Aktualności

II edycja Turnieju Charytatywnego Arłamów Business Cup

Aktualności29.11.2019 
Wielkimi krokami zbliża się II edycja Turnieju Charytatywnego Arłamów Business Cup w futsalu, który będzie rozgrywany 8 grudnia 2019 roku od godziny 8:30 w hali sportowej Hotelu Arłamów. Oficjalnym partnerem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a patronem medialnym portal ŁączyNasPiłka.pl.

W „II Turnieju Charytatywnym Arłamów Business Cup w Futsalu” mogą wziąć udział wszystkie firmy, zakłady pracy z terenu województwa podkarpackiego. To znakomita okazja do piłkarskiej rywalizacji, świetnej zabawy i integracji, a także możliwość pomocy potrzebującym. Wszystkie środki zebrane z wpisowego w całości będą bowiem przekazane na rzecz Fundacji Ochrony Zdrowia im. Włodzimierza Czwerynko. To właśnie dla niej organizowane są te wyjątkowe zawody.Regulamin rozgrywek i karta zgłoszeniowa znajduje się do pobrania w zaproszeniu na „II Turniej Charytatywny Arłamów Business Cup w Futsalu” (w załączniku). Chęć udziału w imprezie należy zgłosić na adres sport@arlamow.pl do 30 listopada 2019 r.

Serdecznie zapraszamy! Łączy Nas Piłka!

  • ArłamówBusinessCup_Zaproszenie _2019.pdf (1.37 MB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności