Ekstraliga kobiet

Nie szalały kluby Ekstraligi na rynku transferowym w przerwie zimowej, chociaż blisko dokonania poważnego wzmocnienia był Górnik Łęczna. Mistrzynie Polski są kandydatem do obrony tytułu, ale po piętach będą im deptać mające za sobą obiecujące wyniki w meczach kontrolnych Medyk Konin oraz Czarni Sosnowiec. Równie ciekawie powinno być w walce o pierwszą szóstkę, ale i o utrzymanie. Sparingi, transfery, komentarze trenerów – sprawdziliśmy, co słychać w ekstraligowych drużynach na moment przed inauguracją wiosny!

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Udinese Calcio w wygranym 1:0 meczu 24. kolejki Serie A z Chievo Verona. 27-letni napastnik dobił piłkę po niewykorzystanym przez siebie rzucie karnym w 85. minucie i było to dla niego pierwsze trafienie w barwach włoskiego klubu. Zadowolony z debiutu i zwycięstwa był również Bartłomiej Drągowski, którego Empoli FC pokonało 3:0 US Sassuolo Calcio.

W sobotę z triumfu w drugiej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 cieszyła się AP Reissa Poznań, która w wielkim finale pokonała AS Stomil Olsztyn 3:1. Emocji było co niemiara. Nie inaczej będzie dzisiaj! Od godziny 9:00 na dwóch warszawskich obiektach – w hali OSiR Wola i OSiR Bemowo – toczyć się będą rozgrywki U-12. Półfinały i finał będą na żywo transmitowane na kanale Facebook i YouTube Łączy Nas Piłka. Serdecznie zapraszamy!