Reprezentacja młodzieżowa U-21

W siódmym odcinku magazynu „Nasze EURO” analizujemy pełną znanych nazwisk reprezentację Hiszpanii U21, w której trener Albert Celades ma do dyspozycji m.in. Marco Asensio, Saúla Ñígueza i Gerarda Deulofeu. Przyglądamy się też trzem graczom aspirującym do gry na niezwykle odpowiedzialnej pozycji numer 6 w kadrze Marcina Dorny. Na koniec przedstawiamy nieco kulisów pracy mediów w trakcie czerwcowego turnieju. Ich zainteresowanie już teraz jest bardzo duże – wszystko wskazuje na to, że finały UEFA EURO U21 2017 obsługiwać może nawet półtora tysiąca dziennikarzy z całego świata.

I Liga

W tabeli po 27. kolejce obie drużyny dzieli jeden punkt i jedno miejsce. Nie tak dawno to Chojniczanka Chojnice uciekała, a Sandecja Nowy Sącz goniła. Teraz role się odwróciły. – Seria remisów uśpiła nas, ale wciąż liczymy się w walce o awans – mówi kapitan Chojniczanki Paweł Zawistowski. – Ten mecz ma swoje podteksty i dodatkowy smaczek – przekonuje pomocnik Sandecji Wojciech Trochim.

II Liga

Debiutujący w reprezentacji Polski do lat 18 Mateusz Lis stanął oko w oko z Marcusem Rashfordem, który teraz bryluje w Manchesterze United i ma już za sobą występ w mistrzostwach Europy w drużynie narodowej Anglii. Natomiast 20-latek, wypożyczony z Lecha Poznań, występuje w bramce II-ligowego Rakowa. Od kiedy stanął między słupkami częstochowska drużyna, walcząca o awans na zaplecze ekstraklasy, nie przegrała meczu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży