AMO NYSA

Aktualności

WIELKIE BRAWA DLA RODZICÓW I ZAWODNIKÓW AMO NYSA rozwiń

Dzisiaj chciałbym wszystkim serdecznie podziękować. Wasze zaangażowanie zarówno dzieci jak i rodziców pozwoliło uporać się z sesją zdjęciową dosłownie w niecałe dwie godziny. Serdeczne podziękowania kieruję również od pana fotografa, który był pod wielkim wrażeniem naszego działania. Cel został osiągnięty zbrakło nam tylko 1 zawodnika na 96 członków akademii. BRAWO jesteśmy z WAS DUMNI

SESJA FOTOGRAFICZNA AMO NYSAPZPN rozwiń

Uprzejmie przypominamy iż w dniu 14 stycznia 2019 roku poniedziałek w Hali Nysa odbędzie się sesja zdjęciowa PZPN AMO Nysa. Prosimy wszystkich zawodników o przybycie na godzinę 15,50. Obowiązuje kompletny strój AMO PZPN koszulka ,spodenki, getry). W pierwszej części realizujemy zdjęcia grupowe następnie zdjęcia indywidualne. Nieobecność powoduje brak zdjęcia na portalu Łączy nas piłka PZPN

KAROL BORYS WŚRÓD NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW W POLSCE rozwiń

Miło jest nam poinformować iż absolwent AMO Nysa KAROL BORYS obecnie zawodnik Śląska Wrocław po raz 3 został powołany na obóz szkoleniowy przez PZPN w ramach ZAMO PZPN. Karol będzie trenował z najlepszymi zawodnikami w Polsce rocznik 2006 pod okiem trenerów młodzieżowej reprezentacji Polski. Karolowi gratulujemy i życzymy powodzenia.

16.01.2019 ŚRODA ODWOŁĄNE ZAJĘCIA AMO NYSA rozwiń

W związku z rozgrywanym w Hali Nysa Pucharem Polski w piłce siatkowej mężczyzn pomiędzy zespołami STAL NYSA-LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI w dniu 16.01.2019 jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia treningowe AMO Nysa.

WAŻNE PRZYPOMNIENIE rozwiń

Uprzejmie przypominamy iż w dniu 14 stycznia 2019 roku poniedziałek w Hali Nysa odbędzie się sesja zdjęciowa PZPN AMO Nysa. Prosimy wszystkich zawodników o przybycie na godzinę 15,50. Obowiązuje kompletny strój AMO PZPN koszulka ,spodenki, getry). W pierwszej części realizujemy zdjęcia grupowe następnie zdjęcia indywidualne. Nieobecność powoduje brak zdjęcia na portalu Łączy nas piłka PZPN

GROMKIE STO LAT DLA JAKUBA ZIELIŃSKIEGO rozwiń

W dniu dzisiejszym na treningu SKRZATÓW swoje urodziny obchodził nasz zawodnik JAKUB ZIELIŃSKI. Młodemu piłkarzowi życzymy dużo zdrowia , uśmiechu i wspaniałej zabawy z piłką nożną. Rodzicom i Jakubowi dziękujemy za przepyszne cukierki.

KACPER KASICA I JEGO URODZINY rozwiń

Na dzisiejszym treningu SKRZATÓW oprócz świetnej zabawy i ciężkiej pracy świętowaliśmy urodziny KACPRA KASICY. Gromkie 100 lat i życzenia oraz słodkie cukierki były ostatnim punktem dzisiejszego treningu. Kacprowi życzymy wielu ciekawych przygód z piłką nożną.

URODZINY DANIELA PACŁAWSKIEGO rozwiń

Na treningu grupy Orlik 2 w czwartek swoje urodziny świętował DANIEL PACŁAWSKI. Były przepyszne i pięknie zapakowane cukierki , gromie 100 lat i życzenia. Zdrowia samych radosnych chwil i jak najdłuższej zabawy z piłką nożną w życiu. Serdecznie dziękujemy za słodki poczęstunek rodzicom Daniela

ZDJĘCIA AMO NYSA rozwiń

W dniu 14.01.2019 PONIEDZIAŁEK odbędzie się sesja fotograficzna AMO Nysa. WSZYSCY ZAWODNICY WSZYSTKICH GRUP oraz WSZYSCY TRENERZY w strojach AMO PZPN zgłaszają się o godzina 16.00 w HALI NYSA. Nieobecność zawodnika będzie skutkowała brakiem zdjęcia indywidualnego i grupowego zawodnika. Prosimy o 100% frekwencję .

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE rozwiń

W imieniu całej społecznością AMO Nysa oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej, w szczególności zaś Departamentu Grassroots składamy Całej wielkiej rodzinie piłkarskiej życzenia WESOŁYCH ŚWIĄT! Oby najbliższy świąteczny okres był dla wszystkich czasem radosnym, miłym spędzonym w gronie najbliższych, a Nowy Rok niech przyniesie ze sobą same piękne i radosne dni.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.