Żaki 2

AMO LUBLIN

Aktualności

PIŁKARSKIE EMOCJE! rozwiń

Przed zawodnikami AMO Lublin w najbliższym czasie wiele sportowych emocji. Wszystko dzięki uprzejmości PZPN oraz LZPN, które przygotowały dla zawodników oraz ich rodziców wejściówki na mecze pierwszych reprezentacji mężczyzn oraz kobiet. Na początek spotkanie Polska - Łotwa w ramach eliminacji Mistrzostw Europy EURO 2020, które odbędzie się na PGE Narodowym już 24.03.2019 r., następnie towarzyskie spotkanie Polska - Włochy reprezentacji kobiecej na Arenie Lublin 5.04.2019 r.! Nie zapominamy również o zbliżających się Mistrzostwach Świata U20, które na przełomie maja i czerwca odbędą się na Arenie Lublin, gdzie nasi zawodnicy będą mieli przyjemność eskortować zawodników na płytę boiska. Z całą pewnością każde z tych wydarzeń pozostanie na długo w pamięci naszych zawodników!

ZAMIANY W HARMONOGRAMIE ZAJĘĆ AMO W TERMINIE 4-8.03.2019! rozwiń

W związku z dostępnością sali gimnastycznej w SP nr 5 wszystkie zajęcia treningowe w tym tygodniu odbędą się na w/w obiekcie. W poniedziałek (4.03.2019) oraz w środę (6.03.2019) zajęcia grup żaków rozpoczną się o godz. 17:00, natomiast grupy orlików o godz. 18:15.

WAŻNE! ZDJĘCIA NA STRONĘ AMO LUBLIN! rozwiń

W związku z sesją zdjęciową zawodników AMO Lublin w dniu 17.01.2018 r. zajęcia szkoleniowe grup Skrzat I oraz Żak I zostają odwołane. Na sesję zdjęciową obowiązkowo stawiają się wszyscy zawodnicy AMO Lublin. Poniżej przedstawiamy godziny zbiórek dla poszczególnych grup:
18:00 - Skrzat I,
18:25 - Żak II,
18:50 - Żak I,
19:15 - Orlik II,
19:40 - Orlik I.
Jako godzinę zbiórki rozumiemy czas wejścia na sesję (zawodnik jest już wtedy przebrany w pełny strój AMO - koszulka, spodenki, getry - i gotowy do wejścia na salę gimnastyczną).

Zawodnicy

Plan zajęć

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Artur Gadzicki