AMO ZIELONA GÓRA

Aktualności

Ważne informacje ! rozwiń

Szanowni Rodzice,

Zajęcia Akademii Młodych Orłów odwołane do Wielkanocy! Do 14.04.2020 roku.

Proszę obserwować naszą stronę.

Życzymy zdrowia.

Sztab Szkoleniowy AMO Zielona Góra

#ZOSATŃWDOMU rozwiń

Szanowni Rodzice,
Trenerzy AMO przygotowali dla dzieci zadania indywidualne przesłane do państwa mailem w postaci krótkich filmików z zadaniem z piłką, prosimy zapoznać się i w miarę możliwości działać. Chcielibyśmy aby to była dobra zabawa dla najmłodszych adeptów piłki nożnej dlatego prosimy o udokumentowanie na filmie oraz zdjęciu. Przewidziane są wyróżnienia dla najbardziej wytrwale zaangażowanych Młodych Orłów.
We wcześniejszej wiadomości wysłany został film przygotowany przez ekipę ŁączyNasPiłka na okres kiedy zajęcia w szkole zostały zawieszone oraz oczywiście zajęcia treningowe w AMO. Wytrwale czekamy na pokonanie groźnego rywala, zresztą sami doskonale walczymy z nim / #ZOSTAŃWDOMU/

Dziękujemy za nadsyłanie filmików i zdjęć.

Życzymy zdrowia
Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

ZAJĘCIA ODWOŁANE rozwiń

Szanowni Rodzice,
Decyzją Rządu zajęcia Akademii Młodych Orłów zostają odwołane od 11.03. do 25.03.2020. Proszę śledzić na bieżąco kolejne komunikaty.

Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Nieobecności - usprawiedliwienia, spóżnienia! rozwiń

Szanowni Rodzice,

Przypominamy o konieczności usprawiedliwiania nieobecności dzieci na zajęciach w AMO. Usprawiedliwienia będą respektowane tylko z ważnych powodów. Wiadomości po fakcie nie mają żadnego znaczenia - usprawiedliwiamy przed zajęciami i najpóźniej 1 godzina przed (nagłe przypadki).

Informujemy również o spóźnieniach - jadąc na zajęcia już państwo wiecie czy będziecie na czas - Regulamin mówi o obowiązku stawienia się na trening na 15 minut przed ich rozpoczęciem.

Nie chcemy doprowadzać do sytuacji, że dziecko zostanie usunięte z udziału w projekcie przez nieuwagę i niedopatrzenie rodziców. Prosimy o czujność.
Przekazujemy państwu informacje o jakichkolwiek zmianach z odpowiednim wyprzedzeniem.

Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Gratulacje dla wytrwałych ŻAKÓW!! rozwiń

Pragniemy docenić wytrwałych zawodników i zawodniczki grup szkoleniowych w AMO – Żaków. Wczoraj pogoda nie rozpieszczała (opady deszczu, temperatura 5 stopni) trenujemy na dworze bo tak ustaliliśmy, ale przyszli najwytrwalsi i im właśnie chcemy Pogratulować!!

Wiktor, Emil, Kuba, Bartek, Michał, Oliwier, Wojtek, Szymon, Oskar, Patryk, Wojtuś, Tymek, Szymon, Jakub, Antek, Błażej, Mieszko, Janek, Bartek😊oraz nasze najwytrwalsze dziewczynki Hania, Michalina i Weronika 😊. W nagrodę dzieci otrzymały skromny upominek :)

W dowodzie fotografia w Galerii

Proszę pamiętać w sporcie na szczyt wspinają się najwytrwalsi!!

Gratulacje dla wytrwałych SKRZATÓW!! rozwiń

Pragniemy docenić wytrwałych zawodników i zawodniczki najmłodszych grup szkoleniowych w AMO - Skrzatów. Dzisiaj pogoda nie rozpieszcza (opady deszczu, temperatura 6 stopni) trenujemy na dworze bo tak ustaliliśmy, ale przyszli najwytrwalsi i im właśnie chcemy Pogratulować!!

Dawid, Antoni, Miłosz (najmłodszy i najdalej dojeżdża na AMO), Franek, Jasiu i Janek, Seba, Nikodem i Filip oraz nasze najwytrwalsze dziewczynki Klaudia i Lena. W nagrodę dzieci otrzymały skromny upominek :)

Proszę pamiętać w sporcie na szczyt wspinają się najwytrwalsi!!

Zmiany w harmonogramie rozwiń

Szanowni rodzice,
Wprowadziliśmy zmiany w harmonogramie odnośnie czwartku. Proszę zapoznać się szczegółowo w planie zajęć. Ta informacja została wysłana do Państwa mailem.

Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Harmonogram - MARZEC rozwiń

Wprowadziliśmy harmonogram zajęć na Marzec, prosimy o zapoznanie się.

Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

12.02.2020 trening w Hali rozwiń

Szanowni Rodzice ze względu na panujące warunki pogodowe / silny wiatr/ dzisiejsze zajęcia Orlików odbędą się w hali przy ul. Truskawkowej 12

Orlik 2 - 18:00
Orlik 1 - 19:30

Sztab Szkoleniowy AMO Zielona Góra

Zmiana miejsca treningu 10.02.2020 rozwiń

Dzisiejsze zajęcia odbędą się na hali przy ul. Wyspiańskiego 17.
Szczegóły w harmonogramie poniżej. Wysłano sms do Państwa z tą informacją.

Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.