AMO RZESZÓW

Aktualności

Wspólny trening orlików rozwiń

W związku z meczami ligowymi odbywającymi się w dniu dzisiejszym odbędzie się tylko jeden WSPÓLNY trening dla orlików starszych i młodszych. Początek zajęć o 16:30

Lista na finał Pucharu Polski . rozwiń

Do piątku prosimy rodziców orlików jadących na finały ZPNS , a zainteresowanych meczem finałowym Pucharu Polski o podanie na adres mailowy marczydlo@wp.pl swojego imienia , nazwiska i peselu.

Karty zdrowia i legitymacje szkolne. rozwiń

Informujemy że każdy zawodnik wyjeżdżający na turniej do Tarnobrzega musi mieć ze sobą legitymację szkolną i aktualna kartę zdrowia.

Wyjazd na ,, Tymbark " rocznik 2007 rozwiń

Miejsce : Tarnobrzeg Wyjazd : Piątek godz. 7:00 parking na orliku , transport własny . Nalezy mieć ze sobą oświadczenie pobrane z linka : https://goo.gl/LQDBAV Kontakt w sprawie wyjazdu z Trenerem Marczydło lub Włodarskim .

Lista zawodników :
1. Bartkowiak Kamil
2. Dymek Alan
3. Fusiarz Kacper
4. Głąb Fabian
5. Jurkiewicz Daniel
6. Plichta Kacper
7.Pukała Szymon
8. Serwiński Szymon
9. Surmiak Mateusz
10. Zacharyasz Adam

Wyjazd na ,, Tymbark '' rocznik 2008 rozwiń

Miejsce : Tarnobrzeg Wyjazd : Czwartek godz. 7:00 parking na orliku , transport własny . Nalezy mieć ze sobą oświadczenie pobrane z linka : https://goo.gl/LQDBAV Kontakt w sprawie wyjazdu z Trenerem Marczydło . Lista zawodników : 1. Blahaczek Hubert 2. Chawałka Kamil 3. Dańczak Karol 4. Delikat Karol 5. Herkt Paweł 6. Rak Szymon 7.Korfanty Bartosz 8. Kosziliński Jakub 9.Kula Sebastian 10.Kwiatek Mikołaj

Odwołane zajęcia w czwartek i piątek. rozwiń

Ze względu na awans Naszych drużyn do finału wojewódzkiego ,, ZPNS o puchar Tymbarku " i ich wyjazdem na na ten turniej jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie czwartkowe i piątkowe treningi. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy trzymać kciuki za swoich starszych kolegów

Gratulacje dla Orlików!!! rozwiń

Gratulujemy Orlikow zarówno Starszym jak i Młodszych awansu do finału wojewódzkiego turnieju ,, Z Podwórka na stadion o puchar Tymbarku ". Informacja o szczegółach wyjazdu ukaże się dzisiaj wieczorem.

Jutro ,, Tymbark"!!! Dla Orlikow rozwiń

Zapraszamy wszystkich Orlikow ( zarówno starszych jak i młodszych ) o godzinie 7:45 na stadion miejski ,, Stali " Rzeszów w dniu jutrzejszym czyli poniedziałek tj. 09.04.18 . Od 8:00 rozpoczną się miejskie eliminacje do finałów turnieju ,, Z Podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

Gratulacje dla Trenera Maćka rozwiń

Bardzo miło jest nam poinformować , że Trener Maciek został szczęśliwym tatą . Gratulujemy trzeciej córki i dopingujemy Pana Trenera w staraniach o syna .

Przerwa Świateczna rozwiń

Informujemy , że tak jak zawsze przerwa w zajęciach odbywa się podobnie jak w szkołach czyli od czwartku (28.03) do wtorku ( 03.04) włącznie . Po przerwie spotykamy się na orliku według nowego grafiku . Wesołych Świąt!

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.