AMO RZESZÓW

Aktualności

Zakończenie sezonu AMO Rzeszów - ostatnie treningi. rozwiń

W dniu 01.07.2020 (środa) odbędą się ostatnie treningi AMO Rzeszów połączone z rozdaniem dyplomów dla zawodników. Serdecznie zapraszamy zawodników wszystkich grup na orlika przy ul. Batalionów Chłopskich 4, według następującego harmonogramu:

16,15-17,00 SKRZATY

17,00-17,45 ŻAK I i ŻAK II

17,45-18,30 ORLIK I i ORLIK II
Trener Koordynator AMO Rzeszów
Łukasz Chmura

Wznawiamy treningi AMO Rzeszów. rozwiń

W dniach 8-9 czerwca odbędą się treningi AMO Rzeszów na orliku przy ul. Batalionów Chłopskich 4 według poniższego harmonogramu:


Poniedziałek:

SKRZATY - 16,30

ŻAK II - 17,30

ŻAK I - 18,45


Wtorek:

ORLIK II - 16,30

ORLIK I - 18,00


O kolejnych treningach będziemy informować. Bardzo proszę o wypełnienie oświadczenia, które otrzymali Państwo drogą elektroniczną i dostarczenie Trenerom przed każdym treningiem.


Trener Koordynator AMO Rzeszów
Łukasz Chmura

Zajęcia AMO zawieszone do 15 maja. rozwiń

Informuję, że decyzją PZPN zajęcia Akademii Młodych Orłów zostają zawieszone do 15 maja.
Trener Koordynator AMO Rzeszów
Łukasz Chmura

Decyzja dotycząca Akademii Młodych Orłów rozwiń

W czerwcu 2020 roku wygasają umowy trójstronne na podstawie których, działają obecnie Akademie Młodych Orłów. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o braku kontynuacji programu stacjonarnych Akademii Młodych Orłów. Pod uwagę federacja wzięła też bieżącą sytuację w kraju spowodowaną pandemią, załamaniem się rynku sponsorów i reklamodawców a także gwałtowne zahamowanie rozgrywek piłkarskich w Polsce.

Projekt Akademii Młodych Orłów powstał z myślą o utalentowanych sportowo dzieciach w celu stworzenia im odpowiednich warunków do podnoszenia umiejętności piłkarskich i rozwijania sprawności ogólnej. Akademie Młodych Orłów spełniły swoją rolę, którą postawiono przed nimi na początku projektu i wyznaczyły kierunek szkolenia dzieci w wieku 6-11 lat.

Pomimo braku kontynuacji zajęć w nowym sezonie pragniemy zapewnić, że nasza Akademia działa do samego końca czerwca i jeśli będzie możliwość powrotu do treningów, to oczywiście będziemy je prowadzili. O ewentualnym wznowieniu zajęć będziemy Państwa informować, natomiast obecnie tak jak dotychczas zachęcamy zawodników do utrzymywania aktywności fizycznej w warunkach domowych.

Treningi Akademii Młodych Orłów dalej zawieszone. rozwiń

Informuję, że do 26.04.20. przedłużony został okres zawieszenia zajęć w AMO.Trener Koordynator AMO Rzeszów
Łukasz Chmura

Wesołych Świąt Wielkanocnych rozwiń

Zdrowych, spokojnych i pomimo trudnego czasu wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich zawodników i rodziców w imieniu sztabu szkoleniowego AMO Rzeszów życzy

Trener Koordynator AMO Rzeszów
Łukasz Chmura

Treningi Akademii Młodych Orłów zawieszone do Świąt Wielkanocnych. rozwiń

Informuję, że w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w naszym kraju przedłużone zostaje zawieszenie zajęć Akademii Młodych Orłów do 14.04.2020 r.(włącznie).

Planowane rozpoczęcie zajęć treningowych od 15 kwietnia na orliku (jeśli sytuacja ulegnie poprawie).


Trener Koordynator AMO Rzeszów,
Łukasz Chmura

#zostanwdomu #trenujwdomu rozwiń

Przyłączając się do akcji #zostanwdomu, zachęcam równocześnie wszystkich zawodników do trenowania w domu.

W tym celu przesyłam link przygotowany przez „Piłka dla wszystkich”, w którym pokazanych jest kilka ćwiczeń do wykonania.


https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich/videos/1103127816686454/?


Powodzenia!


Trener Koordynator AMO Rzeszów,
Łukasz Chmura

Treningi Akademii Młodych Orłów zawieszone! rozwiń

W związku z decyzją Rządu o zamknięciu placówek oświatowych w naszym kraju, wszystkie treningi Akademii Młodych Orłów zostają zawieszone do 25.03.2020r.
O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco.

Trener Koordynator AMO Rzeszów,
Łukasz Chmura

Informacja o treningach w marcu. rozwiń

Informuję, że treningi Akademii Młodych Orłów w Rzeszowie w miesiącu marcu odbywają się według dotychczasowego harmonogramu w Hali przy ul. Sucharskiego 4.


Trener Koordynator AMO Rzeszów,
Łukasz Chmura

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.