MOBILNA AMO - PODLASKIE

Aktualności

Wznawiamy szkolenia Mobilnej AMO ! rozwiń

„Informujemy, iż od 22.10.2020 wznawiamy szkolenia Mobilnej AMO. Informujemy również, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia rady ministrów szkolenia Mobilnej AMO będą odbywać się w zmodyfikowanej formie.

TEORIA / WYKŁAD - realizowana jest w formie webinaru na żywo w MS Teams w tym samym tygodniu w ,którym realizowany jest trening pokazowy.
TRENING POKAZOWY - w danym klubie/szkółce z udziałem wyłącznie grupy zawodników z tego klubu/szkółki i obserwowany przez trenerów wcześniej zgłoszonych na szkolenie na profilu PZPN 24.

W ten sposób nowe wytyczne organizacji szkoleń, mają za zadanie wypośrodkować z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej oczekiwania środowiska, aby Mobilna AMO prowadziła szkolenia”.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia .

Darmowe narzędzie do rysowania dla każdego trenera !!! rozwiń

Chcesz rozrysować ćwiczenie, fragment gry lub ustawienie swojego zespołu? Polski Związek Piłki Nożnej udostępnia idealne i darmowe narzędzie dla każdego trenera oraz pasjonata futbolu – Trening Pro.

– To, co przybliża trenera do stawania się lepszym każdego dnia, to narzędzia, którymi się posługuje. Tym również jest program graficzny PZPN Trening Pro. Jako Związek jesteśmy w ciągłym procesie edukowania kolejnych szkoleniowców i dajemy im kolejne możliwości – mówi Bartłomiej Zalewski, trener kadr i koordynator projektów młodzieżowych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Podkreśla również, że udostępniony darmowo program pomoże każdemu trenerowi w przygotowaniu konkretnego ćwiczenia, zajęć czy całego mikro cyklu szkoleniowego.

– Są różne narzędzia z których dotychczas korzystali trenerzy, ale większość z nich była dostępna on-line. W naszej aplikacji jest wiele opcji boisk, można rozrysować stałe fragmenty gry, zaplanować każde ćwiczenia z wielką szczegółowością, bo baza dostępnego sprzętu jest całkiem spora – dodaje Marcin Włodarski, skaut PZPN, trener drużyn młodzieżowych.

Zalewski dodaje, że aplikacja będzie poddawana rozbudowie i udoskonalaniu. – Dlatego wszystkich trenerów korzystających z programu PZPN Trening Pro zachęcamy do wysyłania swoich uwag i sugestii dotyczących funkcjonowania, by każda kolejna wersja była bliższa ideałowi i praktycznemu zastosowaniu w pracy trenera – podkreśla. Uwagi można kierować pod adres treningpro@pzpn.pl.

Na kanale Łączy Nas Piłka można obejrzeć materiał wprowadzający w możliwości i funkcjonowanie programu PZPN Trening Pro.

Link do pobrania:

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/pobierz-trening-pro-darmowe-narzedzie-dla-kazdego-trenera1

Mobilna Akademia Młodych Orłów gotowa do powrotu ! rozwiń

Pragniemy poinformować, że program Mobilnej AMO nie uległ zamknięciu i jest przygotowany do wznowienia działalności. Swoją pracę będziemy kontynuować jak tylko szkoły podstawowe wrócą do funkcjonowania i przystosują się do nowych warunków związanych z COViD-19. Czekamy również na pozwolenie rozpoczęcia szkoleń przez Szkołę Trenerów PZPN oraz odpowiednie Ministerstwo . Będziemy Państwa informować o swoich działaniach na stronach "Łączy nas piłka".
Do zobaczenia wkrótce na piłkarskich boiskach i w salach wykładowych.

Koronawirus nie odpuszcza ! rozwiń

W związku z trwającą pandemią, dalej nie ma zgody na wznowienie szkoleń Mobilnej AMO . Ze względów bezpieczeństwa i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia są odwołane do dnia 15 maja 2020 r.

Szkolenia Mobilnego AMO w dalszym ciągu zawieszone ! rozwiń


W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiczną w kraju i działaniami rządu RP, szkolenia Mobilnego AMO są zawieszone do 26.04.2020r.
Będziemy informować o naszych dalszych krokach w miarę rozwoju sytuacji w Polsce.

Brak szkoleń do Świąt Wielkanocnych !!! rozwiń

W związku z ogłoszenie stanu epidemiologicznego związanego z koronawirusem , zmuszeni jesteśmy zawiesić szkolenia Mobilnego AMO do Świąt Wielkanocnych czyli do 10.04.2020r. O dalszych decyzjach będziemy informowali z odpowiednim wyprzedzeniem.
Jednocześnie przypominamy o bezwzględnym pozostaniu w domu i stosowaniu się do zaleceń służb państwowych.

Pozdrawiamy
Mirosław Dymek i Michał Klimowicz.

Kolejne szkolenia odwołane ! rozwiń

W związku z ciągłym zagrożeniem koronawirusem, zmuszeni jesteśmy odwołać kolejne dwa szkolenia. Nowogród i Dobrzyniewo to miejscowości, w których marcowe szkolenia zostały przeniesione na miesiąc kwiecień.

Wszystkie szczegóły w zakładce "Plan zajęć"

Mamy nadzieję, że to już ostatnie takie korekty w naszych szkoleniach. My również apelujemy o pozostanie w domach i stosowanie się do zaleceń specjalistów.

Pozdrawiamy i do zobaczenia.
Mirosław Dymek, Michał Klimowicz.

Szkolenia Mobilnej AMO - ODWOŁANE !!! rozwiń

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, szkolenia MOBILNEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW zostają odwołane do 25.03.2020.

Nowe terminy szkoleń, które miały się odbyć w miejscowości Raczki, Stawiski, Białystok oraz Dobrzyniewo zostaną podane w późniejszym komunikacie.

Pozdrawiamy

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Mirosław Dymek, Michał Klimowicz.

Podsumowanie pracy w lutym. rozwiń

Miesiąc luty był bardzo pracowity dla zespołu trenerskiego Mobilnego AMO, który po okresie ferii zimowych przeprowadził 12 szkoleń na terenie woj. podlaskiego.

Wasilków, Białystok (dwukrotnie), Hajnówka, Łomża (dwukrotnie), Zabłudów, Sokółka, Bielsk Podlaski, Suwałki, Grajewo, Mońki. To w tych miejscowościach mieliśmy przyjemność w lutym współpracować z trenerami oraz zawodnikami z lokalnych klubów danego powiatu. Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji lutowych szkoleń miejscowym trenerom, koordynatorom oraz właścicielom obiektów sportowych.

Przypominamy, iż w każdym miesiącu przy najmniej jedno szkolenie dedykowane jest tylko dziewczynom, więc zachęcamy do kontaktu trenerów oraz nauczycieli, którzy prowadzą zespoły dziewczęce lub mają w swojej szkole uzdolnione przyszłe zawodniczki.

Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.

Szczegółowy plan szkoleń w miesiącu marcu znajduje się w zakładce "Plan pracy"

Do zobaczenia.

Ferie zimowe rozpoczęte. rozwiń

Mimo trwających ferii zimowych, większość zespołów klubowych zaplanowało obozy sportowe. Trenerzy Mobilnej AMO w tym okresie również nie odpoczywają. Tym razem to my będziemy obserwować pracę trenerów ze swoimi grupami. Na okres ferii zaplanowaliśmy sześć wizyt na treningach w klubach z woj. podlaskiego .
22.02 - Suwałki "Akademia Techniki"
22.02 - Augustów "AP Hattrick" Białystok
23.02 - Zambrów MOSiR Bielsk Podlaski
28.02 - Sokółka "Włókniarz" Białystok
29.02 - Sokółka "Hetman " Białystok
31.02 - "EKO Sport" Białystok
Do zobaczenia na boiskach.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.