Aktualności

[EKSTRALIGA KOBIET] Czarni Sosnowiec zwyciężają w Wałbrzychu. Zobacz retransmisję meczu

Aktualności17.08.2019 

W meczu 3. kolejki Ekstraligi kobiet zespół Czarnych Sosnowiec pokonał na wyjeździe AZS PWSZ Wałbrzych 2:1. Bramki dla ekipy z Sosnowca zdobyły Katarzyna Daleszczyk i Weronika Zawistowska. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji tego spotkania.

Po nieudanej inauguracji sezonu w Sosnowcu zmieniono trenera. Stery w zespole Czarnych objął 41-letni Sebastian Stemplewski, były piłkarz m.in. Zagłębia Sosnowiec oraz szkoleniowiec klubów z południa Polski, tj. Warty Zawiercie i Soły Oświęcim. Dotychczasowy trener Grzegorz Majewski pozostał jednak w sztabie szkoleniowym i będzie doradzał nowemu szefowi. Zadanie ma proste – wycisnąć maksimum możliwości z drużyny Czarnych, złożonej z największej w kraju liczby reprezentantek Polski i Słowacji. Mimo ogromnego potencjału ekipa z Sosnowca zawodziła bowiem w poprzednich sezonach i nie udało jej się sięgnąć po żadne trofeum. Gwiazdorską szatnię okiełznać ma więc trener z męskiej piłki. Na starcie poprowadził zespół do zwycięstwa – zespół z Sosnowca pokonał na wyjeździe AZS PWSZ Wałbrzych. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji meczu.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności