U11 CH

MOBILNA AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Dzisiejsze szkolenie Mobilnej AMO w Giżycku na Wiejskiej 50!!! rozwiń

Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne i padający deszcz dzisiejsze szkolenie zostało przeniesione na orlik przy ulicy Wiejskiej 50! Serdecznie zapraszamy.

Wizytacje szkółek w sierpniu w ramach programu certyfikacji rozwiń

Pragniemy poinformować, że dycyzją departamentu Grassroots trenerzy Mobilnego AMO będą wspierali w sierpniu Regionalnych Specjalistów ds Piłki Amatorskiej podczas wizyt weryfikujących program certyfikacji szkółek piłkarskich. Ramowy plan wizyt w kalendarzu poniżej, natomiast będziemy się z kontaktować z administratorami szkółek zarówno my jak i regionaklny specjalista - Tomasz Zahorski, w celu potwierdzenia wizyty. Stay tuned!

Zmiana na stanowiskach trenerów Mobilnego AMO w województwie warmińsko mazurskim rozwiń

Pragniemy poinformować, że po odejściu Adama Łopatki do Departamentu Szkolenia i Reprezentacji Narodowych nastąpiły zmiany na stanowiskach trenerów Mobilnego AMO w województwie warmińsko mazurskim. Trenerem koordynatorem został dotychczasowy II trener, czyli Grzegorz Żytkiewicz, natomiast II trenerem od 1 sierpnia 2019 jest Michał Trzeciakiewicz. Serdecznie witamy na pokładzie!

Sztab szkoleniowy

I trener
Grzegorz Żytkiewicz
wyślij wiadomość
II trener
Michał Trzeciakiewicz
wyślij wiadomość

Zawodnicy

Plan zajęć

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.