Ekstraliga kobiet

To będzie ostatnia jesienna kolejka Ekstraligi kobiet, ale najbardziej emocjonująca. W hicie sezonu Medyk Konin podejmie obrońcę mistrzowskiego tytułu i lidera z Łęcznej. Dla drużyny Romana Jaszczaka to może być ostatnia szansa, by zachować nadzieje na mistrzostwo Polski. Transmisja meczu w sobotę od godz. 11:50 na kanale Łączy nas piłka!

Puchar Polski kobiet

W dniu 14 listopada 2019 roku w siedzibie PZPN odbyło się losowanie par V etapu rozgrywek o Puchar Polski kobiet w sezonie 2019/2020. Ceremonię losowania przeprowadzili prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej i szef piłki kobiecej Zbigniew Bartnik oraz prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Wojtala.

Europejskie puchary

Czas rewanżów w Lidze Europy – Dynamo Kijów zagra na wyjeździe z FC Kopenhaga (godz. 18:55, Polsat Sport Premium 6), a Łudogorec Razgrad w Barcelonie z Espanyolem (godz. 21:00, Polsat Sport Premium 1). Obaj reprezentanci Polski – Tomasz Kędziora (Dynamo) i Jacek Góralski (Łudogorec) powinni zacząć spotkania w podstawowym składzie, Jakub Świerczok będzie rezerwowym.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności