Aktualności

VfL Wolfsburg z Ewą Pajor w składzie pokonał w finale kobiecej edycji Pucharu Niemiec Bayern Monachium. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria rzutów karnych, które lepiej (3-2) wykonywał zespół reprezentantki Polski. Dla piłkarek Wolfsburga to już drugie trofeum wywalczone w tym sezonie, wcześniej wygrały bowiem mistrzostwo kraju. 24 maja staną zaś przed szansą na zdobycie potrójnej korony, kiedy zagrają w Kijowie w finale Ligi Mistrzyń z Olympiquem Lyon.

Ekstraliga kobiet

W przedostatniej kolejce sezonu kibiców czeka przedsmak emocji związanych z finałem Pucharu Polski. Górnik Łęczna podejmie bowiem na własnym stadionie Czarnych Sosnowiec. Mistrz Polski już o nic nie gra, ale dla jego rywala to mecz o przedłużenie szans na wicemistrzostwo kraju, dlatego szykuje się ciekawa rywalizacja.

Aktualności

25 maja br. zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). Szanując Twoje prawo do prywatności oraz starając się w najlepszy z możliwych sposobów zabezpieczyć dane, które nam przekazałeś, wprowadzamy zmiany w funkcjonalnościach portalu Łączy Nas Piłka, dzięki którym jego obsługa będzie jeszcze łatwiejsza, a Ty zyskasz możliwość realizacji swoich praw wynikających z RODO.

Aktualności

Mistrzostwa świata w 1974 roku dla reprezentacji Polski zakończyły się jednym z największych sukcesów w historii. Drużyna Kazimierza Górskiego zakończyła turniej na trzecim miejscu, a w fazie grupowej pokonała między innymi kadrę Włoch. Włoski dziennikarz Alberto Bertolotto w swojej książce „A ritmo di Polska” przedstawił historię drużyny Kazimierza Górskiego.

Aktualności

W tej książce Marcin Feddek – jedyny dziennikarz dopuszczony przez Adama Nawałkę do zamkniętych treningów reprezentacji Polski – opowiada o kulisach kadry. Pierwsze mecze pod wodzą nowego trenera, udane eliminacje i turniej finałowy EURO 2016, a teraz także droga na mundial w Rosji. To wszystko znajdziecie w drugim, zaktualizowanym wydaniu „Dekalogu Nawałki”, które do księgarni trafi 23 maja pod naszym patronatem!

Aktualności

Biały kruk wśród pamiątek piłkarskich – unikatowa piłka z podpisami m.in. Kazimierza Deyny i Zbigniewa Bońka, bilety w Loży Silver na mecz Polska – Litwa, ekskluzywny „mecz od kulis”, koszulka reprezentacyjna z podpisami kadrowiczów, piłka od Kuby Błaszczykowskiego czy bluza od Łukasza Fabiańskiego. Te i wiele innych przedmiotów można wylicytować w ramach charytatywnej inicjatywy Dobra Aukcja, organizowanej przez Fundację Hospicjum Onkologiczne.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży