Aktualności

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Jakub Moder: Jesteśmy bardzo rozczarowani

Aktualności08.07.2020 

Wydawało się, że Lech Poznań awans do finału Totolotek Pucharu Polski ma w garści. Częściej atakował, prowadził grę i spychał rywali do głębokiej defensywy. „Kolejorz” miał przewagę także w rzutach karnych, ale szczęście uśmiechnęło się do Lechii Gdańsk. – Jesteśmy bardzo zdenerwowani po tej porażce. Finał był bliski, ale to Lechia w nim wystąpi – powiedział po meczu Jakub Moder.

Zawodnik Lecha Poznań rozgrywał bardzo dobre spotkanie z Lechią Gdańsk. Oddał kilka strzałów na bramkę Zlatana Alomerovicia, wykorzystał także rzut karny w serii „jedenastek”. To jednak nie wystarczyło do awansu do finału Totolotek Pucharu Polski. – Jesteśmy źli, bo przegraliśmy i odpadamy z rozgrywek. Finał był naprawdę był blisko, ale zaważyły rzuty karne. Uważam, że byliśmy w tym meczu lepsi. Rywale bronili się, a my stwarzaliśmy sytuacje. Spodziewaliśmy się tego, że Lechia cofnie się do defensywy i będzie grała z kontry i wyczekiwać będzie rzutów karnych. Ten mecz absolutnie nas nie podłamie, bo od jutra musimy myśleć już tylko o meczach ligowych – powiedział Jakub Moder.

Źródło: Polsat Sport

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności