Ekstraliga kobiet

Piłkarki Górnika Łęczna czeka pierwszy poważny test w nowym sezonie. Starcie z ambitnym GKS Katowice pokaże, czy mistrz Polski jest faktycznie silniejszy niż był w poprzednich rozgrywkach. I czy jego nowa napastniczka zasługuje na przydomek „Zlatan”. Transmisja na kanale Łączy nas piłka w sobotę o godz. 12:00. Oto najważniejsze pytania przed 4. kolejką Ekstraligi kobiet.

Aktualności

Mistrzostwa Polski w beach soccerze przeszły już do historii. W rywalizacji mężczyzn tytuł powędrował do KP Łódź, który już w poprzednich latach był głównym faworytem. Natomiast hegemon objawił się w rywalizacji kobiet. Grembach Łódź tytuł zdobył bowiem po raz trzeci z rzędu. – A apetyty mamy jeszcze większe – mówi trener, a zarazem prezes łódzkiego klubu Jarosław Jagielski.

Europejskie puchary

Ostatnie starcie Legii Warszawa ze szkocką drużyną w europejskich pucharach zakończyło się dla drużyny ze stolicy bardzo niefortunnie. Mimo dwóch zwycięstw z Celtikiem Glasgow (4:1 i 2:0) legioniści pożegnali się z rozgrywkami przez błąd administracyjny. Teraz przychodzi czas, by oddalić szkockie demony – zespół Aleksandara Vukovicia zagra z Rangers FC.

Europejskie puchary

– W poprzedniej rundzie Ligi Europy Rangersi przejechali się po wicemistrzu Danii. Grali naprawdę dobrze i Legia będzie miała z nimi bardzo ciężko. Warszawianie sprawili już jednak nie tak dawno niespodziankę z Celitikiem. Niech teraz zrobią to samo – powiedział Łączy nas piłka Dariusz Adamczuk, były reprezentant Polski, który przez siedem sezonów grał w lidze szkockiej, a z Rangersami zdobył mistrzostwo i puchar kraju.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności