MOBILNA AMO - ŚWIĘTOKRZYSKIE

Aktualności

SZKOLENIA MOBILNEJ AMO W ZMIENIONEJ FORMIE! rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia Rady Ministrów szkolenia Mobilnej AMO od 26.10.2020 będą odbywać się w zmodyfikowanej formie.


CZĘŚĆ TEORETYCZNA (WYKŁAD) - realizowana jest w formie webinaru na żywo w programie Microsoft Teams w tym samym tygodniu, w którym realizowany jest trening pokazowy


CZĘŚĆ PRAKTYCZNA (TRENING POKAZOWY) - realizowana jest w danej lokalizacji z udziałem wyłącznie grupy zawodników z jednego klubu/jednej szkółki; trening jest obserwowany przez trenerów wcześniej zgłoszonych na szkolenie na profilu PZPN 24.


Punkty do licencji zostaną przyznane tylko w przypadku uczestnictwa trenera zarówno w części praktycznej (trening pokazowy) oraz części teoretycznej (webinar).

WYTYCZNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ! rozwiń

Po siedmiomiesięcznej przerwie wracają bezpłatne szkolenia prowadzone w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W październiku trenerzy Paweł Rybiński i Seweryn Sosień poprowadzą zajęcia w pięciu miejscowościach.

Na bezpłatne zajęcia Mobilnego AMO - przeznaczone dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców - można się zapisywać za pośrednictwem portalu PZPN.24.pl

WAŻNE! ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA MOBILNEJ AMO na czas szkoleń w okresie epidemii COVID-19 w Polsce:

Każdy uczestnik szkolenia będzie musiał zapoznać się z dokumentami oraz dostarczyć wypełnione i podpisane oświadczenie dotyczące stanu zdrowia.
Na stronie www.laczynaspilka.pl/amo w sekcji „Dokumenty” dodano zasady bezpieczeństwa na szkoleniach Mobilnej AMO w czasie epidemii oraz oświadczenia do wypełnienia przez uczestników i rodziców.
Bez wypełnionych własnoręcznie oświadczeń nie będzie możliwości wzięcia udziału w szkoleniach Mobilnej AMO.

Prosimy o dostosowanie się do wytycznych!

MOBILNA AMO WRACA DO SZKOLEŃ! rozwiń

Mobilna AMO wraca do regularnych szkoleń w woj. świętokrzyskim. Poniżej przedstawiamy plan szkoleń na druga połowę października!

Na stronie www.laczynaspilka.pl/amo w sekcji „Dokumenty” dodano zasady bezpieczeństwa na szkoleniach Mobilnej AMO w czasie epidemii oraz oświadczenia do wypełnienia przez uczestników(trenerów) i rodziców. Dokumenty będą również do pobrania u trenerów Mobilnej AMO przed każdymi zajęciami.

Każdy trener, który chce otrzymać punkty do przedłużenia licencji OBOWIĄZKOWO musi zarejestrować swój udział w wybranej konferencji na PZPN24.

Tematem szkoleń Mobilnej AMO w miesiącu październiku będzie „Rozwijanie inteligencji Piłkarskiej”.


PAŹDZIERNIK 2020:
15.10 (czwartek) – godz. 17:00, Sichów Duży (powiat staszowski), ZPO w Sichowie Dużym, Sichów Duży 88.
20.10 (wtorek) – godz. 16:00, Włoszczowa (powiat włoszczowski), ZSP nr 3, ul. Wiśniowa 23.
22.10 (czwartek) – godz. 16:00, Starachowice (powiat starachowicki), ZSZ nr 3, ul. Szkolna 10.
28.10 (środa) – godz. 16:30, Końskie (powiat konecki), SP w Stadnickiej Woli, Stadnicka Wola 55/boisko ul. Południowa 1.
29.10 (czwartek) – godz. 16:30, Skarżysko Kamienna (powiat skarżyski), MCSiR, ul. Sienkiewicza 34.


ZAPRASZAMY!

WAKACYJNE OBOWIĄZKI MOBILNEGO AMO rozwiń

Z nowymi nadziejami na przyszłość Mobilni trenerzy wyruszyli ponownie w trasę po woj. świętokrzyskim. Po długiej przerwie spowodowanej okresem pandemii, załoga Mobilnego AMO powoli wraca na właściwy szlak.

Do pierwszych swoich obowiązków trenerzy jak co roku w okresie wakacyjnym przydzieleni zostali do obserwacji i monitoringu młodych zawodników oraz zawodniczek w czasie trwania obozów piłkarskich, turniejów oraz zajęć stacjonarnych. Do dnia dzisiejszego trenerzy odwiedzili ośrodki w Rudkach, Nowinach, Pińczowie, Małogoszczu oraz Czarnym Dunajcu. Zmonitorowano około 120 uczestników obozów i zgrupowań, a także przeprowadzono obserwacje turniejów dzieci młodzieży. Mobilni trenerzy przez cały okres wakacyjny będą współpracować z klubami w zakresie obserwacji i konsultacji treningowych.

Do zobaczenia na piłkarskim szlaku!

PRZEDŁUŻONA PRZERWA MOBILNEGO AMO DO 15.05! rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do dnia 15.05.2020 r. Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

ODWOŁANE SZKOLENIA MOBILNEGO AMO DO 26.04.2020! rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do dnia 26.04.2020 r.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

WYDŁUŻONA PRZERWA W SZKOLENIACH MOBILNEGO AMO rozwiń

W związku z ogłoszenie stanu epidemiologicznego związanego koronawirusem okres zawieszenia szkoleń Mobilnego AMO wydłuża się do Świąt Wielkanocnych czyli 13.04.2020r. O dalszych decyzjach będziemy informowali z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszystkim życzymy dużo zdrowia! Do szybkiego zobaczenia na zielonej murawie!

ODWOŁANE SZKOLENIA MOBILNEGO AMO rozwiń

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej koronawirusa oraz wczorajszą decyzją Premiera RP – Mateusza Morawieckiego o zamknięciu placówek oświatowych podjęliśmy decyzję o zawieszeniu szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów od 11.03.2020r. do 25.03.2020 r. z możliwością skrócenia lub wydłużenia tego okresu zgodnie z decyzjami Ministerstwa Zdrowia. ❗️Po tym terminie miejmy nadzieję, że wszystko wróci do normy i kolejne szkolenia Mobilngo AMO odbywać się będą jak dotychczas. Prosimy o stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia dotyczących profilaktyki koronawirusa.

Harmonogram szkoleń - MARZEC 2020 r. rozwiń

Poniżej przedstawiamy harmonogram szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów w marcu 2020 r.

• 05.03.2020 r., godzina 16:00 – Kielce, VII L.O. im J. Piłsudskiego, Al. Legionów 4;
• 10.03.2020 r., godzina 15:30 – Suchedniów, MKS Orlicz, ul. Sportowa 5;
• 11.03.2020 r., godzina 16:00 - Ostrowiec Świętokrzyski, SP nr 14, ul. Stawki 35;
• 12.03.2020 r., godzina 16:00 – Stąporków, SP nr 2, ul. Piłsudskiego 114;
• 19.03.2020 r., godzina 16:00 –Kazimierza Wielka, SPS nr 3, ul. Szkolna 14;
• 24.03.2020 r., godzina 16:00 – Włoszczowa, ZSZ nr 3, ul. Wiśniowa 23;
• 25.03.2020 r., godzina 16:00 – Połaniec, MKS Czarni, ul. Sportowa 1.

Ponadto trenerzy Mobilnej AMO w marcu będą obecni na Finale Wojewódzkim "Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku", który odbędzie się w dniach 30-31 marca w Nowinach.

DO ZOBACZENIA!

KONFERENCJA TRENERSKA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN rozwiń

W sobotę, 8 lutego, na pięknej hali sportowej w Chęcinach odbyła się Konferencja Metodyczno-Szkoleniowa dla trenerów piłki nożnej zorganizowana przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach. W Konferencji wzięło udział ponad 200 trenerów, a wśród nich znaleźli się także trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

Jestem przekonany, że z dzisiejszej kursokonferencji wyjdziecie z nowymi pokładami wiedzy - powiedział, witając zebranych Marcin Gawron, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej ds. szkolenia. W powyższym było wiele racji, bo zarówno z części merytorycznej, jak i praktycznej można było wiele się dowiedzieć. Rozpoczęło się od bardzo ciekawej prelekcji Szymona Ubożaka, byłego arbitra a dziś obserwatora szczebla centralnego. Słowne opisywanie - poparte prezentacją wideo - szczegółowych zmian w przepisach piłkarskich zaskakiwało wielu. - Co tu dużo mówić, nie o wszystkich zmianach wiedzieliśmy - podkreślało wielu szkoleniowców. Następnie, dr Dariusz Śledziewski, referował o "planowaniu cykli szkoleniowych w piłce amatorskiej". Ostatnim elementem części teoretycznej była prezentacja Marka Mierzwy nt: "Organizacja szkolenia i wizja gry na przykładzie juniorów starszych Korony Kielce."
Po krótkiej przerwie kawowej, odbyły się zajęcia praktyczne, które poprowadził M. Mierzwa. Ich motywem przewodnim były "przykładowe środki treningowe w okresie startowym drużyny juniorów starszych Korony Kielce". Kursokonferencja zakończyła się wspólną obserwacją meczu o mistrzostwo ekstraklasy Korona Kielce - Górnik Zabrze.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.