Reprezentacja A

Piątek był ostatnim pełnym dniem spędzonym w Juracie z naszymi kadrowiczami. Mieliśmy emocjonujący finał w siatkonogę, a także grę kontrolną. Biało-czerwoni wysoko wygrali 6:0 z KP Starogard Gdański, a bramki zdobyli Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik z rzutu karnego, hat-tricka zanotował Łukasz Teodorczyk i padło jedno trafienie samobójcze. Doszło również do spotkania po latach – Marcin Kamiński zobaczył się z kolegą, z którym niegdyś występował w młodzieżowych kadrach. Zapraszamy do oglądania!  

Centralna Liga Juniorów

W grupie wschodniej wszystko jest już właściwie rozstrzygnięte. Cracovia w weekend zapewne postawi kropkę nad i, wraz z Legią, która już od kilkunastu dni „jest” w półfinale, będzie mogła wyczekiwać rywali. W grupie zachodniej wiele natomiast może wyjaśnić niedzielny mecz we Wrocławiu. Śląsk kontra Pogoń Szczecin to starcie o półfinał. Zapraszamy na relację z tego spotkania na Łączy Nas Piłka. W niedzielę, początek transmisji o godzinie 11:50!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży