Aktualności

Oficjalny album na naklejki reprezentacji Polski już w sprzedaży! Weź udział w konkursie i wygraj bilety na mecz z Czarnogórą!

Aktualności23.08.2017 
Przygotowaliśmy kolejną gratkę dla kolekcjonerów i kibiców naszej drużyny narodowej! Z przyjemnością informujemy, że do sprzedaży w sieci handlowej POLOmarket trafił wyjątkowy gadżet – długo wyczekiwany oficjalny album na naklejki z wizerunkami reprezentantów Polski! Zbierz 208 naklejek i poznaj kadrowiczów Adama Nawałki!

To świetna gratka dla kibiców, którzy będą mogli kolekcjonować naklejki, wymieniać się z kolegami oraz koleżankami i zapełnić album. A naprawdę warto! Dzięki kupnie tego wyjątkowego albumu w sieci Polomarket możesz również zdobyć bilety na ostatni mecz reprezentacji Polski w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018 z Czarnogórą na PGE Narodowym.

Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie, który polega na skompletowaniu w albumie minimum dwóch pełnych pakietów naklejek kolekcjonerskich i przygotujesz prace plastyczną. Szczegóły konkursu dostępne są poniżej w załączniku.

W puli nagród znajdują się:

15 x Podwójny bilet na mecz Polska – Czarnogóra

10 x Zestaw Kolekcjonerski Polska Biało Czerwoni

20 x Maskotka Bielik

100 x Kubki termiczne

20 x Gra Monopoly PZPN

Życzymy powodzenia! Łączy nas piłka!

  • Regulamin konkursu.pdf (728.46 kB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży