Aktualności

Specjalnie dla kursantów UEFA A w Białej Podlaskiej zjawił się były dyrektor techniczny Southampton oraz selekcjoner młodzieżowych reprezentacji Anglii, Martin Hunter. – To jego trzecia wizyta w Polsce. Dla nas to cenny kontakt, osoba, która dzięki swoim doświadczeniom przybliża nam sposób myślenia oraz funkcjonowanie klubów z poziomu Premier League – mówi Dariusz Pasieka, szef Licencjonowania i Kształcenia Trenerów w PZPN.

Aktualności

Wśród zaliczających egzaminy Radosław Gilewicz, Dariusz Dudka czy Piotr Rocki, ale też wielu innych byłych reprezentantów Polski lub zawodników z doświadczeniem z Ekstraklasy, którzy ukończyli kurs UEFA A+B. – Gratulujemy wszystkim trenerom zdobycia uprawnień i życzymy powodzenia w przyszłości – mówi Dariusz Pasieka, szef Licencjonowania i Kształcenia Trenerów PZPN.

Aktualności

Po niezwykle interesującym wystąpieniu w trakcie ostatniej Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów w Łodzi, tym razem Luka Milanović zawitał do Białej Podlaskiej i do Szkoły Trenerów PZPN, by jeszcze bliżej przedstawić swoją pracę w sztabie reprezentacji Chorwacji. – To dla nas ogromny zaszczyt, że możemy ponownie gościć go w naszym kraju i na naszych inicjatywach – mówi Dariusz Pasieka, szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów.

Aktualności

Szkoleniowcy UEFA A i UEFA PRO nie mogli narzekać na dobór wykładowców na Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów, która odbyła się w miniony weekend. Dobór osobowości z polskiej i europejskiej piłki, a także doświadczenie i różnorodność poruszanych tematów mogły sprawić, że z Łodzi słuchacze wykładów i obserwatorzy treningów wyjeżdżali bogatsi o sporą dawkę wiedzy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności