Aktualności

Wylosowano grupy trzeciej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN

Aktualności13.02.2020 
W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano grupy trzeciej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Rozgrywki zostały zaplanowane na 15 i 16 lutego, a spotkania młodych zawodników odbywać się będą w dwóch halach: OSiR Bemowo oraz OSiR Wola. Udział w zawodach wezmą piłkarze w kategorii U-11 i U-12. Poniżej przedstawiamy wyniki losowania i zapis wideo.

– Przed nami bardzo piękny turniej dla dzieci w kategorii wiekowej U-11 i U-12. To przyszłość polskiej piłki, bo za jakiś czas ci zawodnicy będą przyszłymi ligowcami lub reprezentantami Polski. Cieszy mnie, że nasze rozgrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem i popularnością. Uważamy to za taki luźny turniej, ale dla dzieciaków jest to niesamowita walka. Sport to rywalizacja i gra się po to, żeby wygrać. Zobaczymy, kto w ten weekend będzie najlepszy. Fajnie, że młodych i zdolnych piłkarzy mamy nie tylko w wielkich firmach, ale są także w tych małych klubach, ośrodkach. Przed nami emocje, zacięta rywalizacja. Powodzenia dla wszystkich. Nie mogę się już doczekać trzeciej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Zapraszamy wszystkich rodziców, kibiców do warszawskich hal – powiedział Prezes PZPN Zbigniew Boniek.


Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności