MOBILNA AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Zmiany punktacji do licencji trenerskich Mobilna AMO rozwiń

Informujemy, iż z początkiem nowego roku następuje zmiana naliczania punktacji (godzin) do przedłużenia licencji trenerskiej.

Od 01.01.2021 za szkolenia Mobilnej AMO obowiązuje następująca punktacja:
• 1 punkt (1 godzina) za każde szkolenie,
• w ciągu jednego roku trener może uzbierać maksymalnie 2 pkt (pod warunkiem uczestnictwa w szkoleniach z min. dwóch różnych tematów),
• punkty będą zaliczane dla trenerów z licencjami Grass D, Grass C oraz UEFA B.

Nowa organizacja szkoleń Mobilnej AMO ! rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia Rady Ministrów szkolenia Mobilnej AMO od 26.10.2020 będą odbywać się w zmodyfikowanej formie.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA (WYKŁAD) - realizowana jest w formie webinaru na żywo w programie Microsoft Teams.

Punkty do licencji zostaną przyznane w przypadku uczestnictwa trenera w części teoretycznej (webinar) po wcześniejszym aplikowaniu na szkolenie w systemie pzpn24.pzpn.pl .

Przyszłość Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozwiń

Pragniemy poinformować, że program Mobilnej AMO nie uległ zamknięciu. Swoją pracę będziemy kontynuować jak tylko szkoły podstawowe wrócą do normalnego funkcjonowania, a Szkoła Trenerów PZPN oraz odpowiednie Ministerstwa wydadzą swoje zgody i rekomendacje. . Będziemy Państwa informować o swoich działaniach na stronach laczynaspilka, WMZPN oraz mailowo. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce na piłkarskich boiskach i w salach wykładowych.

Szkolenia Mobilnego AMO zawieszone przynajmniej do 15 maja. rozwiń

Informujemy, że pomimo częściowego odmrażania sportu w kraju, szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów są w dalszym ciągu zawieszone przynajmniej do 15 maja. Po tej dacie wydamy kolejny komunikat, w zależności od rozwoju sytuacji.

Szkolenia Mobilnego AMO w dalszym ciągu zawieszone rozwiń

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiczną w kraju i działaniami rządu RP szkolenia Mobilnego AMO są zawieszone do odwołania. Będziemy informować o naszych dalszych krokach w miarę rozwoju sytuacji w Polsce.

Odwołane szkolenia przynajmniej do Świąt Wielkanocnych rozwiń

Z uwagi sytuację epidemilogiczną w kraju, nasze szkolenia wstrzymane są przynajmniej do Świat Wielkanocnych, czyli 13.04.2020. O rozwoju dalszej sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Odwołane szkolenia do końca marca 2020 rozwiń

⚠️⚠️⚠️WAŻNE⚠️⚠️⚠️ Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z ryzykiem zakażenia koronawirusem zajęcia w Mobilnej Akademii Młodych Orłów zostają zawieszone do końca marca 2020 r. Prosimy o stosowanie się do poleceń/zaleceń odpowiednich służb‼️

Szkolenie w powiecie szczycieńskim 22.02.2020 rozwiń

Serdeczne podziekowania dla Trenera Aleksandra Napiórkowskiego z SKS Szczytno za wzorowe zorganizowanie szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów w powiecie szczycieńskim. Panie Trenerze, oby więcej takich ludzi, to piłka w regionie będzie się rozwijała. Dziękujemy.

Szkolenie na dziewczynkach w Olsztynie 27.11.2019 rozwiń

Dzisiejsze szkolenie w Olsztynie zacznie się pół godziny wcześniej niż pierwotnie planowane. Zamiast o 17:00, spotykamy się o 16:30 na hali SP7 przy Alei Przyjaciół 42. Część teoretyczna odbędzie się na trybunach hali sportowej. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy!

Dzisiejsze szkolenie Mobilnej AMO w Giżycku na Wiejskiej 50!!! rozwiń

Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne i padający deszcz dzisiejsze szkolenie zostało przeniesione na orlik przy ulicy Wiejskiej 50! Serdecznie zapraszamy.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.