Aktualności

[PUCHAR POLSKI] Marek Papszun: Spełniamy nasze marzenia

Aktualności06.12.2018 

Raków Częstochowa po bardzo dobrych zawodach wyeliminował Wigry Suwałki z rozgrywek o Puchar Polski i awansował do ćwierćfinału. Zespół prowadzony przez trenera Marka udanie zakończył rok, bo jest liderem zaplecza ekstraklasy, a teraz zrealizował kolejny cel, jakim kolejna runda w krajowym pucharze. – Myślę, że jeżeli dalej będziemy robić to, co robimy, to dalej będziemy realizować swoje założenia. Wracamy zadowoleni do Częstochowy i pozostaje czekać nam na losowanie kolejnego rywala – powiedział po meczu z Wigrami trener Papszun.

– Zagraliśmy tak, jak w całej rundzie jesiennej. Pokazaliśmy się jako drużyna bardzo zdyscyplinowana z dobrą organizacją gry. We wszystkich fazach mieliśmy swoją jakość. Moi podopieczni byli konsekwentni i mieli jeden wspólny cel. Wszyscy do niego dążyliśmy. Jesteśmy zadowoleni z tej rundy, bo jesteśmy liderem w pierwszej lidze i dotarliśmy do ćwierćfinału Pucharu Polski. To wielka sprawa.

– Chciałbym podziękować piłkarzom, całej szatni, sztabowi szkoleniowemu i wszystkim współpracownikom. Również właścicielowi klubu, który nas finansuje w dużej mierze i pozwala realizować swoje marzenia. Jestem wdzięczny działaczom, sponsorom i kibicom, którzy zawsze nas wspierali. Myślę, że jeżeli dalej będziemy robić to, co robimy, to dalej będziemy realizować swoje założenia. Wracamy zadowoleni do Częstochowy i pozostaje czekać nam na losowanie kolejnego rywala.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności