Aktualności

Nowa odsłona Sklepu Kibica Reprezentacji Polski

Aktualności19.05.2020 
Poranna kawa w kubku z ulubionym zawodnikiem, a wieczorem rodzinne układanie puzzli z naszymi boiskowymi bohaterami? To wszystko możliwe dzięki produktom, które dostępne są w Sklepie Kibica Reprezentacji Polski. To prawdziwy raj dla wszystkich kibiców reprezentacji Polski, wszystkie produkty od dziś są dostępne w nowej wersji internetowego sklepu, dostępnej pod adresem sklep.laczynaspilka.pl. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy zniżkę na zakupy w wysokości 15%!

Nowa odsłona sklepu

Dzięki współpracy z operatorem sklepu, firmą R-GOL, strona internetowa, dostępna pod adresem sklep.laczynaspilka.pl zyskała nową szatę graficzną, intuicyjny interfejs oraz przejrzysty wygląd. Produkty w sklepie są prezentowane w kilku głównych kategoriach. Zarówno stacjonarnie jak i internetowo, odwiedzający mogą wybierać spośród 500 różnych produktów, wśród których dominują odzież, artykuły szkolne, akcesoria domowe, gadżety, książki oraz gry.


Trudno wymienić wszystkie zgromadzone tutaj gadżety, bo wybór jest naprawdę ogromny. Młodszych kibiców zainteresują artykuły szkolne, szaliki, kolorowanki, pościele, gry planszowe i karciane oraz karty kolekcjonerskie. Poza tym dostępne są kubki i bidony, akcesoria komputerowe, wartościowe książki oraz produkty spożywcze, w tym lody kibica. Ofertę uzupełnia bogata kolekcja odzieży, z oficjalną koszulką meczową reprezentacji na czele.

Zeszyty z naklejkami, bloki, teczki, notesy, kredki, farby, artykuły piśmiennicze czy też piórniki to tylko niektóre z dostępnych produktów w kategorii artykułów szkolnych. To idealna okazja, aby bohaterowie reprezentacji towarzyszyli w szkolnej lub wirtualnej ławce na co dzień. Cały rok szkolny pomogą lepiej zorganizować piłkarskie plany lekcji oraz kalendarze.


Oferta Sklepu Kibica obejmuje kilkanaście pozycji wydawniczych. Dla osób zainteresowanych historią polskiej piłki nożnej proponujemy encyklopedie piłkarskie oraz bogato ilustrowane albumy, które zawierają szczegółowe informacje o naszej reprezentacji, jej obecnych i historycznych sukcesach. Interesującą jest seria „Mistrzowie Reprezentacji”, w ramach której czytelnik poznaje bliżej losy trzech liderów naszej drużyny – Jakuba Błaszczykowskiego, Roberta Lewandowskiego oraz Kamila Glika.


Na miłośników rozrywki w postaci gier planszowych czekają piłkarskie odsłony takich klasyków jak Monopoly, Zgadnij kto to? oraz Top Trumps Match. Oprócz nich dostępne są gry karciane oraz quizy sprawdzające wiedzę o naszej reprezentacji, ale też pozwalające na poznanie jej dokonań i historii. Puzzle w różnych wariantach graficznych dopełniają ofertę skierowaną nie tylko dla najmłodszych.

Specjalnie dla kibiców, na wszystkie produkty z oferty sklepu obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości 15%. Aby z niego skorzystać wystarczy w odpowiednim polu przy zakupach wpisać przygotowany kod: NOWYSK15. Zniżka obowiązuje w sklepie internetowym oraz w punkcie stacjonarnym przy ulicy Puławskiej 255 w Warszawie, do końca bieżącego tygodnia. W sklepie stacjonarnym należy podać kod kasjerowi.

Koszulki reprezentacji wraz z personalizacją

Koszulka meczowa to zdecydowanie podstawowy atrybut i element wyposażenia prawdziwego kibica. W ofercie  sklepu dostępne są aż trzy rodzaje takich koszulek: VAPOR, STADIUM oraz FOOTBALL TOP. Poszczególne modele różnią się krojem, szczegółami wykończenia oraz technologią wykonania.  Wszystkie natomiast są bardzo wytrzymałe oraz przewiewne. Obecnie dostępne koszulki reprezentacji to te związane z grą naszej drużyny podczas eliminacji do EURO 2020 oraz jubileuszowe, wydane w związku ze 100-leciem Polskiego Związki Piłki Nożnej. Ofertę dopełniają koszulki z nadrukiem TRIA AVANCO, przygotowane z okazji awansu na finałowy turniej mistrzostw Europy.


Każdą koszulkę meczową kupioną w Sklepie Kibica można na miejscu spersonalizować. Imię, nazwisko, pseudonim, a może numer? Wszystko wygrzewane jest w specjalnie przygotowanej do tego strefie personalizacji. Oczywiście niezależnie od wyboru, na sprzęcie pojawi się oryginalna czcionka reprezentacji.


Ekspresowa dostawa i nagrody za lojalność

Operator sklepu, firma R-GOL, oferuję usługę ekspresowej dostawy w 24 godziny! Profesjonalna
i błyskawiczna obsługa klienta to znak rozpoznawczy Oficjalnego Sklepu Kibica Reprezentacji Polski. Nietrafiony zakup można bez problemu wymienić w ciągu 30 dni od daty dokonania zakupu.

Lojalność to bodaj jedna z najważniejszych cech kibica, który ze swoją drużyną jest na dobre i złe. Za tę lojalność często jest nagradzany i podobnie jest w Oficjalnym Sklepie Kibica Reprezentacji Polski! 10% z każdych zakupów trafia na konto klienta, które w prosty sposób można założyć podczas wizyty w sklepie internetowym. Otrzymany cashback można wykorzystać na kolejne zakupy! To rewolucyjne rozwiązanie to wielkie udogodnienie dla tych, którzy nie mogą żyć bez biało-czerwonych gadżetów!

Nie tylko w Internecie

Pełna oferta sklepu to produkty licencyjne Polskiego Związku Piłki Nożnej, oznaczone są one odpowiednim znakiem z podpisem Oficjalny Produkt Licencyjny PZPN. Asortyment z taką notą to gwarancja najwyższej jakości oraz pewność, że powstały zgodnie ze standardami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Oprócz możliwych zakupów w Internecie, na poszukiwania wymarzonego produktu można udać się do dwóch punktów stacjonarnych w Warszawie, do Centrum Piłkarskiego R-GOL przy ulicy Puławskiej 255 oraz do sklepu na stadionie PGE Narodowy. Ten drugi z uwagi na obecną sytuację jest tymczasowo zamknięty.

Zapraszamy do śledzenia strony głównej sklepu – sklep.laczynaspilka.pl oraz profilu na portalu Facebook, dostępnego na profilu PZPN SKLEP KIBICA.


Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności