Aktualności

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Flavio Paixao: To wspaniała chwila dla nas wszystkich

Aktualności08.07.2020 
Flavio Paixao był jednym z bohaterów Lechii Gdańsk w półfinale Totolotek Pucharu Polski. Napastnik gdańskiego zespołu wpisał się na listę strzelców w regulaminowym czasie gry. W konkursie rzutów karnych także udało mu się pokonać bramkarza „Kolejorza”. – Ciężko pracowaliśmy, żeby jak najlepiej przygotować się do tego meczu. Zrealizowaliśmy nasz plan i awansowaliśmy do finału drugi raz z rzędu. To wspaniała chwila dla naszego zespołu i naszych kibiców – powiedział Flavio Paixao.

Lechia Gdańsk długo broniła się przed atakami Lecha Poznań. Udało się jej wyjść na prowadzenie, ale potem straciła bramkę. Czas upływał, sytuacji nie brakowało, ale konieczny był konkurs rzutów karnych. Wydawało się, że Lech Poznań jest bliżej finału Totolotek Pucharu Polski. Wszystko się zmieniło. Poznaniacy pudłowali, a skuteczniejsi byli piłkarze Lechii. – Podczas rzutów karnych wierzyłem w naszego bramkarza. Zlatan Alomerović to bardzo dobry zawodnik i liczyłem na to, że uda mu się zatrzymać piłkarzy Lecha Poznań. Byliśmy bardzo zmęczeni, ale udało nam się pokonać rywala. Bardzo się cieszę. Jedziemy dalej, kontynuujemy swój udział w rozgrywkach. Awansowaliśmy i to jest nasz duży sukces – powiedział po meczu Flavio Paixao.

Źródło: Polsat Sport

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności