Aktualności

Trwa akcja #odkrywka. Codziennie nowy ebook za złotówkę!

Aktualności25.03.2020 

Jak zagospodarować sobie czas, gdy w stanie epidemicznym należy pozostać w domu? Jednym z rozwiązań może być czytanie książek. Z ciekawą inicjatywą wyszło wydawnictwo SQN – nasz partner konkursowy. Codziennie w najbliższych tygodniach udostępnia jedną książkę w wersji elektronicznej i to za złotówkę! Oferta dostępna jest w księgarniach internetowych SQNStore.pl oraz LaBotiga.pl.

Akcja #odkrywka kierowana jest do wszystkich czytelników wydawnictwa SQN. Podczas pobytów w domach warto zajrzeć do książek, na które wcześniej nie mieliśmy czasu lub nie były dostępne. Zachęcamy zatem do odwiedzania stron SQNStore.pl lub LaBotiga.pl – codziennie udostępniane są tam hitowe książki za jedyną złotówkę. Warto skorzystać z akcji SQN i nadrobić zaległości literackie. Akcja potrwa do 30 marca. Informacje o kolejnych tytułach publikowane będą codziennie rano za pośrednictwem mediów społecznościowych wydawnictwa.

Książki, które do tej pory dostępne były za złotówkę:

Premier League. Historia taktyki w najlepszej piłkarskiej lidze świata – Michael Cox

Wielki Następca. Niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza Kim Dzong Una – Anna Fifield

Obserwuję Cię – Teresa Driscoll

Szmata – Tomasz Łapiński

Wszyscy patrzyli, nikt nie widział – Tomasz Marchewka

Dżozef – Jakub Małecki

Bayern. Globalny superklub – Uli Hesse

Glatz – Tomasz Duszyński

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności