Aktualności

Po niezwykle interesującym wystąpieniu w trakcie ostatniej Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów w Łodzi, tym razem Luka Milanović zawitał do Białej Podlaskiej i do Szkoły Trenerów PZPN, by jeszcze bliżej przedstawić swoją pracę w sztabie reprezentacji Chorwacji. – To dla nas ogromny zaszczyt, że możemy ponownie gościć go w naszym kraju i na naszych inicjatywach – mówi Dariusz Pasieka, szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów.

Aktualności

Szkoleniowcy UEFA A i UEFA PRO nie mogli narzekać na dobór wykładowców na Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów, która odbyła się w miniony weekend. Dobór osobowości z polskiej i europejskiej piłki, a także doświadczenie i różnorodność poruszanych tematów mogły sprawić, że z Łodzi słuchacze wykładów i obserwatorzy treningów wyjeżdżali bogatsi o sporą dawkę wiedzy.

Aktualności

W Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej rozpoczął się w połowie lipca trzeci kurs z cyklu UEFA Goalkeeper A. – To najwyższe uprawnienia w profesjonalnej pracy z bramkarzami. Mamy aktualnie 30 trenerów z tą licencją, a teraz pracą nad jej zdobycie rozpoczęło kolejnych szesnastu – mówi Andrzej Dawidziuk, koordynator Szkolenia Bramkarzy i Trenerów Bramkarzy PZPN.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności