AMO RYBNIK

Aktualności

Powrót do zajęć od 8.06.2020 - grupy Orliki oraz Żaki. rozwiń

Szanowni Państwo, Każdy z Państwa na maila dostał poniższą informację... W związku z powrotem do zajęć od 8.06.2020 r. prosimy o odpowiedź zwrotną czy Państwo chcą wysłać swoje dziecko na zajęcia AMO - do 5.06 (piątek). w Zajęcia będą się odbywały zgodnie z wytycznymi GIS dotyczącymi organizacji zajęć sportowych. (proszę się zapoznać z zasadami bezpieczeństwa zawartymi w załączniku maila). Harmonogram na pierwsze dwa tygodnie zajęć będzie dostępny na portalu „Łączy Nas Piłka” – AMO Rybnik.

DZIEŃ DZIECKA! rozwiń

Szanowne Zawodniczki i Zawodnicy !!!
Składamy Wam Najlepsze Życzenia z okazji Waszego Święta. Dużo radości i szczęścia.
Trzymajcie się zdrowo!!!
Sztab Szkoleniowy
AMO Rybnik

ZAJĘCIA AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW ZAWIESZONE DO 8.06.2020 R. rozwiń

Szanowni Państwo w związku z utrzymującą się na wysokim poziomie ilością zakażeń w mieście Rybnik oraz powiecie rybnickim Prezydent Miasta Rybnika w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa pociech podjął decyzję, że zajęcia AMO w Rybniku będą mogły się rozpocząć od 8.06.2020r. (Żaki, Orliki) 15.06. 2020 r. (Skrzaty)
Wszelkie informacje i szczegóły zostaną Państwu przekazane w przyszłym tygodniu.
Mam nadzieję, że to już ostatnie przesunięcie terminu rozpoczęcia zajęć :-)
Życzę zdrówka i wytrwałości.
Pozdrawiam serdecznie Paweł Kaszyca.

TRENING ONLINE 21.05 GODZ. 14 00. rozwiń

Zachęcam wszystkich zawodników AMO Rybnik do udziału w treningu online o 14:00 na „Piłka dla wszystkich” (oczywiście jeśli nie ma w tym czasie lekcji :-)) ).

Tu link do transmisji: https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich/posts/558608571506987
Tu więcej informacji: https://bit.ly/trening-kontrola-nad-pilka
Pozdrawiam Serdecznie
Paweł Kaszyca

ZAJĘCIA AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW ZAWIESZONE DO 1.06.2020 R. rozwiń

Szanowni Państwo w związku z dużą ilością zakażeń w mieście Rybnik oraz powiecie rybnickim Prezydent Miasta Rybnika w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa pociech podjął decyzję, że zajęcia AMO w Rybniku będą mogły się rozpocząć od 1.06.2020r.
Wszelkie informacje i szczegóły zostaną Państwu przekazane w późniejszym terminie.
Życzę zdrówka i wytrwałości.
Pozdrawiam serdecznie Paweł Kaszyca.

Decyzja dotycząca Akademii Młodych Orłów! rozwiń

W czerwcu 2020 roku wygasają umowy trójstronne na podstawie których, działają obecnie Akademie Młodych Orłów. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o braku kontynuacji programu stacjonarnych Akademii Młodych Orłów. Pod uwagę federacja wzięła też bieżącą sytuację w kraju spowodowaną pandemią, załamaniem się rynku sponsorów i reklamodawców a także gwałtowne zahamowanie rozgrywek piłkarskich w Polsce.
Projekt Akademii Młodych Orłów powstał z myślą o utalentowanych sportowo dzieciach w celu stworzenia im odpowiednich warunków do podnoszenia umiejętności piłkarskich i rozwijania sprawności ogólnej. Akademie Młodych Orłów spełniły swoją rolę, którą postawiono przed nimi na początku projektu i wyznaczyły kierunek szkolenia dzieci w wieku 6-11 lat.
Pomimo braku kontynuacji zajęć w nowym sezonie pragniemy zapewnić, że nasza Akademia działa do samego końca czerwca i jeśli będzie możliwość powrotu do treningów, to oczywiście będziemy je prowadzili. O ewentualnym wznowieniu zajęć będziemy Państwa informować, natomiast obecnie tak jak dotychczas zachęcamy zawodników do utrzymywania aktywności fizycznej w warunkach domowych.

ZAJĘCIA AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW ZAWIESZONE! rozwiń

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia Akademii Młodych Orłów zostają zawieszone do 26.04.2020 r.

ZAJĘCIA AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW ZAWIESZONE DO WIELKANOCY! rozwiń

W związku z obecną sytuacją związaną z występowaniem koronawirusa, przedłużeniu ulega okres odwołania zajęć AMO niestety do Wielkanocy.

ZAJĘCIA AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW ZAWIESZONE! rozwiń

W ZWIĄZKU Z DECYZJĄ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ O ZAMKNIĘCIU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH INFORMUJĘ, ŻE WSZYSTKIE ZAJĘCIA AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW ZOSTAJĄ ZAWIESZONE DO DNIA 25. 03. 2020 R.z

ZAJĘCIA ODWOŁANE! rozwiń

W ZWIĄZKU Z KONIECZNOŚCIĄ DEZYNFEKCJI WSZYSTKICH OBIEKTÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 - ZAJĘCIA AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW ZOSTAJĄ ODWOŁANE W TYM TYGODNIU.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.