Reprezentacja A

– Teraz jest czas na eksperymenty, robią to wszyscy. Senegal próbował i zremisował z Uzbekistanem. Wiemy, ile potrzeba czasu, by wypracować nowy system, ile kosztuje to pracy – powiedział Kamil Glik po porażce Polski z Nigerią (0:1) w towarzyskim meczu we Wrocławiu. We wtorek biało-czerwoni zagrają w Chorzowie z Koreą Południową (godz. 20.45).

Reprezentacja A

– Rozegraliśmy dobry mecz, Nigeria tak naprawdę nie stworzyła żadnej sytuacji, a gola zdobyła po rzucie karnym.  Powinniśmy dzisiejsze spotkanie wygrać, nie byliśmy słabsi, a wręcz przeciwnie – powiedział Robert Lewandowski po porażce 0:1 z Nigerią we Wrocławiu. We wtorek Polacy zagrają z Koreą Południową w Chorzowie (godz. 20.45).

Reprezentacja A

Polska w pierwszym meczu w 2018 roku przegrała 0:1 z Nigerią. – Chcieliśmy przetestować szerszą grupę piłkarzy i uważam, że zaprezentowali się oni z dobrej strony – powiedział Adam Nawałka, selekcjoner biało-czerwonych. We wtorek kolejny sprawdzian przed mistrzostwami świata, w Chorzowie z Koreą Południową (20.45).

Reprezentacja A

Nie wyszedł reprezentacji Polski pierwszy mecz w 2018 i we Wrocławiu Nigeria pokonała biało-czerwonych po golu Victora Mosesa z rzutu karnego. Pomimo dobrych szans piłkarze Adama Nawałki nie zdołali wyrównać, ale już we wtorek szansa na poprawę skuteczności przeciwko Korei Południowej w Chorzowie (godz. 20.45).

Centralna Liga Juniorów

W najbliższą sobotę o godz. 12 na kanale YouTube „Łączy Nas Piłka” odbędzie się transmisja z meczu Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław z grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów. To nie tylko derby województwa, ale też starcie czwartej drużyny z liderem. – Na pewno będzie ciekawe spotkanie – zapowiada Marcin Ciliński, szkoleniowiec juniorów z Lubina.

Centralna Liga Juniorów

W najbliższy weekend ze względu na powołania do reprezentacji młodzieżowych ponownie odbędzie się tylko część spotkań w Centralnej Lidze Juniorów. Hitowo w grupie zachodniej zapowiada się rywalizacja o prymat na Dolnym Śląsku. Mecz Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław, który zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 12:00, będzie transmitowany na żywo na kanale Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży