PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Trzecie i piąte miejsce w największym turnieju piłkarskim dla dzieci w Europie, trzy zaproszenia na zgrupowania najbardziej utalentowanych młodych polskich piłkarzy i gol w debiucie w narodowych barwach – dużo osiągnięć jak na dwunastolatka. Bohater tego tekstu nie zamierza jednak spoczywać na laurach. W drodze do realizacji marzeń na każdym kroku może liczyć na swoją rodzinę i trenerów.

Aktualności

W środę na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja Polskiego Związku Piłki Nożnej pt. Łączy Nas Szkolenie. Zaprezentowano na niej nowe i rozwijane projekty dotyczące Certyfikacji akademii piłkarskich, skautingu obiecującej młodzieży i wsparcia dla największych talentów w kraju. Odbyła się również premiera kolejnego suplementu Narodowego Modelu Gry dotyczącego Treningu Pozycyjnego. Przedstawiamy relację z tego wydarzenia oraz tłumaczymy, jak te programy wpisują się w piramidę szkolenia w polskim futbolu.

Aktualności

Wysoką formę prezentuje Łukasz Zwoliński, który jest współliderem klasyfikacji strzelców 1. HNL. Były napastnik Pogoni Szczecin w miniony weekend strzelił gola Rijece – siódmego w sezonie – a jego zespół niespodziewane ograł faworyta. – Jestem najlepszym przykładem na to, że mała zmiana powietrza, otoczenia może sprawić, że kariera wróci na odpowiednie tory. Uznałem, że wyjazd z miejsca, w którym człowiek zasiedział się, wyjdzie tylko na dobre – mówi Łączy Nas Piłka Zwoliński.

Ekstraliga kobiet

Ekstraliga kobiet nabiera tempa. Piłkarki w ciągu jednego tygodnia rozegrają trzy ostatnie kolejki rundy jesiennej. Najciekawszym meczem weekendu będzie starcie o miejsce na podium Medyka Konin z AZS PWSZ Wałbrzych, ale kibice poznają też odpowiedzi na inne ciekawe pytania. Kto awansuje do czołowej szóstki, a kto wyląduje w strefie spadkowej?

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Różnią się od siebie pod wieloma względami. Każde z nich ma swoje cele i marzenia. Każde na co dzień staje przed innymi wyzwaniami. Jest jednak rzecz, która bez względu na okoliczności zawsze będzie ich łączyć. Nie wyobrażają sobie życia bez futbolu i udowadniają, że wszyscy mogą czerpać z niego radość. W tym cyklu poznacie 10 miłośników piłki w najczystszym wydaniu, idealnie wpisujących się w ideę grassroots.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Jeszcze do końca nie opadł kurz po spektakularnym występie reprezentacji Polski w mistrzostwach świata w piłce nożnej 6-osobowej, a już w najbliższych dniach czekają nas kolejne emocje związane z tą odmianą futbolu. W chorwackim mieście Porecz rozpoczynają się w czwartek rozgrywki Socca Champions League, w których udział wezmą dwie polskie drużyny – Dynamik Herring Toruń oraz Kluge Team Płock.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Dbają o domy i rodziny, gotują, sprzątają, pracują zawodowo, mają setki prozaicznych spraw na głowie. Znalazły jednak fantastyczny sposób na urozmaicenie codziennej rutyny. Poznajcie „mamuśki”, które pokochały grę w piłkę nożną. Pewnego dnia Henryk Łaskarzewski, trener UKS Orlik Przemyśl, stwierdził, że ma już dość przeszkadzania mu w prowadzeniu zajęć z dziećmi przez „zbyt zaangażowane emocjonalnie” mamy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży