MOBILNA AMO - LUBELSKIE

Aktualności

Zmiana organizacji szkoleń Mobilnej AMO rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia rady ministrów szkolenia Mobilnej AMO od 26.10.2020 będą odbywać się w zmodyfikowanej formie. TEORIA / WYKŁAD - realizowana jest w formie webinaru na żywo w MS Teams - Trenerzy Mobilnego AMO w woj. lubelskim będą wysyłać informację z linkiem do spotkania online z konkretnym terminem i godziną dla uczestników z jednego powiatu. - W wyjątkowej sytuacji dopuszczalne będzie aplikowanie na szkolenie dla innego powiatu w innym dogodnym terminie po zgłoszeniu do trenerów Mobilnej AMO w woj. lubelskim - Chcemy żeby takie spotkania miały charakter warsztatów – a przez to również interakcji z uczestnikami. - Aplikacja na szkolenie na profilu https://pzpn24.pzpn.pl/

Odwołane szkolenia wyjazdowe rozwiń

W związku z nowym Rozporządzeniem Ministra szkolenia wyjazdowe, zaplanowane w Białej Podlaskiej, Werbkowicach, Lublinie, Zakrzówku i Krasnymstawie zostały odwołane.

W sezonie 2020/21 Biłgoraj i Chełm po pierwszych szkoleniach! rozwiń

W trudnym okresie ruszyliśmy ze szkoleniami Mobilnej AMO, gościliśmy w Biłgoraju i Chełmie. Spotkaliśmy się ponownie ze znakomitym odbiorem uczestników jak i rodziców.

Pracowity Okres wakacyjny Mobilnej AMO rozwiń

Do końca wakacji Zespół Mobilnej AMO wizytuje obozy na terenie województwa lubelskiego i ościennych województw, poza tym obserwujemy rozgrywki młodzieżowe i turnieje pod kątem reprezentacji. Do zobaczenia.

Konsultacje kadry Lubelskiego ZPN(r.2008) z udziałem Trenerów Mobilnej AMO rozwiń

W Międzyrzecu, w Lublinie i Krasnymstawie odbyły się konsultacje do kadry Województwa lubelskiego w roczniku 2008, prowadzonej przez Trenerów Dominika Jarosza i Michała Tusza. W selekcję i ocenę zawodników zaangażowali się również Trenerzy Mobilnej AMO Robert Makarewicz i Paweł Dzięgiel. W grach selekcyjnych wzięło udział 162 zawodników, którzy mieli możliwość do zaprezentowania swoich umiejętności. Poziom sportowy był zróżnicowany, nie mniej część zawodników zaprezentowała się bardzo korzystnie. W dniach 25.08-27.08.2020 w Białej Podlaskiej odbędzie się kolejna konsultacja, połączona z meczem szkoleniowym na którą trafi już węższe grono zawodników, którzy zostali najlepiej ocenieni podczas gier kontrolnych. Należy dodać, że proces selekcji i obserwacji jest otwarty i do kadry może trafić każdy wyróżniający się zawodnik z naszego województwa.

Szkolenia Mobilnej AMO odwołane do 15.05. rozwiń

Niestety panująca na całym świecie epidemia uniemożliwia nam prowadzenie szkoleń; obserwujcie nas na kanałach internetowych laczynaspiłka oraz laczynastrening.
Bądźcie aktywni cały czas, pracujcie nad sobą, wrócimy mocniejsi.

Ze względu na przedłużającą się pandemię szkolenia zawieszone do 26 kwietnia rozwiń

Niestety dalej nie możemy prowadzić szkoleń ze względu na zagrożenie COVID-19.
Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania z Wami i pracujemy nad swoim warsztatem trenerskim, aby stawać się coraz lepszym. Wy również nie zapominajcie o utrzymaniu formy w domu.

SZKOLENIA MOBILNEJ AMO NIE ODBĘDĄ SIĘ CO NAJMNIEJ DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH rozwiń

Ze względu na krajową kwarantannę zajęcia Mobilnej AMO odwołane na razie do 13.04.2020r.

SZKOLENIA MOBILNEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW ODWOŁANE DO 25 MARCA 2020! rozwiń

W związku z decyzjami Rządu oraz Prezesa PZPN dot. kwarantanny, odwołujemy wszystkie szkolenia do 25.03.2020 r. Odwołaniu uległy również terminy Finałów Wojewódzkich Puchar Tymbarku, które miały się odbyć w Międzyrzecu 1.04-2.04.2020. O następnych terminach będziemy informować na bieżąco.

Temat Mentalność zagościł do Janowa Lubelskiego rozwiń

Po raz pierwszy na powietrzu w 2020 roku odbyliśmy praktykę na orliku w Janowie, pomimo deszczowej aury zajęcia przebiegły sprawnie i z uśmiechami na ustach.
Warta podkreślenia jest najwyższa jak do tej pory frekwencja Trenerów z powiatu janowskiego w obecnym sezonie! Oby tak dalej :)

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.