Aktualności

Losowanie 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski we wtorek o 12:00. Transmisja na ŁNP!

Aktualności04.11.2019 
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że we wtorek, 5 listopada 2019 roku o godzinie 12:00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. Transmisję z ceremonii przeprowadzi kanał YouTube Łączy nas piłka. Jednocześnie przypominamy przedstawicielom mediów, że oficjalną nazwą rozgrywek jest Totolotek Puchar Polski.

Prezentujemy wszystkie gole, jakie padły w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski! Oprócz wielu emocji, sensacyjnych rozstrzygnięć i pięknych bramek, przyjrzeliśmy się też ekipie Błękitnych Stargard, która jest jedną z rewelacji rozgrywek. Pomógł nam w tym kapitan Błękitnych, Wojciech Fadecki, który w barwach tego klubu grał również w sezonie 2014/15, w którym Błękitni Stargard dali się poznać całej piłkarskiej Polsce.

>>>[WIDEO] WSZYSTKIE GOLE Z 1/16 FINAŁU!<<<>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] NAJLEPSZA JEDENASTKA 1/16 FINAŁU<<<W drugiej rundzie tegorocznych rozgrywek krajowego pucharu obrodziło świetnymi występami ofensywnych zawodników, dlatego ustawienie wybranej przez redakcję „Łączy Nas Piłka” jedenastki jest z naciskiem na atak. Zapraszamy do obejrzenia naszego zestawienia oraz lektury argumentacji.

>>>[WIDEO] PUCHAR W POLSCE: WIDZEW I LEGIA LAT 90. OCZAMI JACKA MAGIERY<<<Jak wyglądałaby najlepsza „11” Widzewa Łódź i Legii Warszawa z lat 90’? O której skończyło się wesele Grzegorza Szamotulskiego przed zdobyciem Superpucharu Polski z roku 1997? Kto napisał kontrakt Jacka Magiery z Widzewem Łódź w 2000 roku? Jak wyglądały te spotkania oczami Piotra Kędzierskiego oraz Tomasza Smokowskiego? Anegdoty, ciekawostki, kroniki, koszulki i historyczne pojedynki Widzewa Łódź i Legii Warszawa w latach 90 – to czeka na Was w najnowszym odcinku Pucharu Polski prosto z Łodzi!

>>>[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] WYNIKI 1/16 FINAŁU ROZGRYWEK. FESTIWAL GOLI!<<<

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności