AMO NYSA

Aktualności

ZMIANA TERMINU SPOTKANIA Z RODZICAMI AMO NYSA rozwiń

Uprzejmie informujemy , iż z przyczyn od nas nie zależnych spotkanie z rodzicami AMO Nysa odbędzie się w dniu 24 kwietnia - środa o godzinie 17,30 w Zespole Szkół Sportowych w Nysie ulica Bramy Grodkowskiej 4. W związku z tym już dzisiaj wszystkim zawodnikom, rodzicom i Waszym rodzinom i bliskim życzymy radosnych Świąt Wielkiej Nocy.

ZEBRANIE RODZICÓW AMO NYSA rozwiń

W dniu 17.04.2019 środa o godzinie 17,30 w auli Zespołu Szkół Sportowych w Nysie ulica Bramy Grodkowskiej 4 odbędzie się zebranie rodziców AMO Nysa. Zostaną omówione bieżące sprawy, oraz przedstawiony harmonogram Dni Talentu 2019 . Treningi w tym dniu odbywają się zgodnie z planem zajęć AMO Nysa.

NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH BLANKA STANISŁAWCZYK rozwiń

Nasza zawodniczka BLANKA STANISŁAWCZYK po raz drugi z rzędu została wybrana najlepszą zawodniczką Finału Wojewódzkiego turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni. Nasza przeurocza zawodniczka w sezonie 2017/2018 pierwszy raz grała tak poważny turniej w kategorii U 8 i tam już została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju a jej zespół zdobył pierwsze miejsce. Tym razem Blanka wraz z koleżankami grała już w starszej kategorii U 10 - gdzie dotarł do finału o którego zwycięstwie rozstrzygały rzuty karne. I tym razem Blanka również został uznana najlepszą zawodniczką turnieju. Bardziej się cieszymy gdyż świadczy to o systematycznym rozwoju i postępie umiejętności naszej zawodniczki AMO. Serdecznie gratulujemy Blance jak również Zosi i Juli które również w znacznym stopniu przyczyniły się do wyróżnienia naszej Blanki . W JEDNOŚCI I RYWALIZACJI NASZA SIŁA BRAWO DZIEWCZĘTA

BLANKA, ZOSIA, JULA NASZE WSPANIAŁE DZIEWCZYNY!!! rozwiń

Miło jest nam poinformować , iż nasze zawodniczki AMO Nysa BLANKA STANISŁAWCZYK, ZOSIA CHOMYN oraz JULIA KOŁODZIEJ brały udział w Finale Wojewódzkim turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Nasze zawodniczki spisały się doskonale docierając do samego finału rozgrywanego w Brzegu w kategorii U 10 dziewcząt. O drugim miejscu naszych zawodniczek zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonały zawodniczki Unii Opole. Serdecznie gratulujemy wszystkim dziewczętom grającym w piłkę, naszym zawodniczkom GRATULUJEMY, JESTEŚMY Z WAS DUMNNI !!!

URODZINY KACPRA BEDNARCZYKA rozwiń

Na dzisiejszym treningu Orlika 1 swoje urodziny świętował KACPER BEDNARCZYK. Naszemu zawodnikowi życzymy dużo zdrowia i radości gry w piłkę nożną, rodzicom dziękujemy za słodycze.

URODZINY NASZYCH BLIZNIAKÓW TOBIASZ I MATEUSZA rozwiń

Na dzisiejszym treningu AMO Nysa nasi bliźniacy TOBIASZ I MATEUSZ BANDUROWSCY obchodzili swoje urodziny. O parę minut starszy jest Tobiasz i to on odebrał pierwszy życzenia urodzinowe. Mateusz otrzymał również życzenia od kolegów i trenerów. Rodzicom dziękujemy za słodycze.

URODZINY ADAMA RYDLEWSKIEGO rozwiń

W piątek na treningu grupy Orlik 1 składaliśmy życzenia urodzinowe ADAMOWI REYDLEWSKIEMU. Nasz zawodnik cały czas robi postępy w swojej grze. Życzymy aby umiejętności piłkarskie cały czas się rozwijały i pozwoliły Adamowi grać na coraz wyższym poziomie.

PLAN ZAJĘĆ GRUPA ORLIK 1 OD 1 KWIETNIA 2019 rozwiń

Drodzy rodzice i zawodnicy AMO Nysa od dnia 01.04.2019 roku wszystkie zajęcia AMO Nysa odbywają się na boisku ZSS NYSA - Orlik ulica Augustyna Kordeckiego.

Grupa ORLIK 1 trenuje:

ŚRODA - 15:45-17:15

PIĄTEK - 15:45-17:45

PLAN ZAJĘĆ GRUPA ORLIK 2 OD 1 KWIETNIA 2019 rozwiń

Drodzy rodzice i zawodnicy AMO Nysa od dnia 01.04.2019 roku wszystkie zajęcia AMO Nysa odbywają się na boisku ZSS NYSA - Orlik ulica Augustyna Kordeckiego.

Grupa ORLIK 2 trenuje:

WTOREK - 17:30-19:00

CZWARTEK - 17:30-19:00

PLAN ZAJĘĆ GRUPA ŻAK 2 OD 1 KWIETNIA 2019 rozwiń

Drodzy rodzice i zawodnicy AMO Nysa od dnia 01.04.2019 roku wszystkie zajęcia AMO Nysa odbywają się na boisku ZSS NYSA - Orlik ulica Augustyna Kordeckiego.

Grupa ŻAK 2 trenuje:

WTOREK - 16:00-17:15

CZWARTEK - 16:00-17:15

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.