Znajdź nas na:

Akademia Młodych Orłów

[ZAMO] Trwa drugi turnus. Odwiedziny trenera reprezentacji kobiet

30.01.2018  
W Bydgoszczy trwa drugi turnus Zimowej Akademii Młodych Orłów. Na obiektach CWZS Zawisza trenują dziewczynki z roczników 2004-2006, a odwiedził je już trener seniorskiej reprezentacji kobiet Miłosz Stępiński.

Drugi turnus rozpoczął się 27 stycznia. Tego samego dnia swoje treningi zakończyli chłopcy urodzeni w 2004 roku. Dziewczynki stawiły się w Bydgoszczy w dużej sile – umiejętności szlifuje aż 80 zawodniczek, nad którymi pieczę sprawuje aż 20 trenerów i członków sztabów. Głównymi szkoleniowcami są osoby pracujące na co dzień z żeńskimi reprezentacjami narodowymi, czyli Marcin Kasprowicz, Patrycja Jankowska, Nina Patalon i Paulina Kawalec. Każdy z tych trenerów ma do dyspozycji dwóch asystentów, a także specjalistów odpowiedzialnych za pracę z bramkarkami oraz szkoleniowca przygotowania motorycznego.


Zawodniczki odwiedził także trener pierwszej reprezentacji kobiet Miłosz Stępiński. Z jego uwag z pewnością skorzystała każda z nich, podobnie jak sami szkoleniowcy prowadzący zajęcia. Drugi turnus Zimowej Akademii Młodych Orłów potrwa do 3 lutego. W tym samym dniu w Bydgoszczy stawią się chłopcy z rocznika 2005, którzy trenować będą do 10 lutego.

Zobacz również

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.