Żaki 2

AMO LUBLIN

Aktualności

WAŻNE! ZDJĘCIA NA STRONĘ AMO LUBLIN! rozwiń

W związku z sesją zdjęciową zawodników AMO Lublin w dniu 17.01.2018 r. zajęcia szkoleniowe grup Skrzat I oraz Żak I zostają odwołane. Na sesję zdjęciową obowiązkowo stawiają się wszyscy zawodnicy AMO Lublin. Poniżej przedstawiamy godziny zbiórek dla poszczególnych grup:
18:00 - Skrzat I,
18:25 - Żak II,
18:50 - Żak I,
19:15 - Orlik II,
19:40 - Orlik I.
Jako godzinę zbiórki rozumiemy czas wejścia na sesję (zawodnik jest już wtedy przebrany w pełny strój AMO - koszulka, spodenki, getry - i gotowy do wejścia na salę gimnastyczną).

ODWOŁANE ZAJĘCIA GRUPY ŻAK 2 W DNIU 5. GRUDNIA! rozwiń

Ze względu na udział trenerów w konferencji Akademia Piłkarska Grassroots 2018, zajęcia grupy Żak II w dniu 5. grudnia zostają odwołane. Grupa Orlik I w ramach zajęć weźmie udział w sesji praktycznej w/w konferencji. Zbiórka zawodników o godz. 12:30 w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II przy ul. Elsnera 5 (po wejściu do szkoły zawodnicy kierują się na salę gimnastyczną). Wszyscy zawodnicy w strojach AMO (koszulka, spodenki, getry, bluza).

ZMIANY W HARMONOGRAMIE ZAJĘĆ AMO NA GRUDZIEŃ! rozwiń

Od 3. grudnia wszystkie grupy AMO trenują w salach gimnastycznych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z harmonogramem zajęć. Poza przejściem na salę grupy Orlik I, niewielkim zmianom ulega również harmonogram zajęć piątkowych dla grup Żak II oraz Orlik II.

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Artur Gadzicki
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Żurowicz
wyślij wiadomość

Zawodnicy

Plan zajęć

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.