Aktualności

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Mateusz Wdowiak: Pokazaliśmy determinację

Aktualności07.07.2020 
Niewątpliwie jednym z najlepszych zawodników na boisku w półfinałowym starciu Cracovii z Legią Warszawa był Mateusz Wdowiak. Zawodnik „Pasów” otworzył wynik na początku spotkania, a potem dobił rywala ustalając rezultat na 3:0. – Wiedzieliśmy, że stajemy przed szansą, by zrobić coś wielkiego. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie, bo jesteśmy w finale – powiedział Mateusz Wdowiak po zasłużonym awansie.

Cracovia w meczu z Legią rozgrywała bardzo dobre zawody. „Pasy” grały skutecznie i konsekwentnie, co pozwoliło im trzykrotnie skierować piłkę do siatki rywala i nie stracić żadnego gola. – Pokazaliśmy, że chcemy wygrać. W naszym zespole była ogromna determinacja od początku. Realizowaliśmy założenia taktyczne, a zdobyte bramki na początku meczu bardzo ułatwiły nam wykonywanie planu. Ustawiliśmy się lepiej i mogliśmy kontrować w kolejnych akcjach. Chcieliśmy przejść do historii i to się udało. Teraz musimy pójść za ciosem i wygrać ten puchar. Swoją dyspozycją udowodniliśmy, że stać nas na to trofeum – powiedział zdobywca dwóch bramek Mateusz Wdowiak.

Źródło: Polsat Sport

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności