Aktualności

Drodzy Kibice! Z przyjemnością chcemy poinformować, że Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski, który mieści się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 255, wkrótce świętować będzie już rok istnienia. Przez ten czas odwiedziło nas ponad dwadzieścia tysięcy fanów biało-czerwonych! Bardzo chcemy Wam się odwdzięczyć za zaufanie i przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. 16 grudnia przez cały dzień na zakupy w sklepie stacjonarnym oraz internetowym, otrzymacie od nas 20% rabatu na cały asortyment. Serdecznie zapraszamy!

Europejskie puchary

W czwartkowy wieczór dobiegnie końca faza grupowa Ligi Europy, w której rywalizują cztery ekipy, mające w swoich składach reprezentantów Polski. Dynamo Kijów Tomasza Kędziory jest już od dłuższego czasu pewne awansu do dalszej fazy rozgrywek, ale trzy kolejne zespoły muszą jeszcze o to zawalczyć w ostatniej serii spotkań.

Europejskie puchary

W środę dobiegła końca faza grupowa bieżącej edycji Ligi Mistrzów. Na jej starcie stanęło osiem zespołów, w których składach znajdują się polscy piłkarze. Jak się okazało, dla większej części z nich udział zakończył się już na tej fazie rozgrywek. W 1/8 finału zameldowały się tylko trzy ekipy z Polakami na pokładzie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży