Aktualności

Przyjaciele kontra Schalke, czyli benefis Tomasza Wałdocha

Aktualności09.07.2019 
Już 10 sierpnia 2019 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Gdańsku przy ul. Traugutta 29 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie piłkarskie. Pomorski Związek Piłki Nożnej, kontynuując kilkuletnią tradycję, organizuje benefis kolejnej wybitnej postaci wywodzącej się z Wybrzeża. Tym razem bohaterem dnia będzie Tomasz Wałdoch.

Wałdoch przygodę z piłką rozpoczął w klubie Stoczniowiec Gdańsk. Pochodzący z Gdańska były piłkarz i obecny trener 74 razy wystąpił z orzełkiem na piersi. Zdobył srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie, występował na mistrzostwach świata w Korei Południowej i Japonii. Należy do elitarnego Klubu Wybitnego Reprezentanta. Karierę klubową zakończył w FC Schalke 04.To właśnie oldboje Schalke będą gośćmi na benefisie i zmierzą się z drużyną Przyjaciół Tomasza Wałdocha, w skład której wejdą m.in. Jerzy Dudek, Jerzy Brzęczek, Marek Koźmiński czy Jacek Krzynówek. Obecność zapowiedzieli również bracia Marcin i Michał Żewłakow. Drużynę Przyjaciół poprowadzi trener Bogusław Kaczmarek. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Świetna zabawa gwarantowana. Serdecznie zapraszamy!Więcej o benefisie Tomasza Wałdocha na stronie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Wystarczy kliknąć <<<TUTAJ>>>.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności