Aktualności

Dziennikarze i influencerzy zdolni do gry w piłkę!

PIŁKA DLA WSZYSTKICH09.08.2018 
Dokładnie tydzień temu otworzyliśmy nowe kanały PZPN w mediach społecznościowych, dedykowane osobom, które aktywnie realizują swoją piłkarską pasję – grają w piłkę rekreacyjnie i angażują się w nią w swoim wolnym czasie. Równo ze startem profili „Piłka dla wszystkich” wyjątkowa piłkarska przesyłka dotarła do polskich dziennikarzy sportowych i influencerów. Przesyłka z… kartą zawodnika, wzbogaconą o nietypowy komentarz. Zobaczcie, kto zdjęciem swojej karty podzielił się w social mediach.

Przypomnijmy, że przed tygodniem profile PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich” pojawiły się na Facebooku, Instagramie, Snapchacie i Twitterze. Publikowane na nich materiały zawierają się w pięciu kategoriach tematycznych: Trening, Pasja, Porady, Ciekawostki i Inicjatywy. Z jednej strony przedstawiają inspirujące historie ludzi żyjących futbolem, z drugiej zaś dostarczają praktycznych wskazówek wszystkim tym, którzy już teraz, dla przyjemności, kopią piłkę oraz uczestniczą w piłkarskich inicjatywach.

Nowe kanały PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich”:

Facebook: https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich

Instagram: https://www.instagram.com/pilkadlawszystkich/

Twitter: https://twitter.com/PZPNGrassroots

Snapchat: @PZPNGrassroots

Nowe kanały PZPN z każdym dniem gromadzą coraz więcej fanów, dla których piłka nożna jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko sportem oglądanym w telewizji. Wśród nie brakuje dziennikarzy sportowych i piłkarskich influencerów. Wielu z nich poparło projekt „Piłka dla wszystkich” na swoich prywatnych profilach. Zresztą zobaczcie sami:

#pilkadlawszystkich #grassroots @laczynaspilka

Post udostępniony przez Przemysław Rudzki (@rudzki77)

Hej, @lukaszwisniowsk, to Twoja sprawka? 😎😅

Post udostępniony przez Tomasz Cwiakala (@cwiakala)

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności