Skrzaty 1

AMO MIĘDZYRZECZ

Aktualności

WRACAMY DO TRENINGÓW rozwiń

Szanowni Rodzice,

od nowego tygodnia wracamy do treningów. Ze względu na pewne obostrzenia i wytyczne ze strony p. Premiera np. liczby trenujących zawodników na boisku typu orlik oraz przerw między treningami musimy zmodyfikować nieco plan Naszych działań.

Wszelkie szczegóły wysłane zostały na Państwa mail. Proszę również dostosować się do wytycznych dot. obecności na boisku orlik podanych przez MOSiW Międzyrzecz.


Do zobaczenia!
Trenerzy AMO Międzyrzecz

Treningi AMO Międzyrzecz rozwiń

Szanowni Rodzice,

trwają prace związane z powrotem do treningów :) Na pewno jeszcze nie wystartujemy w obecnym tygodniu. Proszę oczekiwać kolejnych komunikatów.


Pozdrawiamy
Trenerzy AMO Międzyrzecz

Odwołane treningi rozwiń

Treningi odwołane do 15.05.2020r.

Zajęcia nadal odwołane rozwiń

Informuję, że zajęcia treningowe są odwołane do końca kwietnia. O ewentualnych dalszych przedłużeniach lub powrocie do treningów będę na bieżąco informował.

Piłka dla wszystkich! rozwiń

Zachęcam do korzystania przez zawodników z materiałów szkoleniowych dostępnych pod adresem https://www.youtube.com/pilkadlawszystkich

Również zachęcam do oglądania materiału o domowym treningu stabilizacji tułowia. Już jutro, na żywo, o 11:00 na Facebooku „Piłka dla wszystkich”

https://www.laczynaspilka.pl/pilka-dla-wszystkich/domowy-trening-stabilizacji-tulowia-juz-w-piatek-na-naszym-facebooku1?fbclid=IwAR2_RVSrF5PD8zEfioDv4i-FkuNOL64ZXrMLMIf05P9X1Md7pp3quMZWMiY


Pozdrawiam!

Decyzja dotycząca Akademii Młodych Orłów rozwiń

W czerwcu 2020 roku wygasają umowy trójstronne na podstawie których, działają obecnie Akademie Młodych Orłów. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o braku kontynuacji programu stacjonarnych Akademii Młodych Orłów. Pod uwagę federacja wzięła też bieżącą sytuację w kraju spowodowaną pandemią, załamaniem się rynku sponsorów i reklamodawców a także gwałtowne zahamowanie rozgrywek piłkarskich w Polsce.

Projekt Akademii Młodych Orłów powstał z myślą o utalentowanych sportowo dzieciach w celu stworzenia im odpowiednich warunków do podnoszenia umiejętności piłkarskich i rozwijania sprawności ogólnej. Akademie Młodych Orłów spełniły swoją rolę, którą postawiono przed nimi na początku projektu i wyznaczyły kierunek szkolenia dzieci w wieku 6-11 lat.

Pomimo braku kontynuacji zajęć w nowym sezonie pragniemy zapewnić, że nasza Akademia działa do samego końca czerwca i jeśli będzie możliwość powrotu do treningów, to oczywiście będziemy je prowadzili. O ewentualnym wznowieniu zajęć będziemy Państwa informować, natomiast obecnie tak jak dotychczas zachęcamy zawodników do utrzymywania aktywności fizycznej w warunkach domowych.

Treningi odwołane do 26 kwietnia rozwiń

W związku z epidemią koronawirusa treningi w akademii są odwołane do 26 kwietnia.


Sztab Szkoleniowy AMO Międzyrzecz

Odwołane treningi rozwiń

Szanowni Rodzice,
zajęcia Akademii Młodych Orłów odwołane do Świąt Wielkanocnych.

Proszę na bieżąco obserwować naszą stronę, gdyż tutaj będą zamieszczane wszelkie komunikaty. Życzymy zdrowia.

Sztab Szkoleniowy AMO Międzyrzecz

Co robić, żeby nie stracić formy przez brak treningów? rozwiń

Zachęcam do odwiedzenia na facebooku profilu PIŁKA DLA WSZYSTKICH, gdzie jest propozycja 8 ćwiczeń z piłką do zrobienia w domu. Zachęcam do treningu! :)

Poza powyższą propozycją treningu na profilu PIŁKA DLA WSZYSTKICH jest wiele wiele innych pomysłów co można robić pożytecznego w czasie kwarantanny.
Można również wziąć udział w konkursie!

ZAJĘCIA ODWOŁANE rozwiń

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w naszym kraju zajęcia Akademii Młodych Orłów zostają odwołane od dziś do 25.03.2020 roku włącznie.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.