Aktualności

Prezes Boniek i selekcjoner Brzęczek z wizytą w Domu Dziecka

Aktualności06.12.2018 
Wspaniała niespodzianka spotkała dziś dzieci z Domu Dziecka nr 4 w Warszawie oraz pozostałych podopiecznych Stowarzyszenia „Nadzieja na Mundial". Z okazji Mikołajek odwiedzili je wyjątkowi goście – prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek oraz Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski.

– Zróbmy pięćdziesiątkę Bońka! Zobaczymy, kto zasłuży na prezenty – rzucił na powitanie Zbigniew Boniek, po czym usiadł na krześle i zaczął podbijać piłkę, demonstrując dzieciom, jakie zadanie trzeba wykonać. Te z uśmiechami na ustach zaczęły powtarzać ćwiczenie za prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej i wychodziło im to naprawdę dobrze. Nic w tym zresztą dziwnego, w końcu na co dzień część z nich gra w drużynie Grom Warszawa, prowadzonej przez trenera Rafała Janowicza.W nagrodę wszyscy otrzymali upominki, a także mogli porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie i wziąć autograf od prezesa Bońka i selekcjonera Jerzego Brzęczka, którzy pokazali też młodym adeptom futbolu kilka piłkarskich sztuczek. Radości dzieci nie było końca. – Ćwiczcie żonglerki i widzimy się tu za rok. Zobaczymy, jaki postęp zrobiliście – powiedział na zakończenie prezes PZPN.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności