Aktualności

[KONKURS] Bądź jak Twój piłkarski idol i wygraj koszulkę reprezentacji Polski!

Aktualności11.04.2018 
Pasjonujesz się futbolem? Kibicujesz reprezentacji Polski? To wiadomość właśnie dla Ciebie! Wystartował konkurs dla dzieci, które wśród „biało-czerwonych” mają swoich piłkarskich idoli. Zabawę organizuje Polski Związek Piłki Nożnej, który wraz ze sponsorami ufundował fantastyczne nagrody. Co zrobić, by wygrać? Wystarczy dać się ponieść piłkarskim emocjom i… kreatywności. Na zdjęciu lub filmie pokaż nam, do którego z kadrowiczów potrafisz się w największym stopniu upodobnić.

„Bądź jak Twój piłkarski idol” to konkurs dla najmłodszych fanów piłki nożnej, którzy trzymają mocno kciuki za „biało-czerwonych”. By wygrać komplet gadżetów oraz koszulkę reprezentacji Polski ze swoim nazwiskiem na plecach, należy wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony konkursowej: konkurs.zpodworkanastadion.pl. Wystarczy, że miną, gestem, ubiorem lub w inny kreatywny sposób upodobnisz się do wybranego przedstawiciela piłkarskiej reprezentacji Polski!Wszelkie szczegóły można znaleźć >TUTAJ<<<

Tym, którzy w najbardziej kreatywny sposób upodobnią się do swojego idola, będziemy co tydzień rozdawać zestawy piłkarskich gadżetów, a na koniec – spośród wszystkich zgłoszeń – wybierzemy najciekawsze, nagrodzone koszulką reprezentacji Polski oraz zestawem upominków od firm Tymbark i Electrolux – sponsorów Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Przypomnijmy, że turniej ten, organizowany od 18 lat, to niepowtarzalna szansa na spełnianie dziecięcych marzeń. Dla wielu z uczestników jednym z nich jest możliwość zagrania – w trakcie piłkarskiej majówki, tuż przed finałem Pucharu Polski – na murawie stadionu PGE Narodowego.


Nie zwlekaj, już dziś poczuj się jak Lewandowski i spółka! Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać od 11 kwietnia do 15 maja 2018 roku. Szczegóły dotyczące całej zabawy, w tym formularz zgłoszeniowy, precyzyjny regulamin oraz galerie z najciekawszymi zgłoszeniami, można znaleźć na stronie konkurs.zpodworkanastadion.pl.

 

  • Regulamin konkursu „Bądź jak Twój piłkarski idol!”.pdf (228.75 kB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu Polityka prywatności