Aktualności

Szósta edycja Amp Futbol Cup miała wszystkie zalety, do których ten ampfutbolowy turniej zdążył nas już przyzwyczaić. Były więc tłumy kibiców, piękne akcje i gole, znani piłkarze oraz przede wszystkim niesamowita atmosfera na trybunach. Niestety, również po raz kolejny biało-czerwoni po świetnej grze w meczach grupowych i półfinale byli dosłownie o włos od zwycięstwa w całym turnieju.

Aktualności

Już w najbliższy weekend 24 i 25 czerwca w Warszawie odbędzie się VI edycja Amp Futbol Cup – międzynarodowego turnieju piłkarzy po amputacjach. O zwycięstwo w tej prestiżowej imprezie powalczą reprezentacje Polski, Anglii, Francji, Irlandii, Grecji oraz Japonii. Dla pięciu europejskich drużyn będzie to kluczowy punkt przygotowań do październikowych Mistrzostw Europy. W sobotę 24 czerwca odbędą się mecze grupowe, a w niedzielę 25 czerwca faza decydująca turnieju wraz z meczem pokazowym piłkarskich gwiazd: Legia Champions kontra Przyjaciele Amp Futbol.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży