Reprezentacja A

We wtorek w sali konferencyjnej na stadionie PGE Narodowym odbyła się prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka. Prowadzenie reprezentacji było dla mnie wielkim marzeniem szkoleniowym, tak jak kiedyś marzeniem było zagranie w drużynie narodowej. Może nie byłem najbardziej utalentowany, ale miałem cechy, które pozwalały mi zaistnieć w drużynach piłkarskich – powiedział szkoleniowiec biało-czerwonych.

Tylko u nas

Na mistrzostwach świata w Rosji w roli AVAR pracował przy szesnastu spotkaniach. Dla Pawła Gila był to niesłychanie intensywny okres, w którym zdobył bezcenne doświadczenie. – Moja praca sprawiła mi na pewno bardzo dużo przyjemności, ale nie tylko ja, lecz cały polski zespół sędziowski, mógł wrócić do kraju z podniesioną głową – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Europejskie puchary

W szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie kolejnych rund kwalifikacyjnych Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Gdy mistrzowi Polski Legii Warszawa uda się wyeliminować słowacki zespół FC Trnava, w trzeciej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą spotkania FK Crvena zvezda – Sūduva Mariampol. W razie niepowodzenia warszawianie przystąpią do kwalifikacji Ligi Europy z lepszą drużyną w dwumeczu Football 1991 Dudelange – Drita Gnjilane.

Reprezentacja A

We wtorek w sali konferencyjnej na stadionie PGE Narodowym odbyła się prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski. – Chciałbym na wstępie podziękować prezesowi i zarządowi PZPN za zaufanie jakim mnie obdarzono w trudnej sytuacji po mistrzostwach świata. Jestem pełen energii i entuzjazmu przed czekającym mnie trudnym wyzwaniem, ale takich w swojej karierze nigdy się nie bałem – powiedział Jerzy Brzęczek, który podpisał kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej do końca grudnia 2019 roku.

Reprezentacja A

– 23 lipca stał się bardzo ważnym dniem dla polskiej piłki nożnej. Trzy tygodnie temu pożegnaliśmy trenera Adama Nawałkę, ale futbol nie znosi próżni, więc wykorzystaliśmy ten czas na wybór nowego selekcjonera, którym został Jerzy Brzęczek. Przed nami nowe wyzwania – powiedział na konferencji prasowej przedstawiającej nowego selekcjonera reprezentacji Polski prezes PZPN Zbigniew Boniek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży