Europejskie puchary

W tym sezonie w rozgrwkach Ligi Europy pozostało jeszcze czterech polskich zawodników. Mowa o Jacku Góralskim, Tomaszu Kędziorze, Pawle Olkowskim i Macieju Rybusie. Mało prawdopodobne wydaje się, by drużyna któregokolwiek z nich włączyła się do walki o zwycięstwo w całych rozgrywkach, ale jeden Polak ma już na koncie to trofeum. Jak w poprzednich edycjach Ligi Europy radzili sobie polscy piłkarze?

Aktualności

O kolejne zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów powalczy Juventus Wojciecha Szczęsnego. Dzisiejszym rywalem „Starej Damy” będzie portugalski Sporting, z którym zagra na własnym stadionie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was kolejny konkurs, w którym do wygrania jest książka „Juventus. Historia w biało-czarnych barwach”. Zadanie polega na poprawnym wytypowaniu wyniku końcowego tego spotkania.

Europejskie puchary

Przed nami kolejne mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. O kolejne trafienia z pewnością będzie chciał pokusić się Robert Lewandowski, którego Bayern Monachium podejmie Celtic FC. Szansę na przełamanie będzie miał natomiast RSC Anderlecht. Zespół Łukasza Teodorczyka czeka jednak trudne zadanie – do Belgii przyjedzie bowiem Paris Saint-Germain.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży