Aktualności

Zawsze chodzi własnymi ścieżkami, ma swoje zasady, którymi się kieruje. W ślad za tym poszła świetna dyspozycja piłkarska. Był najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w 2006 i Europy w 2008 roku. Pozwoliło to Arturowi Borucowi, który obchodzi 20 lutego 38. urodziny, zapisać się na stałe w historii polskiej piłki nożnej.

Aktualności

– W miniony weekend przeżywaliśmy wielkie emocje związane z pierwszą edycją Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. W sobotę w halach AWF Warszawa i OSiR Bemowo oglądaliśmy rywalizację w kategorii U-11, a w niedzielę zmagania najlepszych dwunastolatków w Polsce, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach wojewódzkich. Taka konfrontacja była bardzo potrzebna. Uważam, że powinniśmy grać w piłkę jak najwięcej, szczególnie zimą, w hali, na małych przestrzeniach, gdzie jest więcej pressingu. Może to wyłącznie pomóc. Nie ma bowiem lepszej formy treningu niż gierka – zapewnia Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, który ocenił pierwszą edycję rozgrywek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży