AMO RZESZÓW

Aktualności

odwołane zajęcia orlików w dniu 21.09.17 z powodu zalanego boiska rozwiń

Nasze boisko przegrało walkę z pogodą i jesteśmy z powodu fatalnego stanu orlika zmuszeni odwołać dzisiejsze zajęcia. O nowym terminie poinformujemy na najbliższym treningu we wtorek .

Zmiany w grafiku Żaków!! rozwiń

Przypominam że na zebraniu rodziców ustalone zostało że żaki młodsze trenują w środy i piątki o godz . 17:30 natomiast żaki starsze również w środy i piątki o godz. 18:45

Harmonogram zajęć na orliku rozwiń

Witamy po wakacjach !!

4 września (poniedziałek) odbędzie się spotkanie organizacyjne w 4 LO przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Rodziców dzieci należących do grupy Skrzat zapraszamy na godz. 17.00, żaki na godz. 17.30, orliki na 18.00. Zajęcia sportowe zaczynamy dzień później tj 5 września we wtorek zgodnie z harmonogramem:

Wtorek:
16.15-17.45 Orlik Młodszy
17.45-19.15 Orlik Starszy

środa
16.30-17.30 Skrzaty
17.30-18.45 Żak Młodszy
18.45-20.00 Żak Starszy

czwartek
16.15-17.45 Orlik Starszy
17.45-19.15 Orlik Młodszy

piątek
16.30-17.30 Skrzaty
17.30-18.45 Żak Starszy
18.45-20.00 Żak Młodszy

Obecność na spotkaniu obowiązkowa.
Do zobaczenia we wrześniu !

kontakt w pilnych sprawach rozwiń

W sprawach pilnych proszę o kontakt drogą mailową na adres amo.rzeszow@pzpn.pl Przez najbliższe dwa tygodnie mogę być nieosiągalny pod telefonem.

Lista osób przyjętych na sezon 2017/18 do grupy ORLIK 1 ( roczniki 2007-08 ) rozwiń

1. Głodowski Mariusz 2. Zacharyasz Adam 3. Głąb Fabian 4. Wilusz Jakub 5. Pukała Szymon 6. Fusiarz Kacper 7. Plichta Kacper 8. Gałka Dawid 9. Serwiński Szymon 10. Dymek Alan 11. Surmiak Mateusz 12. Jurkiewicz Daniel 13. Głod Kinga 14. Bartkowiak Kamil 15. Delikat Karol 16. Rosa Piotr lista rezerwowa : 1. Wisniowski Marcin 2. Puszkarewicz Kamil 3. Tama Kacper 4. Bardziński Krystian Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa drogą mailową

Lista osób przyjętych na sezon 2017/18 do grupy ORLIK 2 ( roczniki 2008-07 ) rozwiń

Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa drogą mailową na adres amo.rzeszow@pzpn.pl Lista zawodników : 1. Dańczak Karol 2. Chwałka Karol 3. Koszuliński Jakub 4. Polak Igor 5. Kula Sebastian 6. Skrzypczyk Anna 7. Jasłowski Martyna 8. Klimczak Kinga 9. Herkt Paweł 10. Kędziora Hubert 11. Rożak Sergiusz 12. Michalik Alex 13. Rak Szymon 14. Stopa Karol 15. Blahaczek Hubert Ze względu na usprawiedliwioną nieobecność kilku zawodników podczas treningu testowego pozostałe miejsce zostanie ogłoszone we wrześniu po pierwszym treningu na który zapraszamy dodatkowo : 1. Korfanty Bartosz 2. Ciechuń Hubert 3. Grocki Mateusz 4. Świeboda Eryk 5. Bielak Rayan

Lista osób przyjętych na sezon 2017/18 do grupy ŻAK 1 ( rocznik 2009 ) rozwiń

Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres mailowy amo.rzeszow@pzpn.pl Lista zawodników : 1. Młodziński Gracjan 2. Maj Norbert 3. Kobosz Antoni 4.Łuc Tymoteusz 5. Kapusta Hubert 6. Trzeciak Oskar 7. Jakubek Igor 8. Kraus Kacper 9. Jagiełowicz Hubert 10. Kulig Natan 11. Woroniec Aleksander 12. Nogaj Kornel 13. Blahaczek Bartosz 14. Połciewicz Nikodem 15. Hałoń Wincent 16. Januszke Oskar Lista rezerwowa : 1. Janusz Alan 2. Cygan Michał 3. Kaszuba Igor

Lista osób przyjętych na sezon 2017/18 do grupy ŻAK 2 ( roczniki 2010-2009 ) rozwiń

Bardzo prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa drogą mailową na adres amo.rzeszow@pzpn.pl Lista zawodników : 1. Moskwa Adrian 2. Rajchel Gabriel 3. Blezień Kevin 4. Łoboda Marcel 5. Błaszak Dawid 6. Łukaszek Olivier 7. Maliczowski Paweł 8. Albrycht Damian 9. Dębiczak Antoni 10. Romański Tadeusz 11. Janik Patryk 12. Młynarski Jan 13. Goj Maksymilian 14. Rak Seweryn 15. Frendo Max 16. Jastrząb Nikodem Lista rezerwowa : 1. Duda Sebastian 2. Bórzyński Bartosz 3. Podgórnik Arkadiusz 4. Wolańczyk Kacper

Lista osób zakwalifikowanych na trening próbny - Kategoria Orlik Starszy (2007) rozwiń

Trening odbędzie się we wtorek (27.06.17 ) o godz.16:30

1. Delikat Karol
2.Pukała Szymon
3.Wisniowski Marcin
4.Surmiak Mateusz
5.Bartkowiak Kamil
6.Gałka Dawid
7. Serwiński Szymon
8. Fusiarz Kacper
9.Plichta Kacper
10.Wilusz Jakub
11.Dymek Alan
12.Stopa Karol
13.Sowiński Kacper
14.Głodowski Mariusz
15.Puszkarewicz Kamil
16.Domański Mateusz
17.Zachariasz Adam
18.Jurkiewicz Daniel
19.Gilarski Piotr
20.Huliński Olaf
21.Rosa Piotr
22.Bardziński Krystian
23.Głąb Fabian
24.Głód Kinga
25.Bielak Rayan
26.Frendo Franciszek

Lista osób zakwalifikowanych na trening próbny - Kategoria Orlik Młodszy (2008) rozwiń

Trening odbędzie się w poniedziałek (26.06.17) o godz. 16:30

1. Klimczak Kinga
2.Koszuliński Jakub
3. Michalik Alex
4.Ciechuń Hubert
5.Rak Szymon
6.Kula Sebastian
7.Chwałka Kamil
8.Korfanty Bartosz
9.Hałoń Wincent
10.Kędziora Hubert
11.Dańczak Karol
12.Borysławski Jan
13.Słomiany Kamil
14.Połciewicz Nikodem
15.Herkt Paweł
16.Zieliński Mateusz
17.Rożak Sergiusz
18.Grocki Mateusz
19.Polak Igor
20.Świeboda Eryk
21.Jamrozik Marcel
22.Skrzypczyk Anna
23.Jasłowski Martyna

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.