Aktualności

W Izraelu na początku grudnia odbyło się spotkanie Study Group dotyczące kursów UEFA A Elite Youth. – Ten kurs prowadzony jest w Polsce przez Szkołę Trenerów, dlatego pojechali tam wszyscy trenerzy prowadzący wykłady w ramach przygotowań do tej licencji – mówi Dariusz Pasieka, szef kształcenia i licencjonowania trenerów w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Aktualności

Co może powiedzieć trener, którego zespół właśnie przegrał ważne derby w ostatnich sekundach? Jak powinien zareagować szkoleniowiec po serii bez zwycięstwa lub… w ogniu pytań nieprzygotowanego rozmówcy? Takim wyzwaniom musieli stawić czoła kursanci UEFA PRO w trakcie kolejnego już zjazdu w Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Aktualności

Dwanaście boisk, kilka budynków z ekskluzywnym zapleczem, stadion z ogrzewanymi trybunami i nadzieja, że przechodząc całą ścieżkę szkolenia akademii Realu Madryt zagra się z gwiazdami na Santiago Bernabeu. W ubiegłym tygodniu grupa były piłkarzy na kursie UEFA A+B ze Szkoły Trenerów przebywała na stażu w ośrodku aktualnego zdobywcy Ligi Mistrzów.

Aktualności

Trzy intensywne dni spędzili trenerzy angielskiego Southampton w połowie października w Polsce, wizytując zgrupowanie reprezentacji do lat 18, a także akademii Zagłębia Lubin oraz Legii Warszawa. W towarzystwie m.in. Andrzeja Dawidziuka przedstawiciele klubu Premier League przyglądali się szkoleniu bramkarzy.

Aktualności

Z wizytą na Ukrainie w dniach 20-23.09 przebywali uczestnicy kursu UEFA Elite Youth A. W jej trakcie poznawali od zaplecza akademie Dynamo Kijów, Arsenału Kijów oraz Szachtara Donieck, dyskutując o filozofii szkolenia, mając okazje rozmów z trenerami oraz oglądając spotkania ligowe pierwszych drużyn. Prezentujemy galerię zdjęć z tego kilkudniowego wydarzenia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności