Aktualności

W Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej rozpoczął się w połowie lipca trzeci kurs z cyklu UEFA Goalkeeper A. – To najwyższe uprawnienia w profesjonalnej pracy z bramkarzami. Mamy aktualnie 30 trenerów z tą licencją, a teraz pracą nad jej zdobycie rozpoczęło kolejnych szesnastu – mówi Andrzej Dawidziuk, koordynator Szkolenia Bramkarzy i Trenerów Bramkarzy PZPN.

Aktualności

Przy wsparciu ze stypendialnego programu UEFA oraz w Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej ruszył specjalny kurs UEFA B dla 25 trenerek z całej Polski. – To pilotażowy program, którego funkcjonowanie chcemy sprawdzić. Będą same korzyści dla pań, którym chcemy pomagać w podnoszeniu kwalifikacji – mówi Dariusz Pasieka, szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów.

Aktualności

– Z tego, co zdążyłem zauważyć, wasi trenerzy są dobrze przygotowani z zakresu fitnessu. Wiedzą, czego piłkarz potrzebuje, osoby zajmujące się fizycznymi aspektami piłki mają odpowiednie przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Idziecie dobrą drogą – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka specjalista ds. edukacji trenerów w UEFA Jozef Záhorský.

Aktualności

W Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej ruszyła druga w 2019 roku edycja kursu UEFA A Elite Youth. Po raz pierwszy w gronie kursantów znalazły się dwie trenerki, Paula Kawalec i Monika Koziarska. – To świetna wiadomość. Bardzo zależy nam na piłce kobiecej, a podnoszenie jej poziomu szkolenia będzie możliwe wyłącznie poprzez rozwój szkoleniowców w nią zaangażowanych – mówi Dariusz Pasieka, szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów.

Aktualności

W trakcie trzydniowej konferencji w ramach programu „Study Group Scheme”, która odbyła się w Gdańsku, przedstawiciele sześciu federacji UEFA rozmawiali i wymieniali się swoimi spostrzeżeniami na temat przygotowania motorycznego piłkarzy. – Nasi trenerzy dostaną feedback, dzięki czemu poprawią jakość swojej pracy – mówił dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Stefan Majewski.

Aktualności

W pierwszym tygodniu maja w Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej rozpoczął się kolejny kurs UEFA PRO (2019/2020). Dwudziestu czterech szkoleniowców uczestniczących w zajęciach zostało podzielonych na mikro grupy, a dwójka z nich poprowadziła również pierwsze treningi na boisku położonym przy budynku Szkoły Trenerów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności