Reprezentacja A

Prestiżowy magazyn Kicker opublikował najlepszą jedenastkę 22. kolejki Bundesligi. W zestawieniu nie mogło zabraknąć oczywiście Roberta Lewandowskiego, który zanotował świetny występ w spotkaniu z Hamburgerem SV. „Lewy” ustrzelił hat-tricka, a Bawarczycy roznieśli rywali aż 8:0. Dla polskiego snajpera to szóste takie wyróżnienie w tym sezonie.

Puchar Polski

- Chcemy wznieść się trochę ponad opinię o „kopciuszku”. Pokazać wszystkim: traktujcie nas jako pełnowartościowego uczestnika półfinału Pucharu Polski i kandydata w walce o awans do Ekstraklasy. To naprawdę jest dobry zespół, który w ostatnim czasie zrobił krok do przodu i zasługuje na rozpoznanie – mówi Dominik Nowak, trener Wigier Suwałki przed pierwszym meczem z Arką Gdynia (wtorek, godz. 18).

I Liga

27 lutego 2017 roku w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej podpisana została umowa pomiędzy PZPN a firmą Nice, na mocy której producent i dystrybutor automatyki do bram i rolet został sponsorem tytularnym rozgrywek 1 ligi. Kontrakt będzie obowiązywał do zakończenia rundy wiosennej sezonu 2016/2017 oraz w sezonie 2017/2018. W tym okresie rozgrywki będą nosiły nazwę Nice 1 Liga.

Puchar Polski

Wielkimi krokami zbliżają się mecze półfinałowe rozgrywek Pucharu Polski. W pierwszym spotkaniu, 28 lutego o 18:00, Wigry Suwałki podejmą u siebie zespół Arki Gdynia. Dzień później, 1 marca o 20:00 o awans walczyć będzie Lech Poznań, który zmierzy się na własnym stadionie z Pogonią Szczecin. Zanim jednak to się stanie, przypomnijmy sobie, jakich rywali wyeliminowały półfinaliści. Który z zespołów po pierwszych spotkaniach Pucharu Polski finał na PGE Narodowym będzie miał na wyciągnięcie ręki?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży