MOBILNA AMO - LUBUSKIE

Aktualności

Wracają szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów! rozwiń

Szanowni Państwo,

Trenerzy Mobilnej AMO – Tomasz Pawliczak Pawliczak oraz Wojciech Kochanowski z przyjemnością informują, że wraca czas szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów.
Ze względu na pandemię COVID-19 szkolenia były zawieszone od marca br. Aktualnie jest zgoda Departamentu Grassroots PZPN na wznowienie wyjazdów do miejscowości położonych w województwie lubuskim.
Jednocześnie przypominamy, że harmonogram oraz lokalizacje mogą ulegać zmianom ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią.
Obecnie trening pokazowy może odbywać się jedynie na WYBRANEJ GRUPIE TRENINGOWEJ Z JEDNEGO KLUBU (w załączniku najbliższy harmonogram)

Charakter szkoleń wygląda następująco:
• część teoretyczną (obecnie tematem szkoleń jest INTELIGENCJA PIŁKARSKA)
• część praktyczna na wybranej grupie w kategorii orlik lub młodzik z tego Klubu.

Szkolenie jest otwarte dla wszystkich Trenerów, Trenerek, nauczycieli wf oraz osób zainteresowanych sportem.
Aplikujemy na BEZPŁATNE szkolenie poprzez portal https://pzpn24.pzpn.pl/
Jednocześnie przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa wynikającego z sytuacji wywołanej pandemią COVID-19.

Jeśli chcecie by Mobilna Akademia Młodych Orłów przyjechała do Waszego Klubu, prosimy o kontakt z nami.

Harmonogram zajęć macie Państwo dostępny w zakładce PLAN ZAJĘĆ.

Do zobaczenia w Waszych miejscowościach!

Odwołane szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów do 15.05.2020 r. rozwiń

W związku z przedłużaniem sytuacji pandemii w kraju, szkolenia Mobilnej AMO odowłane do dnia 15.05.2020.

Odwołane szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów do 30.04.2020 r. rozwiń

Szanowni Państwo,

Z racji na stan epidemiologiczny zajęcia Mobilnej Akademii Młodych Orłów zostają odwołane do 30.04.2020 r.

Odwołane szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów do świąt Wielkanocnych. rozwiń

W związku ze stanem epidemiologicznym w Polsce, szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów zostają odwołane co najmniej do świat Wielkiej Nocy, tj. 13.04.2020 r.

Gdy sytuacja się ustabilizuje to niezwłocznie wracamy do pracy :)

Odwołane szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozwiń

Szanowni Państwo,
Z powodu wyjątkowej sytuacji w Polsce związanej z wirusem korona, wszystkie szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów zostają odwołane do dnia 25.03.2020 włącznie.

Prosimy o wyrozumiałość.

Podsumowanie miesiąca szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Luty 2020. rozwiń

Rozwój kluczem do sukcesu.

Z każdym miesiącem jeżdżąc po całym województwie lubuskim widzimy pasję i zaangażowanie trenerów, rodziców a przede wszystkim zawodników. Na wielu płaszczyznach współpraca układa się co raz lepiej. Otwartość organizatorów, zaangażowanie i chęć rozmowy lokalnych trenerów to klucz do sukcesu.

Jako Mobilna Akademia Młodych Orłów widzimy co raz wyższy poziom zawodników z kategorii orlik oraz młodzik. Każdy kolejny młodszy rocznik jest na wyższym poziomie co przekłada się na wyższe oceny wystawiane chłopcom oraz dziewczynkom. Trenerzy kadr województwa mają większy ból głowy jeśli chodzi o powołania na konsultacje kadry województwa.W miesiącu lutym najwyższy poziom zawodników zanotowaliśmy w powiecie gorzowskim, co nie stanowi zaskoczenia. Do tego bardzo dobrze się pracowało z chłopcami z powiatu sulęcińskiego oraz krośnieńskiego.

Cieszy nas, że świadomość trenerów i zawodników trafia do co raz mniejszych miejscowości a co za tym idzie wspólnie podnosimy poziom naszej piłki.

Na szkoleniach stawiło się 61 trenerów, którzy z wielką pasją uczestniczyli w zajęciach.W kolejnym miesiącu odbędziemy 8 szkoleń oraz IV grę selekcyjną, na którą zaprosimy wyróżniających się zawodników oraz zawodniczki z naszych szkoleń. To wydarzenie odbędzie się 21 marca w Zielonej Górze.

Dodatkowo będziemy obserwować zmagania w finale wojewódzkim „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który odbędzie się w dniach 30-31 marca w Zbąszynku.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku :) rozwiń

W ostatnim miesiącu roku kalendarzowego odbyliśmy 8 szkoleń, w tym jedno gdzie w Lubsku uczestniczyły dziewczynki z powiatu żarskiego. Było to pierwsze szkolenie gdzie w całości udało nam się powołać dziewczynki z jednego powiatu! Wielki podziękowania za wkład i zaangażowanie Klubom MUKS HattTrick Lubsko oraz UKS Promień Żary, gdzie dziewczynki mają komfortowe warunki do treningu a współpraca z tymi Klubami cały czas rozwija się co raz lepiej.
Na wyróżnienie zasługuje również zaangażowanie organizatorów w Ciosańcu oraz Gorzowie Wielkopolskim, gdzie przy współpracy z AWF Gorzów mogliśmy gościć.
Obserwowaliśmy również kategorie U11 oraz U12 podczas eliminacji Pucharu Prezesa PZPN.

Miesiąc grudzień to czas podsumowań.

Jako Mobilna Akademia Młodych Orłów kończymy kolejny rok z nowymi doświadczeniami ale przede wszystkim podziękowaniami za współpracę ze wszystkimi Trenerami, Klubami, Rodzicami i Zawodnikami za możliwość wspólnego przeżywania emocji piłkarskich. Łączy nas piłka … i pasja 😊

Wszystkim zaangażowanym w piłkarskiej rodzinie województwa lubuskiego życzymy wesołych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w najbliższym gronie.
Na Nowy Rok przekazujemy moc życzeń pełnych pasji, zaangażowania, pozytywnych słów i wspólnej pracy. Cały wysiłek, który włożymy wychowanie tych najmłodszych adeptów piłki nożnej przyniesie efekty dopiero za kilka lat. Pamiętajmy o tym, myślmy długofalowo i bądźmy cierpliwi 😊

Wesołych Świąt i owocnego Nowego Roku!,
Do zobaczenia w styczniu 😊

100 szkoleń Mobilnej AMO za nami! rozwiń

W dniu 26.11.2019 mieliśmy swoją niezwykłą rocznicę. W Zielonej Górze przed sporą grupą trenerów zorganizowaliśmy wyjątkowe bo setne szkolenie!

Nasza przygoda zaczęła się 3 grudnia 2018 r. szkoleniem w Iłowej. Podczas tych 12 miesięcy spotkaliśmy ogromną grupę trenerów że wszystkich powiatów województwa lubuskiego. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy z Wami współpracować na wielu płaszczyznach i dziękujemy za tak ciepłe przyjęcia we wszystkich miejscowościach naszego regionu.

Życzymy sobie kolejnych 100 szkoleń, a Wam wytrwałości i coraz liczniejszej grupy ambitnych, świadomych trenerów. To na pewno przełoży się na poziom naszych zawodników!

W tym miesiącu odbyliśmy 9 szkoleń oraz III grę selekcyjną w Międzyrzeczu dzięki uprzejmości MOSiW.

Wielkie brawa należą się organizatorom szkoleń w Kostrzynie, dzięki uprzejmości Dyrektora OSiR, panu Mendelskiemu za wzorowe przygotowanie nowopowstałej hali sportowej.

Świetne przyjęcie również mieliśmy w Świebodzinie.

W grudniu kolejne szkolenia pt. "Edukacja a szkolenie dzieci + żywienie młodych piłkarzy". Podczas nich dowiecie się jak ważna jest edukacja młodych zawodników oraz podstawowe zasady odżywiania. Zachęcamy również Rodziców na uczestnictwo w szkoleniu.


Do zobaczenia!

Podsumowanie miesiąca października Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

W miesiącu październiku Mobilna Akademia Młodych Orłów zorganizowała 10 szkoleń, w tym jedno w Czerwieńsku gdzie rywalizowały ze sobą dziewczynki z roczników 2007-2010.
Z miesiąca na miesiąc widzimy wyższy poziom zawodników a co za tym idzie rozwój trenerów, którzy są za ten rozwój odpowiedzialni.

Zostaliśmy najlepiej przyjęci w Strzelcach Krajeńskich (gratulujemy klubom APR oraz Lubuszanin Drezdenko za bardzo dobrą współprace, co widać po coraz wyższym poziomie zawodników), bardzo dobre i merytoryczne szkolenie odbyliśmy w stolicy powiatu słubickiego – w Słubicach. Widać duże zapotrzebowanie na rozwój piłki w tamtym regionie.

Standardowo najwyższą frekwencją wykazał się powiat żarski na szkoleniu w Jasieniu.
Dodatkowo aktywnie uczestniczyliśmy w konsultacjach kadry województwa oraz Akademii Grassroots w Międzyrzeczu, gdzie zaprezentowaliśmy wyniki naszej pracy od grudnia 2018 r. oraz pokazaliśmy trening w kategorii orlik o tematyce „Rozwijanie inteligencji piłkarskiej”.

W miesiącu listopadzie zorganizujemy 9 szkoleń oraz grę selekcyjną w dniu 16 listopada w Międzyrzeczu, na którą zaprosimy najbardziej wyróżniających się zawodników z naszych szkoleń od września br. z kategorii orlik oraz młodzik – zarówno chłopców jak i dziewczynki.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia oraz do dalszej współpracy wszystkie Kluby oraz Trenerów.

Podsumowanie miesiąca września szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Mobilna Akademia Młodych Orłów w miesiącu wrześniu odwiedziła 12 powiatów naszego województwa. Realizowaliśmy tematy szkoleń pt. "Kreatywność" oraz "Indywidualizacja". W każdym z nich zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Na wyróżnienie zasługuje szkolenie dla dziewczynek w Wojcieszycach gdzie klub Progres Gorzów zapewnił świetne warunki infrastrukturalne. Dodatkowo odwiedzili nas kursanci UEFA B z woj. zachodniopomorskiego.

Bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w konsultacjach kadr województwa w rocznikach 2007 oraz 2008. Świetna współpraca z trenerami kadr województwa przyniesie efekty w postaci coraz silniejszych Reprezentacji.

W miesiącu październiku odwiedzimy kolejne powiaty naszego województwa. Zapraszamy wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego po to by czerpać wiedzę oraz zobaczyć jaki poziom prezentują chłopcy i dziewczynki z Waszych powiatów na tle innych zawodników.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.