Aktualności

Koszulka dla zdrowia. Wylicytuj trykot reprezentacji Włoch

Aktualności13.01.2020 

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek kontynuuje akcję #KoszulkaDlaZdrowia. W jej ramach przekazuje koszulki znanych piłkarzy (z autografami i bez) na licytacje na portalu Allegro Charytatywni. Dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą, która działa na rzecz osób, a w szczególności dzieci i młodzieży dotkniętych cukrzycą. Akcja rozpoczęła się 9 grudnia i potrwa do końca mistrzostw Europy 2020.

Na pierwszą licytację Prezes PZPN Zbigniew Boniek przekazał koszulkę z meczu fazy grupowej EURO 2016 Irlandia – Szwecja Zlatana Ibrahimovicia z podpisem. W drugiej odsłonie na aukcję wystawiono trykot jednego z najlepszych reprezentantów Polski ostatnich lat, Kamila Glika. Tym razem przedmiotem licytacji jest pamiątkowa koszulka reprezentacji Włoch Andrei Pirlo, zaprojektowana na turniej UEFA EURO 2012 rozgrywany w Polsce i na Ukrainie. Licytację można znaleźć >>>TUTAJ<<<, a potrwa ona do 27 stycznia 2020 roku. Zapraszamy do udziału!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności