Aktualności

Zmierz się z naszymi pytaniami i zdobądź koszulkę uczestnika Pucharu Polski

Aktualności07.12.2018 
1/8 finału Pucharu Polski już zakończona, znamy już pary ćwierćfinałowe, więc najlepszy czas, żeby podsumować ubiegłą rundę. Przygotowaliśmy Wam dziesięć pytań, a za największą liczbę poprawnych odpowiedzi naszych zwycięzców nagrodzimy koszulkami uczestników Pucharu Polski i wyjątkowymi albumami.

Uwaga, bo przygotowane przez nas dziesięć pytań dotyczą nie tylko wydarzeń na boisku, ale także poza nim. Regularnie przed każdą rundą Pucharu Polski dostarczamy wam materiały wideo, zapowiedzi, a także wywiady, więc w naszym zestawie pytań uwzględniliśmy również to, co działo się w ostatnim czasie na portalu Łączy Nas Piłka i mediach społecznościowych.

Nasza zabawa potrwa do 9 grudnia do godziny 23:59. Dzień później komisja konkursowa zweryfikuje wyniki i poinformuje uczestników o wygranej. Zwyciężą osoby, które jak najszybciej podadzą najwięcej poprawnych odpowiedzi. Aby przejść do quizu wystarczy kliknąć TUTAJ . Życzymy powodzenia!


  • Regulamin-Konkursu-Quiz.pdf (150 kB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności