Aktualności

Jakub Wójcicki: Gra na PGE Narodowym to fantastyczne przeżycie

Aktualności01.05.2019 

– Miałem przyjemność, jeszcze w barwach bydgoskiego Zawiszy, zagrać w 2014 roku na tym stadionie. Rozmawiałem o tym z kolegami, z pewnością było to fantastyczne przeżycie, którego każdemu życzę – powiedział na konferencji prasowej przed meczem finałowym Totolotek Pucharu Polski piłkarz Jagiellonii Białystok i zdobywca tego trofeum z 2014 roku Jakub Wójcicki.

– Nie zastanawiamy się nad konkretnymi nazwiskami w drużynie Lechii. Nasz czwartkowy rywal ma bardzo wyrównaną kadrę, to świetnie zbilansowany zespół. Do tego świetnie współpracuje z trenerem Piotrem Stokowcem. Nasz sztab przygotował jednak bardzo precyzyjną analizę poczynań rywala, nam pozostaje jedynie skupić się na tym, by spełnić założenia, które przedstawi nam szkoleniowiec. Jeśli zrealizujemy plany, będzie dobrze – powiedział defensor klubu z Białegostoku.

– Miałem przyjemność, jeszcze w barwach bydgoskiego Zawiszy, zagrać w 2014 roku na tym stadionie. Rozmawiałem o tym z kolegami, z pewnością było to fantastyczne przeżycie. Jest to jedno z moich najlepszych, piłkarskich wspomnień. Na murawę tego obiektu można wyjść w dwóch przypadkach: meczu reprezentacji Polski albo w finale Pucharu Polski. Życzyłbym każdemu, by miał okazję to przeżyć. Trzeba doceniać te chwile i wyciągnąć z nich jak najwięcej – zaznaczył Wójcicki, który pięć lat temu w Warszawie sięgnął po Puchar Polski.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności