AMO LUBLIN

Aktualności

Zakończenie zajęć roczników 2011/2009/2010 rozwiń

W dniu 29 czerwca planujemy krótkie pożegnanie się z zawodnikami oraz rodzicami roczników 2011/2009/2010.
Harmonogram zakończenia zajęć treningowych AMO Lublin
Godz. 17.00 - rocznik 2011
Godz. 17.30 - rocznik 2009
Godz. 18.00- rocznik 2010
Życzymy samych sukcesów, wytrwałej i cierpliwej pracy na treningach. Proszę Państwa o pamiętaniu na każdym kroku rozwoju o zasadzie, iż każde dziecko potrzebuje emocjonalnego spokoju w procesie szkolenia a sam proces treningowy musi być świadomym odkrywaniem, doświadczaniem gry przez dziecko bez ,,pomocy'' ,,instrukcji'' osób niezaangażowanych w proces szkolenia. Kultura pracy szkoleniowej oraz kultura relacji międzyludzkich powinna być standardem gwarantującym dalszy progres w rozwoju Państwa dzieci z którymi mieliśmy przyjemność pracować.

Zakończenie zajęć rocznika 2012 oraz 2013 rozwiń

W dniu 24 czerwca w imieniu sztabu trenerskiego AMO Lublin pożegna się z Państwem trener Wojciech Szacoń. Życzymy samych sukcesów, wytrwałej i cierpliwej pracy na treningach. Proszę Państwa o pamiętaniu na każdym kroku rozwoju o zasadzie, iż każde dziecko potrzebuje emocjonalnego spokoju w procesie szkolenia a sam proces treningowy musi być świadomym odkrywaniem, doświadczaniem gry przez dziecko bez ,,pomocy'' ,,instrukcji'' osób niezaangażowanych w proces szkolenia.
Harmonogram zakończenia:
godz. 17.00 - rocznik 2012
godz. 18.15 - rocznik 2013

Decyzja dotycząca Akademii Młodych Orłów rozwiń

W czerwcu 2020 roku wygasają umowy trójstronne na podstawie których, działają obecnie Akademie Młodych Orłów. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o braku kontynuacji programu stacjonarnych Akademii Młodych Orłów. Pod uwagę federacja wzięła też bieżącą sytuację w kraju spowodowaną pandemią, załamaniem się rynku sponsorów i reklamodawców a także gwałtowne zahamowanie rozgrywek piłkarskich w Polsce.
Projekt Akademii Młodych Orłów powstał z myślą o utalentowanych sportowo dzieciach w celu stworzenia im odpowiednich warunków do podnoszenia umiejętności piłkarskich i rozwijania sprawności ogólnej. Akademie Młodych Orłów spełniły swoją rolę, którą postawiono przed nimi na początku projektu i wyznaczyły kierunek szkolenia dzieci w wieku 6-11 lat.
Pomimo braku kontynuacji zajęć w nowym sezonie pragniemy zapewnić, że nasza Akademia działa do samego końca czerwca i jeśli będzie możliwość powrotu do treningów, to oczywiście będziemy je prowadzili. O ewentualnym wznowieniu zajęć będziemy Państwa informować, natomiast obecnie tak jak dotychczas zachęcamy zawodników do utrzymywania aktywności fizycznej w warunkach domowych.

Zajęcia AMO Lublin odwołane do dnia 10 maja rozwiń

W związku z pandemią na terenie kraju zajęcia odwołane do dnia 5 maja. Proszę o śledzenie aktualności na stronie Łączy Nas Piłka. Trzymajcie się zdrowo. Pozdrawiam

Wracamy do treningów na Orliku rozwiń

Od 2 marca wracamy do treningów na boisku Orlik przy Al. Racławickich 7. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w zakładce treningi.

Wyjazd na turniej do Płocka 19 grudnia 2019 rozwiń

Wyjazd na turniej do Płocka w dniu 19 grudnia godz. 13.30 miejsce zbiórki parking przed SP 5 Lublin ul. Smyczkowa 3 (wejście główne) proszę o przesłanie na numer tel. trenera Wojciech Szaconia ewentualnych pytań związanych z wyjazdem. Kontakt - 726725202

Zajęcia z udziałem trenerów Moblinej AMO Lublin rozwiń

W dniu dzisiejszym gościliśmy trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów Lublin, którzy zapoznali zawodników z grup Orlik 2/1 ze środkami treningowymi, które ww. grupa zaprezentuje podczas konferencji Grassroots 17 grudnia w hali MOSiR.

Przerwa świąteczna rozwiń

W związku z wyjazdem zawodników Orlik 1 /2 na turniej do Płocka w ostatnim tygodniu zmianie uległ haromonogram zajęć grup Żak 1, Orlik 1. 17 oraz 19 grudnia są dniami wolnymi od zajęć treningowych z uwagi na konferencję Grassroots w której udział biorą zawodnicy AMO. Do zajęć wracamy 7 stycznia ze względu na dni wolne w SP 5 Lublin (2/3 stycznia). Jednocześnie zwracam uwagę na fakt że zgodnie z regulaminem AMO PZPN dwie nieusprawiedliwione nieobecności na zajęciach powodują zawieszenie zawodnika w zajęciach.

Zgłaszanie nieobecności rozwiń

Proszę o zgłaszanie nieobecności zawodnika poprzez wiadomość sms najpóźniej do godz. 14.00 w dniu treningu. Pozwoli nam to racjonalnie zaplanować jednostkę treningową.

Harmonogram zajęć w okresie zimowych rozwiń

Ze względu na przerwę w funkcjonowaniu boisk typu orlik do 1 marca 2020 roku. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem zajęć na sali SP 5 Lublin. Wejście do szkoły znajduje się od strony basenu, szatnie dla zawodników AMO Lublin oznaczone nr 3 i 4. Możliwe jest wznowienie zajęć na orliku przy SP 45 Lublin dla niektórych grup AMO już w lutym 2020.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.