MOBILNA AMO - WIELKOPOLSKIE

Aktualności

Szkolenia Mobilnej AMO w zmodernizowanej formie rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia rady ministrów szkolenia Mobilnej AMO od 26.10.2020 będą odbywać się w zmodyfikowanej formie. TEORIA / WYKŁAD - realizowana jest w formie webinaru na żywo w MS Teams w tym samym tygodniu w którym realizowany jest trening pokazowy. TRENING POKAZOWY - w danym klubie/szkółce z udziałem wyłącznie grupy zawodników z tego klubu/szkółki i obserwowany przez trenerów wcześniej zgłoszonych na szkolenie na profilu PZPN 24. W ten sposób nowe wytyczne organizacji szkoleń, mają za zadanie wypośrodkować z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej oczekiwania środowiska, aby Mobilna AMO prowadziła szkolenia.

3 edycja Turnieju powiatów Mobilnej AMO i Wlkp. ZPN rozwiń

W ubiegłym roku zespół Trenerów Mobilnej AMO w woj. wielkopolskim rozpoczął projekt Kadry Powiatu w ramach, którego prowadzone są bezpłatne dodatkowe zajęcia treningowe w oparciu o program PZPN-AMO we wszystkich 35 powiatach dla najzdolniejszych zawodników i zawodniczek z województwa Wielkopolskiego. Podsumowaniem wstępnej selekcji i szkolenia jest turniej powiatów w którym udział biorą reprezentacje powiatów z których składają się najzdolniejsi zawodnicy. 3 edycja turnieju rozpoczęła się w regionie zachodnim województwa w której udział wzięło 7 reprezentacji powiatów i łącznie 112 zawodników złożonych z zawodników z rocznika 2009 i 2010. Mecze rozgrywane były na zasadzie każdy z każdym. Trenerzy Mobilnej AMO wraz z Trenerami kadr powiatowych bacznie obserwowali umiejętności młodych zawodników , których zdolności notowali na specjalnie przygotowanych kartach obserwacji. Wyselekcjonowana najzdolniejsza szesnastka zawodników będzie reprezentować kadrę regionu podczas finałów rozgrywek.

Mobilna AMO kontynuuje swój projekt. rozwiń

Mobilna AMO kontynuować będzie swoje działania jak tylko szkoły podstawowe wrócą do normalnego funkcjonowania, a Szkoła Trenerów PZPN oraz odpowiednie Ministerstwa wydadzą swoje zgody i rekomendacje. Będziemy Państwa informować o swoich działaniach na stronach laczynaspilka, Wlkp.ZPN oraz mailowo. Obecnie w trakcie letnich wakacji Trenerzy obserwują i monitorują umiejętności najzdolniejszych zawodników i zawodniczek na zgrupowaniach i obozach piłkarskich.

Do zobaczenia wkrótce!

Odwołane szkolenia Mobilnego AMO do dnia 30.06.2020 r rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do 30 czerwca br.

Odwołane szkolenia Mobilnego AMO do dnia 15.05.2020 r rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do dnia 15.05.2020 r

Odwołane szkolenia Mobilnego AMO do dnia 26.04.2020 r rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do dnia 26.04.2020 r

Odwołane szkolenia Mobilnego AMO do dnia 13.04.2020 r rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do dnia 13.04.2020 r

Odwołane szkolenia Mobilnego AMO do dnia 25.03.2020 r rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do dnia 25.03.2020 r

Zimowa Akademia Młodych Orłów z udziałem zawodniczek z Wielkopolski. rozwiń

Wczoraj w Bydgoszczy wystartowała Zimowa Akademia Młodych Orłów (ZAMO), w której udział biorą zawodniczki wielkopolskich klubów, wszystkie powołane zawodniczki wcześniej uczestniczyły w zajęciach Mobilnej AMO w Wielkopolsce, gdzie zostały dostrzeżone ich wysokie umiejętności. Teraz czas aby zaprezentować się na zgrupowaniu wśród najlepszych dziewcząt w Polsce , gdzie treningi realizowane są pod okiem Trenerów z młodzieżowych reprezentacji Polski.

1.Julia Przybył - Lech Poznań Football Academy-Dziewczyny
2. Gabriela Gębura - Lech Poznań Football Academy-Dziewczyny
3. Monika Poniedziałek - KKPK Medyk Konin
4. Zofia Dominikowska - KKPK Medyk Konin
5. Gabriela Fesinger - Klub Sportowy Górnik Kłodawa
6. Amelia Kopp - Polonia Środa Wielkopolska
7. Zofia Budasz - SF Lejdis Luboń
8. Julia Tokar - UKS Akademia Piłkarska Nowe Skalmierzyce

Wszystkim wyróżnionym zawodniczkom oraz klubom serdecznie gratulujemy

Ferie Zimowe - przerwa w szkoleniach czas na wizytowanie obozów sportowych. rozwiń

W terminie od 27.01 do 7.02.2020 w województwie wielkopolskim trwają ferie zimowe w tym czasie szkolenia nie będą realizowane. Trenerzy Mobilnej AMO w trakcie zimowych wakacji, będą monitorowali poczynania zawodników i zawodniczek podczas zgrupowań, obozów czy półkolonii piłkarskich w całym województwie. Zaplanowano wizyty w Ośrodkach sportowych w Szamotułach, Wągrowcu, Centrum Plek w Poznaniu, Opalenicy i Grodzisku Wlkp.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.