AMO NYSA

Aktualności

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ -ODWOŁANE ZAJĘCIA AMO NYSA rozwiń

Miło jest nam poinformować, iż po raz kolejny zawodnicy grupy Orlik 1, oraz ŻAK 1 będą reprezentować nasze miasto na międzynarodowym turnieju piłki nożnej w Szumperku -Czechy. Turniej odbędzie się w dniu 28.09.2018 Zbiórka na parkingu HALI NYSA w piątek o godzinie 6,50. Obowiązkowo kompletny strój AMO PZPN łącznie z bluzą dresową i ortalionem, dokument potwierdzający tożsamość buty na nawierzchnię trawiastą.

STROJE SPORTOWE AMO PZPN NYSA rozwiń

Od dzisiaj ruszamy z wydawaniem strojów sportowych przesłanych przez PZPN dla AMO Nysa.
Skrzaty 1 i 2 odbierają w środę 26.09.2019
Żak 2 i Orlik 2 we wtorek 25.09.201
Orlik 1 w środę 26.09.2018
Żak 1 w poniedziałek 24.09.3028

ZAPROSZENIE DO SZUMPERKA rozwiń

Miło jest nam poinformować , iż AMO Nysa po raz drugi zostało zaproszone na Międzynarodowy Turniej piłki nożnej w Szumperku Czechy. Turniej zostanie rozegrany w dniu 28.09.2018 szczegóły już niebawem.

BRAWO BRACIA PAWEŁ I KACPER LICHOŃ rozwiń

Na naszą zagadkę prawidłowo i najszybciej odpowiedzieli bracia Paweł Lichoń ŻAK 2, oraz Kacper Lichoń ORLIK 1.
Prawidłowe odpowiedzi:

1. AMO NYSA funkcjonuje od 2014 roku.

2. Panowie Trenerzy:
- Andrzej Polak, - Adam Czabanowski, - Marek Byrki, - Marcin Krótkiewicz, - Łukasz Krótkiewicz, - Rafał Mazański i wolontariusz Michał Czabanowski

3. AMO Nysa na meczu reprezentacji było - 3 razy

4. Stadiony, na których gościło AMO NYSA:
- PGE Narodowy: Polacy grali przeciwko Rumunii, Urugwajowi i Litwie.
- WKS Śląsk Wrocław
- Stadion Cracovii

5. Wyniki meczy:
Polska - Rumunia (3:1)
Polska - Urugwaj (0:0)
Polska - Litwa (4:0)

Dla Pawła i Kacpra przygotowano nagrody. BRAWO CHŁOPCY

NASZE ŻAKI SĄ SUPER rozwiń

Miło jest nam poinformować, iż nasi zawodnicy grupy ŻAK 2 reprezentujący klub Czarnych Otmuchów wzięli udział w turnieju Masters Brzeg. Zawodnicy BŁAŻEJ MACIASZEK, KAROL CZAJKOWSKI, ŁUKASZ GUTOWSKI, MACIEJ TOMASZEWSKI wraz z kolegami z drużyny już na początku sezonu błysnęli wysoką formą, wygrywając wszystkie mecze. Indywidualne wyróżnienie najlepszego zawodnika turnieju otrzymał BŁAŻEJ MACIASZEK. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów klubowych-gratulacje dla trenera Pana Kazimierza Michałowicza i rodziców.

AMO NYSA -NA MECZU POLSKA IRLANDIA rozwiń

W dniu 11.09.2018 cztery autokary wyjechały o godzinie 17,30 z Nysa ze 192 osobami w kierunku Wrocławia. Nasza wielka rodzina AMO Nysa udała się na mecz Polska Irlandia. Było bardzo wesoło i śpiewająco. Zaśpiewaliśmy i udzieliliśmy wywiadu do kamer Cyfrowego Polsatu , wierzyliśmy w zwycięstwo a nasz doping sprawił, iż nasza drużyna zdobyła bramkę. W imieniu dzieci rodziców i trenerów AMO Nysa serdecznie dziękujemy za zaproszenie przez PZPN na tak wielkie wydarzenie. Dla niektórych naszych małych zawodników był to pierwszy mecz w życiu na stadionie, emocje były ogromne, a radość nie do opisania . Dziękujemy - zawsze jesteśmy gotowi kibicować biało czerwonym.

ODWOŁANE ZAJĘCI AMO NYSA WTOREK PIĄTEK rozwiń

W związku z wyjazdem na mecz Polska Irlandia we Wrocławiu oraz szkoleniem trenerów PZPN AMO w Warszawie zostają odwołane zajęcia treningowe AMO Nysa w dniach
11.09.2018 WTOREK oraz 14.09.2018 PIĄTEK

ORGANIZACJA WYJAZDU DO WROCŁAWIA POLSKA IRLANDIA rozwiń

DRODZY RODZICE WYJAZD MA MECZ DO WROCŁAWIA WTOREK 11 WRZEŚNIA 2018 GODZINA. ZBIÓRKI PARKING HALA NYSA 17,15. KOSZT WYJAZDU 25 ZŁ OD OSOBY (PROSZĘ O WYLICZONĄ KWOTĘ PRZYNIEŚĆ NA ZBIÓRKĘ PRZED AUTOKARY) WSZYSTKIE DZIECIAKI POSIADAJĄCE STRÓJ OBOWIĄZKOWO UBRANE W STROJE AMO PZPN. PROSZĘ O WERYFIKACJĘ LISTY POD NR TELEFONU 605895814- NIE CHCIAŁ BYM, ABY KTOŚ KTO WYSŁAŁ EMAIL , KTÓRY DO MNIE NIE DOTARŁ NIE DOWIEDZIAŁ SIĘ PRZED AUTOKAREM , ZE NIE MAM BILETU DLA NIEGO, GDYŻ NIE BYŁO GO NA LIŚCIE PRZESŁANEJ DO PZPN.

BARDZO WAŻNE rozwiń

Drodzy Państwo w związku z tym,że nie wszyscy z Państwa wysyłali zgłoszenie na mecz Polska Irlandia we Wrocławiu pod właściwy adres i nie wszystkie wiadomości dotarły do mnie bardzo proszę o zweryfikowanie swojego udziału w imprezie pod numerem telefonu 605895814 w sobotę od 10,00 do 18,00 oraz w niedziele od 16 do 20,00. Dziękuję KIBICUJEMY WYGRYWAMY 1-0 !!!

UPOMINKI NA ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018/2019 rozwiń

Od piątku wszystkim uczestnikom AMO Nysa zostaną wręczone upominki przesłane przez PZPN

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.