Aktualności

Szkoleniowcy UEFA A i UEFA PRO nie mogli narzekać na dobór wykładowców na Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów, która odbyła się w miniony weekend. Dobór osobowości z polskiej i europejskiej piłki, a także doświadczenie i różnorodność poruszanych tematów mogły sprawić, że z Łodzi słuchacze wykładów i obserwatorzy treningów wyjeżdżali bogatsi o sporą dawkę wiedzy.

Aktualności

W Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej rozpoczął się w połowie lipca trzeci kurs z cyklu UEFA Goalkeeper A. – To najwyższe uprawnienia w profesjonalnej pracy z bramkarzami. Mamy aktualnie 30 trenerów z tą licencją, a teraz pracą nad jej zdobycie rozpoczęło kolejnych szesnastu – mówi Andrzej Dawidziuk, koordynator Szkolenia Bramkarzy i Trenerów Bramkarzy PZPN.

Aktualności

Przy wsparciu ze stypendialnego programu UEFA oraz w Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej ruszył specjalny kurs UEFA B dla 25 trenerek z całej Polski. – To pilotażowy program, którego funkcjonowanie chcemy sprawdzić. Będą same korzyści dla pań, którym chcemy pomagać w podnoszeniu kwalifikacji – mówi Dariusz Pasieka, szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów.

Aktualności

– Z tego, co zdążyłem zauważyć, wasi trenerzy są dobrze przygotowani z zakresu fitnessu. Wiedzą, czego piłkarz potrzebuje, osoby zajmujące się fizycznymi aspektami piłki mają odpowiednie przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Idziecie dobrą drogą – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka specjalista ds. edukacji trenerów w UEFA Jozef Záhorský.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności