Aktualności

[PUCHAR POLSKI KOBIET] Znamy gospodarza i godzinę finału

Aktualności22.05.2019 
W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzano losowanie, w którym wyłoniono gospodarza meczu finałowego o Puchar Polski kobiet. Będzie nim zespół Czarnych Sosnowiec, który zmierzy się z Medykiem Konin. Spotkanie odbędzie się w środę, 19 czerwca o godzinie 18:00 na stadionie ŁKS w Łodzi. Mecz pokaże Polsat Sport.

Finał kobiecego Pucharu Polski zostanie rozegrany po raz 35. w historii. Naprzeciwko siebie staną drużyny, które w swoim dorobku mają najwięcej zwycięstw w tych rozgrywkach. Czarne sięgały po Puchar Polski jedenaście razy, a Medyk osiem.

Trofeum nie obroni zeszłoroczny zwycięzca – Górnik Łęczna, który w półfinale uległ Medykowi w Koninie 1:2. Sosnowiczanki z kolei w 1/2 finału pokonały po serii rzutów karnych UKS SMS Łódź.

Wstęp na finał jest wolny, ale trzeba będzie posiadać darmowy bilet. Wejściówki można odbierać od 17 czerwca w kasie stadionu ŁKS w godzinach 10:00-16:00 oraz w dniu meczu od godziny 10:00 do końca trwania pierwszej połowy za okazaniem dokumentu tożsamości. Jednak już można składać zamówienia na bilety grupowe i indywidualne pod adresem mailowym krzysztof.kolodziejski@makis.pl

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności