Aktualności

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Kamil Jóźwiak: Chcieliśmy być gotowi na sto procent

Aktualności28.05.2020 
Kamil Jóźwiak był niewątpliwie jedną z najbardziej wyróżniających się postaci Lecha w starciu ze Stalą Mielec. Pomocnik „Kolejorza” miał udział w zwycięstwie, bo najpierw zaliczył asystę, a później ustalił wynik meczu na 3:1. – Ciężko pracowaliśmy przed wznowieniem rozgrywek. Chyba nawet jeszcze mocniej niż przed sezonem. W pierwszej połowie mieliśmy pełną kontrolę i nie dawaliśmy dojść przeciwnikowi do słowa, dlatego zabolało nas trafienie kontaktowe – powiedział po meczu zawodnik Lecha.

Piłkarze obydwu zespołów zagrali pierwszy raz po przerwie, która trwała prawie 80 dni. Dużo lepsze wrażenie pozostawił po sobie Lech. – Podczas tej przerwy nikt z nas nie odpuszczał, bo wiedzieliśmy, że mamy o co grać zarówno w pucharze, jak i w lidze. Nawet gdyby nie było możliwości dokończenia sezonu, to chcieliśmy być gotowi na sto procent. Czułem się bardzo dobrze na boisku i nie zabrakło nam sił – zapewniał Kamil Jóźwiak.

Po awansie do półfinału Totolotek Pucharu Polski Lech Poznań w najbliższy weekend czeka o wiele trudniejsze wyzwanie. W sobotę „Kolejorz” zagra z Legią Warszawa. – Teraz przed nami najważniejszy jest dla nas mecz z Legią. Wciąż jest szansa dogonić lidera ekstraklasy, ale musimy wygrać. To spotkanie było gdzieś z tyłu głowy, choć najpierw zależało nam na awansie do półfinału pucharu. Mamy mało czasu, ale nie będziemy narzekać, tylko trzeba się zregenerować i być gotowym – powiedział Jóźwiak.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności