszyscy doskonale wiemy, jak napięta sytuacja panuje obecnie w Izraelu i że nasz mecz jest zagrożony. Żyjemy w świecie mediów i praktycznie co pięć minut napływają nowe, świeże informacje. Będziemy ich nasłuchiwać. Jesteśmy w stałym kontakcie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, federacją Izraela i UEFA. W ciągu 24 godzin będziemy wiedzieli wszystko na temat organizacji tego spotkania. Dla nas liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Nie dopuścimy do tego, aby nasi piłkarze i kibice mogli czuć się zagrożeni – poinformował na konferencji prasowej reprezentacji Polski Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 43. część cyklu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności