AMO ŁOMŻA

Aktualności

Wznawiamy treningi w AMO Łomża rozwiń

Informujemy, że od 18 maja wznawiamy treningi w AMO. Harmonogram zajęć będzie udostępniony na stronie Łączy nas piłka w zakładce Akademia Juniora, Akademia Młodych Orłów Łomża.

Sławomir Stanisławski

Odwołane zajęcia rozwiń

Zajęcia w Akademii Młodych Orłów w Łomży odwołane do 15 maja.
Pozdrawiam
Sławek Stanisławski

Odwołane zajęcia rozwiń

Zajęcia w Akademii Młodych Orłów odwołane do 26 kwietnia.
Pozdrawiam
Sławek Stanisławski

Decyzja dotycząca Akademii Młodych Orłów rozwiń

W czerwcu 2020 roku wygasają umowy trójstronne na podstawie których, działają obecnie Akademie Młodych Orłów. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o braku kontynuacji programu stacjonarnych Akademii Młodych Orłów. Pod uwagę federacja wzięła też bieżącą sytuację w kraju spowodowaną pandemią, załamaniem się rynku sponsorów i reklamodawców a także gwałtowne zahamowanie rozgrywek piłkarskich w Polsce.
Projekt Akademii Młodych Orłów powstał z myślą o utalentowanych sportowo dzieciach w celu stworzenia im odpowiednich warunków do podnoszenia umiejętności piłkarskich i rozwijania sprawności ogólnej. Akademie Młodych Orłów spełniły swoją rolę, którą postawiono przed nimi na początku projektu i wyznaczyły kierunek szkolenia dzieci w wieku 6-11 lat.
Pomimo braku kontynuacji zajęć w nowym sezonie pragniemy zapewnić, że nasza Akademia działa do samego końca czerwca i jeśli będzie możliwość powrotu do treningów, to oczywiście będziemy je prowadzili. O ewentualnym wznowieniu zajęć będziemy Państwa informować, natomiast obecnie tak jak dotychczas zachęcamy zawodników do utrzymywania aktywności fizycznej w warunkach domowych.

Odwołane zajęcia. rozwiń

W związku z obecną sytuacją związaną z występowaniem koronawirusa, zajęcia w AMO są odwołane do świąt Wielkanocnych.
Pozdrawiam
Sławek Stanisławski

Pracujemy w domach, trenujemy w domach. rozwiń

Nasza ekipa Piłka dla wszystkich przygotowała fajny film na te trudne czasy, skierowany do dzieciaków, które siedzą w domu, a chcą coś porobić z piłką.

https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich/videos/1103127816686454/?

Pozdrawiam
Stanisławski Sławomir

Odwołane zajęcia do 25 marca 2020 roku. rozwiń

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa dzieci, zajęcia w AMO w Łomży zostały odwołane do 25 marca 2020 roku.
Pozdrawiam
Sławek Stanisławski

Odwołane zajęcia rozwiń

Z powodu przygotowania sali gimnastycznej do studniówki w ZSTiO ul. Zielona 21 wszystkie treningi w AMO od 8 stycznia do 13 stycznia zostały odwołane.

Życzenia noworoczne rozwiń

Niech Nowy Rok przyniesie radość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy one się już spełnią, niech dorzuci garść nowych, bo tylko one nadają życiu sens!

Życzą trenerzy AMO Łomża

Odwołane zajęcia rozwiń

Z powodu próbnej matury w sali gimnastycznej przy ulicy Zielonej 21 treningi AMO w

poniedziałek, wtorek i środa zostały odwołane.

Poniedziałek Żak 2 godzina 16:00 i Orlik 2 godzina 18:30

Wtorek Żak 1 godzina 16:00

Środa Żak 2 godzina 17:30

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.