MOBILNA AMO - KUJAWSKO-POMORSKIE

Aktualności

W oczekiwaniu na start. rozwiń

Witamy wszystkich po wakacjach.
Pomimo rozpoczętego roku szkolnego nadal z niecierpliwością czekamy na wiadomości
kiedy ponownie będziemy mogli się spotkać podczas szkoleń Mobilnej AMO.Czekamy wszyscy na pozytywne informacje , że przy zachowaniu ostrożności każdej ze stron wrócimy jak najszybciej do naszych spotkań.
Pozdrawiamy serdecznie Mobilna AMO

Przesuwa się termin zawieszenia szkoleń Mobilnej AMO rozwiń

Zespół Kujawsko - Pomorskiej Mobilnej Akademii Młodych Orłów informuje , że odwołanie szkoleń zostało przesunięte do dnia 15.05.2020.
W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informować na bieżąco.Życzymy wszystkim zdrowia.

Szkolenia Mobilnego AMO nadal zawieszone. rozwiń

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i działaniami rządu RP, zawieszenie szkoleń Mobilnego AMO zostaje przedłużone do 26.04.2020r.
O dalszej sytuacji będziemy informowali na bieżąco.
Pozdrawiamy
Trenerzy Mobilnego AMO

Do Świąt Wielkanocnych szkolenia Mobilnej AMO zostają odwołane rozwiń

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo dzieci, Państwa oraz nasze informujemy, że szkolenia wstrzymane są do Świat Wielkanocnych, czyli 13.04.2020.
O rozwoju dalszej sytuacji będziemy informować na bieżąco.
Pozdrawiamy i życzymy zdrowia.

Szkolenia odwołane. rozwiń

Witam.
W dniu dzisiejszym (16.03.2020)otrzymaliśmy informację , że szkolenia Mobilnej AMO zostały odwołane do końca marca 2020roku.
Stosujmy się zatem do zaleceń,życząc wszystkim zdrowia i do zobaczenia oby jak najszybciej.
Pozdrawiamy
Zespół Mobilnej AMO Kujawsko-Pomorskie.

UWAGA ! Szkolenia Mobilnego AMO odwołane do 25.03.2020r rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19 w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do dnia 25.03.2020 r

Start z Nowym Rokiem rozwiń

Witamy serdecznie!
Wystartowaliśmy z Mobilną Akademią Młodych Orłów .Nowy Rok rozpoczęliśmy w nowym miejscu czyli w Jeżewie ,( powiat świecki),które bardzo dobrze się sprawdziło.
Kolejne dwa spotkania w pierwszym tygodniu Nowego Roku (Nakło, Mogilno)również przebiegały zgodnie z planem. Oby tak dalej.
Życzymy wszystkim uśmiechu na twarzy .

Kończymy i rozpoczynamy rozwiń

Witajcie

W dniu dzisiejszym (16.12.2019) rozpoczęliśmy szkolenie nr 6 , którego tematem jest Mentalność.Mamy nadzieję, że ta tematyka spotka się również z takim samym lub większym zainteresowaniem trenerów jak poprzednie szkolenia.
Chcielibyśmy bardzo podziękować trenerowi Arturowi Żywicy z powiatu radziejowskiego.Pomógł nam przy szkoleniu na temat Indywidualizacji, które odbyło się w Piotrkowie Kujawskim.Robił to po raz pierwszy i zrobił bardzo dobrze!!!

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i nadchodzącym Nowym Rokiem Zespół Mobilnej Akademii Młodych Orłów Kujawsko - Pomorskie życzy wszelkiej pomyślności , zdrowia i dużo sportowych wrażeń.

Mobilna AMO w listopadzie rozwiń

Witajcie po dłuższej przerwie

Obecnie realizujemy listopadowy plan spotkań w powiatach z tematem INDYWIDUALIZACJA TRENINGU.Szkolenia przebiegają prawidłowo. Na jednym ze spotkań w dniu 24.10.2019 w Bydgoszczy na zajęciach dziewcząt obecna była Pani Marta Walczak - Skaut PZPN na woj.Kujawsko - Pomorskie.
Realizując bieżące tematy bardzo często uczestnicy spotkań wracają i przypominają temat Dyskryminacji.Codzienność pokazuje ,że jest to temat ciągle bardzo ważny i aktualny.Myślę ,że nie zaszkodzi jeżeli podczas każdego spotkania będziemy poświęcać tej tematyce chociaż chwilę.
Ponadto również w listopadzie 25.11.2019 spotkamy się na Konferencji GRASSROOTS w Janikowie, w której będziemy brali czynny udział.
Pozdrawiamy
Zespół Mobilnej AMO Kujawsko - Pomorskie

Harmonogram na wrzesień 2019 rozwiń

Witam
Już prawie koniec wakacji.
Przygotowaliśmy harmonogram spotkań Mobilnej Akademii Młodych Orłów na miesiąc wrzesień 2019.Mieliśmy małe problemy związane z utrudnionym kontaktem z trenerami w niektórych powiatach.Było to spowodowane trwającymi wakacjami.
Na ostatnie dni wakacji życzymy miłego wypoczynku przy dobrej pogodzie.

Pozdrawiamy
Kujawsko - Pomorskie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.