Aktualności | EURO 2016

To, jak olbrzymi wkład w dobry występ Polaków na francuskim turnieju miał Jakub Błaszczykowski, było już – i to nie tylko na naszych łamach – podkreślane wielokrotnie. Znakomitą formę 30-letniego skrzydłowego w trakcie mistrzostw raz po raz potwierdzają kolejne statystyczne podsumowania. Fachowy serwis Opta Stats wyliczył, że Kuba był trzecim najlepiej dryblującym zawodnikiem całego czempionatu!

Aktualności | EURO 2016

Wielu z Was zapewne świetnie kojarzy kanał „Copa90” na YouTube, który przez całe mistrzostwa Europy raczył nas wyjątkowymi, animowanymi wersjami wszystkich goli zdobywanych w trakcie francuskiego turnieju. Teraz każdą z tych „rysunkowych” bramek – od otwierającego trafienia Oliveria Girouda, poprzez strzały Arkadiusza Milika, Jakub Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego, aż po finałowe, decydujące uderzenie Edera – możecie zobaczyć w niewiele ponad 7-minutowym filmiku. Naprawdę warto!

Aktualności | EURO 2016

Tylko kamera Łączy Nas Piłka była najbliżej reprezentantów Polski podczas mistrzostw Europy we Francji. Tylko u nas zobaczycie kadrę od kulis na EURO 2016! Specjalnie dla was zebraliśmy wszystkie nasze materiały, które publikowaliśmy od początku przyjazdu biało-czerwonych do La Baule. Oglądajcie!

Aktualności | EURO 2016

Reprezentacja Polski niewątpliwie osiągnęła bardzo dobry rezultat na mistrzostwach Europy we Francji, choć wiadomo, że nasz apetyt rósł w miarę jedzenia. Dobra postawa biało-czerwonych miała przełożenie na najnowszy ranking FIFA, w którym Polacy zajmują 16. pozycję. To wielki sukces, tym bardziej, że w momencie przejęcia kadry przez Adama Nawałkę reprezentacja Polski plasowała się na... 69. miejscu.

Aktualności | EURO 2016

54. piłkarzy urodzonych w 1994 roku i później otrzymało powołania na EURO 2016, a 40. z nich zagrało przynajmniej w jednym meczu. To zawodnicy, którzy za rok będą mogli uczestniczyć także w mistrzostwach Europy U-21 w Polsce, dlatego podczas turnieju we Francji przyglądaliśmy się im ze wzmożoną uwagą. Dziś prezentujemy podsumowanie ich występów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności