Aktualności

Na „Łączy Nas Piłka” codziennie informujemy o przebiegu zgrupowania Talent Pro w hiszpańskim Pinatar, gdzie pod okiem trenerów kadr młodzieżowych trenują zawodnicy z trzech roczników: 2003, 2004 i 2005. Oddajemy nasze łamy również piłkarzom, którzy będą dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie. Dziś czas na Fryderyka Gerbowskiego z Escoli Varsovii i reprezentacji do lat 17.

Aktualności

Na „Łączy Nas Piłka” codziennie informujemy o przebiegu zgrupowania Talent Pro w hiszpańskim Pinatar, gdzie pod okiem trenerów kadr młodzieżowych trenują zawodnicy z trzech roczników: 2003, 2004 i 2005. Oddajemy nasze łamy również piłkarzom, którzy będą dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie. Dziś czas na Bartosza Krasuskiego z Legii Warszawa i reprezentacji do lat 15.

Aktualności

Rzecznik Dyscyplinarny PZPN Adam Gilarski, w ramach działań prewencyjnych, dotyczących zapobiegania match-fixingowi, przypomina klubom piłkarskim, organizującym zimowe zgrupowania przygotowawcze poza granicami Polski, o przeciwdziałaniu ustawianiu wyników lub przebiegu sparingowych meczów piłkarskich rozgrywanych podczas takich zgrupowań.

Aktualności

Na „Łączy Nas Piłka” codziennie informujemy o przebiegu zgrupowania Talent Pro w hiszpańskim Pinatar, gdzie pod okiem trenerów kadr młodzieżowych trenują zawodnicy z trzech roczników: 2003, 2004 i 2005. Od dziś oddajemy nasze łamy właśnie piłkarzom, którzy będą dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie. Pierwszym, którego o to poprosiliśmy jest bramkarz Lecha Poznań i kadry do lat 17, Krzysztof Bąkowski.

Aktualności

Dlaczego Krzysztof Piątek strzelając gola Izraelowi na wyjeździe wcale nie był w sytuacji, która zawsze kończy się bramką? Jak skomplikowane były strzały Arkadiusza Milika i Sebastiana Szymańskiego? Tłumaczymy, czym jest specjalny wyznacznik – gole oczekiwane – pomagający w analizie indywidualnej i zespołowej, który również zaczyna przebijać się do świadomości kibiców.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności