Aktualności

Nowa kolekcja kart kolekcjonerskich z reprezentacją Polski

Aktualności30.11.2020 
Zbieranie naklejek i kart piłkarskich to dla niektórych wielopokoleniowa tradycja oraz forma realizacji piłkarskiej pasji. Nowa kolekcja reprezentacji Polski, zawierająca 198 kart, zaprojektowanych w czterech poziomach uszlachetnienia to propozycja dla piłkarskich kolekcjonerów. Zestaw zawiera m.in.: kolekcjonerski album, plakat oraz limitowaną puszkę. Po raz pierwszy w kolekcji znajdziemy karty z piłkarkami reprezentacji Polski.

198 kart w całej kolekcji!
          
Najnowsza kolekcja składa się z kart, na których znajdują się wizerunki siedemnastu reprezentantów oraz trzech reprezentantek Polski. Kolekcję dopełniają dwie karty Selekcjonera oraz dwie specjalne z logo reprezentacji oraz jedenastką meczową. Wszystkie elementy wykonane są z niezwykłą starannością, charakteryzują się wysoką jakością oraz gwarantują emocje związane z otwieraniem kolejnych paczek. Nie pozostaje nic innego jak zebrać je wszystkie!

  • Karty limitowane zawierają dane na temat karier zawodników i zawodniczek, historię gry w reprezentacji oraz ich charakterystykę boiskową. Znajdują się w zestawach startowych, multipacku, puszkach a także w wybranych czasopismach.
  • Karty platynowe charakteryzują się niezwykłą jakością wykonania i wyjątkowym metalicznym uszlachetnieniem. Zawierają dane na temat klubowych karier piłkarzy.
  • Karty klasyczne, turbo i ultra – ich w kolekcji jest najwięcej. Ułożone w albumie tworzą puzzle, mając całą kolekcję otrzymamy 18 dodatkowych obrazków! Na tych kartach znajdują się dodatkowe statystyki charakteryzujące umiejętności gry w ataku i obronie oraz technikę gry. Koniecznie sprawdź kto jest najlepszy w każdym z tych elementów.Po raz pierwszy karty z reprezentantkami Polski!

Wyjątkowości nowej edycji dodaje fakt, że po raz pierwszy w historii bohaterkami kart są również reprezentantki Polski w piłce nożnej. Ewa Pajor, Katarzyna Kiedrzynek oraz Paulina Dudek – te trzy zawodniczki znajdziemy w nowowydanej kolekcji. Nasze zawodniczki, grające na co dzień w najlepszych klubach w Europie, są na dziewięciu kartach klasycznych i trzech limitowanych. Zebranie ich wszystkich umożliwi ułożenie dodatkowej grafiki z reprezentacją Polski kobiet.Kolekcję kart można kupić w dużych sieciach handlowych oraz punktach prasowych takich jak Lewiatan, Kaufland, E.Leclerc, Żabka, Empik, InMedio, Minutka, Relay.

Łączy nas piłka!

Karol Tatar

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności