Aktualności

Poznaliśmy harmonogram Turnieju o Puchar Prezesa PZPN

Aktualności14.02.2018 
W najbliższy weekend wystartuje pierwsza edycja Turnieju o Puchar Prezesa PZPN, w której udział wezmą piłkarze w kategoriach wiekowych U-11 oraz U-12. W poniedziałek dokonano podziału na grupy, a teraz przedstawiamy harmonogram rozgrywek.

Turniej o Puchar Prezesa PZPN U-11

W fazie grupowej zostaną rozegrane następujące mecze:

Grupa A

1. ESBANK RAP Radomsko – FCB Escola Varsovia

2. Czwórka Kostrzyn n/Odrą – Calisia 14 Kalisz

3. FCB Escola Varsovia – Calisia 14 Kalisz

4. ESBANK RAP Radomsko – Czwórka Kostrzyn n/Odrą

5. Czwórka Kostrzyn n/Odrą – FCB Escola Varsovia

6. Calisia 14 Kalisz – ESBANK RAP Radomsko

Grupa B

1. OSiR Biłgoraj – AP KGHM Zagłębie Lubin

2. MŁKS Łomża – GKS Katowice

3. AP KGHM Zagłębie Lubin – GKS GieKSa Katowice

4. OSiR Biłgoraj – MŁKS Łomża

5. MŁKS Łomża – AP KGHM Zagłębie Lubin

6. GKS GieKSa Katowice – OSiR Biłgoraj

Grupa C

1. SI Arka Gdynia – TS Wisła Kraków

2. Wisełka Bydgoszcz-Fordon – Concordia Elbląg

3. TS Wisła Kraków – Concordia Elbląg

4. SI Arka Gdynia – Wisełka Bydgoszcz-Fordon

5. Wisełka Bydgoszcz-Fordon – TS Wisła Kraków

6. Concordia Elbląg – SI Arka Gdynia

Grupa D

1. Polonia Nysa – APPN Mielec

2. AP Pogoń Szczecin – KKP Korona Kielce

3. APPN Mielec – KKP Korona Kielce

4. Polonia Nysa – AP Pogoń Szczecin

5. AP Pogoń Szczecin – APPN Mielec

6. KKP Korona Kielce – Polonia Nysa

Mecze 1/4 finału zostaną rozegrane według schematu:

Para 1   1A-2C

Para 2   1C-2A

Para 3   1B-2D

Para 4   1D-2B

Mecze 1/2 finału zostaną rozegrane wg. schematu:

Zw. Pary nr 1 –  Zw. Pary nr 3

Zw. Pary nr 2 –  Zw. Pary nr 4

Turniej o Puchar Prezesa PZPN U-12


W fazie grupowej zostaną rozegrane następujące mecze:

Grupa A

1. Korona Wschowa – AP KGHM Zagłębie Lubin

2. MUKS Bydgoszcz – Kania Gostyń

3. AP KGHM Zagłębie Lubin – Kania Gostyń

4. Korona Wschowa – MUKS CWZS Bydgoszcz

5. MUKS CWZS Bydgoszcz – AP KGHM Zagłębie Lubin

6. Kania Gostyń – Korona Wschowa

Grupa B

1. GKS Katowice – Tarnovia Tarnów

2. Gryf Wejherowo – Football Academy Opole

3. Tarnovia Tarnów – Football Academy Opole

4. GKS GieKSa Katowice – Gryf Wejherowo

5. Gryf Wejherowo – Tarnovia Tarnów

6. Football Academy Opole – GKS GieKSa Katowice

Grupa C

1. AP Wigry Suwałki – KKP Korona Kielce

2. APPN Mielec – Constract Lubawa

3. KKP Korona Kielce – Constract Lubawa

4. AP Wigry Suwałki – APPN Mielec

5. APPN Mielec – KKP Korona Kielce

6. Constract Lubawa – AP Wigry Suwałki

Grupa D

1. Warta Sieradz JR – Pogoń Siedlce

2. AP Pogoń Szczecin – BKS Lublin

3. Pogoń Siedlce – BKS Lublin

4. Warta Sieradz JR – AP Pogoń Szczecin

5. AP Pogoń Szczecin – Pogoń Siedlce

6. BKS Lublin – Warta Sieradz JR

Mecze 1/4 finału zostaną rozegrane według schematu:

Para 1   1A-2C

Para 2   1C-2A

Para 3   1B-2D

Para 4   1D-2B

Mecze 1/2 finału zostaną rozegrane według schematu:

Zw. Pary nr 1 –  Zw. Pary nr 3

Zw. Pary nr 2 –  Zw. Pary nr 4

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży