Aktualności

To był zdecydowanie pokaz gry zespołowej, odpowiedzialności i świadomości taktycznej biało-czerwonych prowadzonych przez Czesława Michniewicza. Pokonując 1:0 Włochów po golu Krystiana Bielika młodzieżowa reprezentacja Polski jest o krok od awansu do fazy pucharowej oraz zagwarantowania sobie udziału w Igrzyskach Olimpijskich. Ale co o występie naszych zawodników w środowym spotkaniu UEFA EURO U-21 z gospodarzami mówią statystyki?

Puchar Polski kobiet

Nie zdobyły mistrzostwa Polski, ale mają szansę na podniesienie Pucharu Polski. Dziś w prestiżowym finale w Łodzi o trofeum powalczą się Czarne Sosnowiec z Medykiem Konin, najbardziej utytułowane kluby w 35-letniej historii kobiecego pucharu. Początek meczu o godz. 18:00, transmisja w Polsacie Sport.

Aktualności

Skąd w Serravalle wzięło się tylu kibiców reprezentacji Rumunii? Dlaczego piłkarze tej drużyny nie mają prawa pamiętać poprzedniego występu swojej kadry na UEFA EURO U-21? Kiedy poprzednio kadra Anglii do lat 21 przegrała mecz? O ile lat młodszy jest Phil Foden od najstarszych kolegów? Dlaczego Moussa Dembele nie zaliczy wygranego meczu z Anglią do swoich najlepszych występów? Sprawdzamy to w podsumowaniu trzeciego dnia młodzieżowych Mistrzostw Europy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności